[WB][SP]Timur Bey Gürkani Mod v2 ÇIKTI![İndirme Linki][v2]

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

STasaR

Recruit
Best answers
0
Basbug Baybars said:
samı_tr said:
Basbug Baybars said:
Yükleme ekranında, "RGL ERROR" hatası alıyorum?
Kardeşim Oyun Güncel Değildir.. 1.172 Sürümünde Oynuyorum ve sorunsuz çalışıyor. 1.153 de hata veriyor.
Crackli Oynadığından dolayı yani. Oyunun güncelini indir sorun çözülür.
Çözülmezse Belirt..
Oyunum orjinal, nerden böyle bir kanıya vardın, anlayamadım. Ya modu eksik attım ki üç defa hata yapacağımı sanmıyorum, ya da başka bir sorun var.
Genelde Orijinal olmayan arkadaşlar bu hatayı alıyor..

Basbug Baybars

Recruit
Best answers
0
Sorunu çözdüm, komple silerek; yeni bir klasör oluşturdum adını "timur" koydum. mod klasörünün içindekileri alıp, attım. Yine de teşekkür ederim.

TurkishOttoman

Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Senaryo modunu seçerek başladım. Erzincan fethinden sonra Timurun yanına döndüm görev falan yok nasıl olacak bu iş ?

STasaR

Recruit
Best answers
0
Axrinn said:
Düşük sistemli bilgisayarlarda kasma sıkıntısı olur mu ?
1.8 gb  :dead:
Sanırım En Düşük Ayarlarda Sıkıntı Olmaz. Emin Değilim.

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
ılPrincipe said:
Senaryo modunu seçerek başladım. Erzincan fethinden sonra Timurun yanına döndüm görev falan yok nasıl olacak bu iş ?
Görevi hiçbir devlete bağlı olmadan yapman gerek.

TurkishOttoman

Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Hiç bir devlete bağlı değildim. Hatta kendi devletim oluştu sonucunda. Timur bütün cihan bizi öğrenecek gibi bir şey söyledi ama görev yok.

Basbug Baybars

Recruit
Best answers
0
ılPrincipe said:
Hiç bir devlete bağlı değildim. Hatta kendi devletim oluştu sonucunda. Timur bütün cihan bizi öğrenecek gibi bir şey söyledi ama görev yok.
Arkadaşın söylediği sorunu ben de aldım aslında, erzincanı fethettikten sonra görev yok, alınmıyor. Timur, bütün cihan bizim olacak falan diyor ama sonrasında görev yok, free dolanıyorsun.

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
Basbug Baybars said:
ılPrincipe said:
Arkadaşın söylediği sorunu ben de aldım aslında, erzincanı fethettikten sonra görev yok, alınmıyor. Timur, bütün cihan bizim olacak falan diyor ama sonrasında görev yok, free dolanıyorsun.
Evet orada bitiyor maalesef :smile:

Basbug Baybars

Recruit
Best answers
0
KelNaru said:
Basbug Baybars said:
ılPrincipe said:
Evet orada bitiyor maalesef :smile:
İyimiş :smile:)

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
ılPrincipe said:
Tek görev modu mu bu acaba :grin: Yani Erzincan sonrasında boş boş dolanacaksak diğer görevler nerde ?
Yani orda bir devlet kuruyorsunuz ve siz ve devletiniz başbaşa kalıyor orda fetihler yapabilirsiniz çevrenizde 4 devlet var :grin:

Shaincho

Regular
Best answers
0
Konu tasarımına pek yükselemedim, Mod gerçekten başarılı. Konu düzenini geliştirirsen daha iyi yerlere gelirsin.

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
Shaincho said:
Konu tasarımına pek yükselemedim, Mod gerçekten başarılı. Konu düzenini geliştirirsen daha iyi yerlere gelirsin.
Teşekkürler.Peki fikirleriniz neler ? Nasıl olmalı?

GearWashl

Recruit
Best answers
0
WinRAR dosyasını açarken şöyle bir sorun çıkıyor, çözümü var mı? https://i.hizliresim.com/1E97L1.png

KelNaru

Sergeant
Best answers
0
King of Barbarian said:
WinRAR dosyasını açarken şöyle bir sorun çıkıyor, çözümü var mı? https://i.hizliresim.com/1E97L1.png
Yeniden indirmeniz gerekiyor