İHTİLAL VE SONRASI Bir Mount and Blade Warband Hikayesi Bitti...(Ufak bir soru)

Arkadaşlar, sizce öykümün modu olmalı mı?

• Olmalı

Votes: 43 75.4%
  • Olmamalı

Votes: 14 24.6%

• Total voters
    57

Users who are viewing this thread

Ben yeni bir hikaye yazacağım ana karakter 'Bumın Kağan'Adında Göktürk soyundan gelen bir kahraman olacak ben yazmadan sen benim karakterimi hikayene katabilirisin tabi onu çocuk olarak betimle .Şimdi zaten hikayenin tanımını yapacağım

Kürşad Kağan said:
Ben yeni bir hikaye yazacağım ana karakter 'Bumın Kağan'Adında Göktürk soyundan gelen bir kahraman olacak ben yazmadan sen benim karakterimi hikayene katabilirisin tabi onu çocuk olarak betimle .Şimdi zaten hikayenin tanımını yapacağım
Kürşad Kağan, karakterini hikayene eklemeyi düşünüyorum ama, kahramanının kişilik özelliklerini bilmem lazım, bana PM olarak atarsan sevinirim.

Hayır, Ihtilal ve Sonrası serisinin ikinci kitabı:KARSI SALDIRI
Kızıl $aman'ın karalama defteri adlı açtığı konuda bir kısımı var.
Bi'oku derim.

Bende hikaye işine başlıyacağım önceden tanıtımını sana yapayım :
MİNSK PİŞTOVU
Olay Terrine tipi
Akıncılar ve İsveçlilerin Çatışması tabi olaylar bir karakterin üzerine anlatılıyor:

Adolf Frenk:Lehistanlı bir komutandır tek başına yüzlerce orduları yenmekle meşhurdur İsveçlilerin çoğu ondan korkar daha sonra -Sel- i başlatacaktır İsveçlilerin üzerine orduları ile yüreyecektir.
Komutan Jennıfer Despin:Kazaklı genç bir kızdır küçük yaşta kendini savaş meydanında bulunca devam etti en sonunda Lehlerin önemli bir komutanı oldu.
Albay Zoglaba:Rusların korkulu rüyası tam bir çılgın! Çarı tek başına Kazakların elinden kurtarmıştır fakat Çar bu iyiliği unutup Albay Zoglaba ya sürü sürü ordu göndermiştir en sonunda dayanamayıp esir düşen Zoglaba Rusların elinden kurtulmuştur.Şimdi ise Varşovadaki handa kafayı çekmektedir.
Hikaye 10 Bölümdür Kurgu tamamen bana aittir.Colorado Springs!

Kürşad Kağan said:
MİNSK PİŞTOVU
Olay Terrine tipi
Akıncılar ve İsveçlilerin Çatışması tabi olaylar bir karakterin üzerine anlatılıyor:

Adolf Frenk:Lehistanlı bir komutandır tek başına yüzlerce orduları yenmekle meşhurdur İsveçlilerin çoğu ondan korkar daha sonra -Sel- i başlatacaktır İsveçlilerin üzerine orduları ile yüreyecektir.
Komutan Jennıfer Despin:Kazaklı genç bir kızdır küçük yaşta kendini savaş meydanında bulunca devam etti en sonunda Lehlerin önemli bir komutanı oldu.
Albay Zoglaba:Rusların korkulu rüyası tam bir çılgın! Çarı tek başına Kazakların elinden kurtarmıştır fakat Çar bu iyiliği unutup Albay Zoglaba ya sürü sürü ordu göndermiştir en sonunda dayanamayıp esir düşen Zoglaba Rusların elinden kurtulmuştur.Şimdi ise Varşovadaki handa kafayı çekmektedir.
Peh millet ne güzel fikirler buluyor hemen Ban! ama hakediyorlar
onatcan seninde hikayelerini okumak benim hoşuma gidiyor böyle gidersen dörtyol hanında en iyi yazar olursun başarılarının devamını dilerim.

Clermont said:
Kürşad Kağan said:
MİNSK PİŞTOVU
Olay Terrine tipi

Peh millet ne güzel fikirler buluyor hemen Ban! ama hakediyorlar
onatcan seninde hikayelerini okumak benim hoşuma gidiyor böyle gidersen dörtyol hanında en iyi yazar olursun başarılarının devamını dilerim.
Sağol Cleremont, yalnız herkese kötü bir haberim var, bu hafta sonu bir ihtimal öyküyü yazamayacağım.
Bu arada ikinci öyküden bahsettiğimi biliyorsunuzdur.

Sevgili Onat bunu bitirmek üzereyim. diğerlerinide okuyacağım. Gerçekten çok iyi bir yazarsın. İleride Profesyoner yazarlığı da düşünmeni tavsiye ederim. :wink:

Aromer said:
Sevgili Onat bunu bitirmek üzereyim. diğerlerinide okuyacağım. Gerçekten çok iyi bir yazarsın. İleride Profesyoner yazarlığı da düşünmeni tavsiye ederim. :wink:
Konuyu hortlatmana sevinmedim değil... Beğenmene çok sevindim. İlk eserimdi ve biraz amatördü... Ama beğendiğine göre başarıya ulaşmışım demektir. :smile:

Merhaba arkadaşlar,
Konu tozlu sayfalardan tekrar çıktı ancak sizlerin fikrini almak istedim. Sizce öykümün bir oyun modu olmalı mı?
Cevaplarınızı bekliyorum...

Back
Top Bottom