[WB] [SP] Selçuklu Senaryosu V1 [YENİDEN BAŞLANIYOR]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dostum güzel bir moda benziyor birşey sorucam ben steamdan oyuna bağlanıyorum 1.68 patch var acabaya modun ile uyumlu olucak mı ?

mustafayeff.03 said:
SepuLtura said:
Veee Bilgisayarda net var yupiiiipc den yazıyorum

Guzeeel :grin: bemce bu sureyede tesir eder dimi :grin: haziranin basinda cikar dimi? :grin:
Ben 1 Temmuz'a Garanti Çıkış Tarihi olarak düşünüyorum biraz senaryo eklemesi yaparım bu aralar ilham bayağı geliyor kudüs'ün fethi adlı senaryo eğlenceli olabilir  :razz:

mustafayeff.03 said:
SepuLtura said:

Guzeeel :grin: bemce bu sureyede tesir eder dimi :grin: haziranin basinda cikar dimi? :grin:
inşallah diyelim...
28-29 mayıs boyunca çalışamam sepultura şimdi görevleri verirse türkçe hali haziranın ilk haftasonu gibi çıkar ama ingilizceye de çevirmemiz gerekeceği için gecikebilir ama okul bittiği zaman siz modu oynuyor olursunuz

efeguclu said:
mustafayeff.03 said:
SepuLtura said:

inşallah diyelim...
28-29 mayıs boyunca çalışamam sepultura şimdi görevleri verirse türkçe hali haziranın ilk haftasonu gibi çıkar ama ingilizceye de çevirmemiz gerekeceği için gecikebilir ama okul bittiği zaman siz modu oynuyor olursunuz
Aynen. bi sorun daha varki oda hata HyperCharge Bi yardım etse seviniriz ama  :roll:

SepuLtura said:
efeguclu said:
mustafayeff.03 said:
SepuLtura said:

inşallah diyelim...
Aynen. bi sorun daha varki oda hata HyperCharge Bi yardım etse seviniriz ama  :roll:
ayn hala benim şehir merkezi hatam var dur bakalım çözebilecem mi

şehir merkezi hatası hala var bir türlü çözemiyorum ama mod bunun için iptal olmaz bir şekilde çözerim onu da..
Bu arada bir kaç sürpriz presentation var floris mod pack'ten bakarak yaptım :fruity:
yakında resimlerini atarım....
Bir de savaş sistemini değiştirmeyi planlıyorum...
Fog of war güzel bir eklenti olur mu bilmiyorum ama onu da şimdi ankete çıkartcam

Steam üzerinden oynayabiliyorsak çok sevindim ve favorilerime ekledim konuyu. Dostum tavsiye istersen bol bol alternatif koy moda her konuda diplomasi daha genel olsun çok mod seven bir insan değilim uzun süredir her türlü nativeyi oynadım diplomasi ve alternatif eksik bunları sayfanın tanıtım postunda okudum baya başarılı bir mod gibi gözüküyor kolay gelsin sana beklemedeyiz

Efe pre-battle orders modumu dusmussundur qaliba...O moddaki emirleri koyabilirmisin modam  :smile: bide ben senin kavimlerin gocu modunu oynadim orda harita iyi olmamis peki bu moddada olemi olacak? :sad:

mustafayeff.03 said:
Efe pre-battle orders modumu dusmussundur qaliba...O moddaki emirleri koyabilirmisin modam  :smile: bide ben senin kavimlerin gocu modunu oynadim orda harita iyi olmamis peki bu moddada olemi olacak? :sad:
Hayır bu Moda'mı harita daha güzel olacak fotosunu atıyım mı :grin:

efeguclu said:
mustafayeff.03 said:

At :grin: bide sehirlerle kaleler kavimlerin gocu modundaki gibi bir birine cok yakin diyil dimi?

efeguclu said:
mustafayeff.03 said:
İçimde bir hüzün  :cry:

Bilgisayara geçemediğim için foto atamadım kusura bakmayın yarın belki atarım... Bu Arada oylama sonucu eklenmemeli seçildi ve o özelliği eklemeyeceğim...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom