[Bitti] Nations Cup 2013 [Türkiye]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
2-3 ay içinde neredeyse her gün antrenman yaptık. Takımdaki herkes bu süreçte elinden geleni yaptı. 1. liği kesinlikle hakettik ama olmayınca olmuyor işte. Bazı takım arkadaşlarımız pasif olmasaydı belki de 1. olurduk ama kısmet.. Herkes fedakarlık yaptı, herkes bu işe gönlünü koydu. Herşeye rağmen ben kendi adıma güzel bir süreç yaşadım. Yeni insanlar tanıdım, yeni arkadaşlar edindim. Başta Rayden ve Napoleon olmak üzere bütün milli takım oyuncularını fedakarlıklarından dolayı gönülden tebrik ediyorum. Bu süreç benim için güzel bir anı olarak kalacak.

Herkes, benim son 3 round'u aldığımızda ne hale geldiğimi gördü.Sadece ben değil, tüm takım öyleydi.Bu demek ki, biz sadece oyundan, klavyeden, mouse'dan değil gönülden bağlanmıştık birbirimize.Herkese emekleri için sonsuz teşekkürler.

Umarım, sağladığımız bu dostluk,bu turnuva ile kesilmez, daim olur.

Ne kadar izlemis olmasamda 2 takimida tebrik ederim, bu yorumumdan sonra bana karsi tavir alanlar cikabilir ama Denizi cikarmak veya denzin cikmasi, konuyla pek alakam olmadigimdan yorum yapmiyorum her sekilde Türkiye takimi icin yanlis bir karardi. 8-7 yakin skorlar tebrik ederim.

hangi oyuncular pasif? SERKAN yoktu Mete yoktu daha kim?
Bizdede eksik vardi.Rodin 6 gündür kayip..(kacirmadiniz demi onu :grin: )
bir iki kisi daha eksikti bizde.
@ Otto,Pendragon, Rayden aramiz iyi demi beyler? :smile:..

Türkiye milli takımını gönülden tebrik ederim. Turnuvanın sonuna kadar büyük bir emek verip kıl payı şampiyonluğu kaçırmış olsanız da herkesin içindeki o büyük umudu ve sarf ettiği çabayı biliyorum. Hepimiz birinci olmak umuduyla bir araya gelip Türkiye'de oluşturulabilecek en iyi kadroyu oluşturmuştuk. Yenilmeniz benim gözümde kesinlikle olası bir durum değildi ki bunun sizin Finaldeki heyecan ve şansızlığınız dolayısıyla olduğunu düşünüyorum. Sonuna kadar kalıp hepinizle beraber yenilmek isterdim ancak karakter yapım gereği anlaşamadığım bir ortamda duramıyorum. Turnuvada birinciliği elde edememiş olabiliriz ancak turnuva dahilinde (özellikle başında) daha önemli şeyler elde ettik; warbandda birbirini sevmeyen bir çok insan olgunca oturup konuşarak arasındaki sorunları çözdü. Almanya taraftarı arkadaşların yaptıkları ne kadar hoş olmasa da bunun üzerinden tartışmanın, kavga etmenin gereği olmadığını düşünüyorum. Tekrar milli takımdaki bütün arkadaşları tebrik eder ve yeni, daha büyük başarılar dilerim.

Siz gönüllerin şampiyonusunuz,tebrik ederim.

Ayrıca bu kadar ciddiye almayın bu oyunları,hayatta çok daha önemli işler çok daha büyük amaçlar dilerim.

Sağlıcakla kalın mümin kardeşlerim...  :razz:  :razz:

Şimdi Almanya yenince biz niye yenmiş sayılmıyoruz? Bana biri açıklasın bunu.

Şaka bir yana gerçekten ortada daha önce görülmemiş kadar bir bütünlük vardı toplulukta. Bunda 2 yıl önce kavgalı olanlar sırf bu turnuva için geçmişlerine sünger çektiler vs. Sırf yeni bitme iki üç tırt için birbirimize girersek vay halimize.

Başta kaptanlar olmak üzere bütün kadroyu tebrik ediyorum. En azından burada ki bazı tırtların göstermediği saygıyı hak ediyorsunuz. Emin olun.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom