[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
Diplomasi modu da bozuyor oyunu. Osmanlı Senaryosunu test ederken diplomasiden çok çektik Deli Kurt ile.  :meh:
Paylaşım yapabilirmisin oyun için ve harita resimleriyle ilgili teşekkürler

HyperCharge said:
Diplomasi modu da bozuyor oyunu. Osmanlı Senaryosunu test ederken diplomasiden çok çektik Deli Kurt ile.  :meh:
valla bana ekonomist ile askerle ilgilenen adam olaydı yeterdi amma onları da eklemek baya zormuş

Özellikle animasyonlar çok güzel gözüküyor, deniz savaşlarında gemilerin fiziği olmamış gibi geldi ama tahminime göre motor bu kadarına el veriyor. Eline sağlık beklemeye devam :grin:.

Dr.Nyber said:
Özellikle animasyonlar çok güzel gözüküyor, deniz savaşlarında gemilerin fiziği olmamış gibi geldi ama tahminime göre motor bu kadarına el veriyor. Eline sağlık beklemeye devam :grin:.

O sorun oyundan değil. O gemilerin birbirine sıfır olması için bir değişkeni değiştirmen gerekiyor. Ben o değişkeni test ediyorum sürekli. Birbirine tam sıfır olsunlar diye. Az kaldı onu tutturmama.

Animasyonlar güzel, mevsimleri de beğendim.. Lakin 1300 yılında var olan bir Arnavut Prensliğini eklememiş olman tarihe olan haksızlık, lakin videoya, youtube eklersen daha iyi olur ve arkaya bu müziği koyarsan daha PiroZ olur..

Veya :wink:

konu 2015 yılında açılmış ve 2018 yılına girmeye 3 aydan kısa bir süre var. bu mod kaç senedir yapılıyor :mrgreen:

Hyper reis mod yapımı devam ediyor mu?

FatihBey said:
konu 2015 yılında açılmış ve 2018 yılına girmeye 3 aydan kısa bir süre var. bu mod kaç senedir yapılıyor :mrgreen:

Mod tabiki devam ediyor adam bu kadar emeği neden çöpe atsın :grin:. Sanırım 5-6 yıldır geliştiriyor modu.

FatihBey said:

Bu moda uzun diyorsan bannerlordu görmemişsin sen :grin:

Back
Top Bottom