[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 2)

GearWashl

Recruit
Best answers
0
KelNaru said:
King of Barbarian said:
WinRAR dosyasını açarken şöyle bir sorun çıkıyor, çözümü var mı? https://i.hizliresim.com/1E97L1.png
Yeniden indirmeniz gerekiyor
tekrardan aynı hatayı veriyor https://i.hizliresim.com/oVLaak.png

nightjoul

Recruit
Best answers
0
Kardeşim bu ne güzel bir moddur böyle harika yapmışsın eline emeğine sağlık güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyorum  :smile:

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
nightjoul said:
Kardeşim bu ne güzel bir moddur böyle harika yapmışsın eline emeğine sağlık güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyorum  :smile:
teşekkürler

RedMist66

Recruit
Best answers
0
Emeklerine sağlık çok guzel ve başarılı bir mod olmuş.

Edit:bazı arkadaşlar hep turk tarihinin konu alındığı modlarin cok olduğunu ve sıktığını söylemiş fakat mübarek öyle bir tarihimiz var ki neresinden tutsan senaryoya dönüşüyor hep bi entrika,savaş vs. var :grin:

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
Red_Mist said:
Emeklerine sağlık çok guzel ve başarılı bir mod olmuş.

Edit:bazı arkadaşlar hep turk tarihinin konu alındığı modlarin cok olduğunu ve sıktığını söylemiş fakat mübarek öyle bir tarihimiz var ki neresinden tutsan senaryoya dönüşüyor hep bi entrika,savaş vs. var :grin:
Teşekkür ederim :grin: Çok haklısın

bahakartal01

Recruit
Best answers
0
Devamını bekliyorum gayet başarılı bir mod ve diğer üylerin dediklerinin aksine ben daha önce daha çok Timur a odaklı bir mod görmemiştim elinize emeğinize sağlık

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
bahakartal01 said:
Devamını bekliyorum gayet başarılı bir mod ve diğer üylerin dediklerinin aksine ben daha önce daha çok Timur a odaklı bir mod görmemiştim elinize emeğinize sağlık
Teşekkürler

Albastı

Recruit
Best answers
0
Dostum güzel bi mod içeriği falan yenilikleriyle ben modu beğendim ilk modunmu veya ilk profesyonel modunmu yoksa daha önce çalışma yaptınmı onun dışında ben modu beğendim ve bazı arkadaşlar önyargılı davranmış arkadaşlar mod yeni çıktı sonraki versiyonlarda daha da geliştireceğini düşünüyorum arkadaşın ha ayrıca tarihi mod dediğinde bunlar akla ilk geliyor yani zaten arkadaşta klasik osmanlı modlarından birini yapmamış timur modu güzel bence ilerki modlarında biraz daha diğer türk devletlerine yönelik yapabilirsin içerik olarak harzemşahlar altınordu ilhanlı vs gibi içerikler sunuyorum sana ama bu modda güzel yani kısaca

Raqqa

Knight
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Bu mod bitti zaten. Tamamlanmış modlara taşınması için istekte bulun. Orada güncellemeye devam etmen gerekiyor.

Goktugg

Recruit
Best answers
0
Devam Et Bitir Ankara Muharrebesini Falan Yap Final Yapcaksan Düzgün Bitir Kayı Beyliğinin Dirlişi Gibi Olmasın

NecmiBK

Recruit
Best answers
0
Abi Ya Bu kendi yaptıgım birliğin askerlerini nerden alıcam handan zor geliyorlar 1-2 tane arada sırada

SparrowHawk15

Veteran
Best answers
0
Bence yeni versiyon çıkarmayı düşünüyorsan senaryo olmamalı. Şu fil sürücüleri de kötü duruyor. Yeni şehir, kale ve itemlar eklersen daha güzel olur. Tabii yine de sana kalmış :smile: