[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Gölge kıran

Veteran
Best answers
0
Bu ayın sonuna doğru yeni bir bilgisayarım olacak nasip olursa, o vakit her şeyi eskisinden daha hızlı yapma imkanım olacak. Vizelerim de o vakitlerde bitecek. Şu an bir İnternet tarayıcısı açarken bile kasan, Edit modda düzenleme yaparken aniden error veren(ram yetmediğinden) 8 yıllık bir bilgisayarım var.
Kardeşim sen kaç yaşındasın ya cidden merak ettim

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Kardeşim sen kaç yaşındasın ya cidden merak ettim
20 yaşındayım. Bu modu yapmaya 12 yaşımda başladım ancak 7-8 yıl devam ettim tek bir bilgisayarda. Mod ise bazı terminolojileri bilmediğimden dolayı eksik kaldı ve zamanında tamamlayamadım yapımını. Uzun süredir tek başına yaptığın bir şeyi tamamlayamamak çok normal. Yardım isteyince yardım edecek kimse de olmadığından bıraktım ben de.

WarbandTV

Recruit
WBNW
Best answers
0
20 yaşındayım. Bu modu yapmaya 12 yaşımda başladım ancak 7-8 yıl devam ettim tek bir bilgisayarda. Mod ise bazı terminolojileri bilmediğimden dolayı eksik kaldı ve zamanında tamamlayamadım yapımını. Uzun süredir tek başına yaptığın bir şeyi tamamlayamamak çok normal. Yardım isteyince yardım edecek kimse de olmadığından bıraktım ben de.
Sen yaparsın be reis, bıraktığın işi yarıda bırakma, v1 olsun çıkar bari Warband için :smile:

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Modun en güncel hali şu an Edirne'de. Ben ise İstanbul'dayım. Şehirlerarasi yasak bitene kadar da burada mahsur kalacağım. Bilemiyorum ne zaman dönerim. Bayağı güzel şeyler yapmıştım aslında ama, geri dönünce neler yapabileceğime bakarım.

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Kral adamsın vesselam, Discord, Facebook vs. bulunuyor mu?
Discord sunucusu vardı lakin kapatmıştım modu yapmayı bırakınca. Kimse bulunmuyordu zaten modla ilgili planları ve screenshotlari, yapılan ilerlemeleri bulunan sorunları ve onların çözümlerini koyuyordum, pratik amaçlıydı daha çok.

WarbandTV

Recruit
WBNW
Best answers
0
Discord sunucusu vardı lakin kapatmıştım modu yapmayı bırakınca. Kimse bulunmuyordu zaten modla ilgili planları ve screenshotlari, yapılan ilerlemeleri bulunan sorunları ve onların çözümlerini koyuyordum, pratik amaçlıydı daha çok.
Tamamdır başkan, mutlaka v1'i çıkarmanı bekliyorum senden, Förbır'a seri yaptırıcam söz :grin:

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Best answers
0
Hocam bu modu kesinlikle bitirmen gerekiyor.

Moda çok fazla emek harcadığını tahmin ediyordum ama bu kadar harcadığını tahmin edemezdim. 7 yıl ne demek hocam

Lucon

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Hocam bu modu kesinlikle bitirmen gerekiyor.

Moda çok fazla emek harcadığını tahmin ediyordum ama bu kadar harcadığını tahmin edemezdim. 7 yıl ne demek hocam
Kesinlikle dostum, ve eminim ki modu yapan arkadaşımız da bu konuda bizimle aynı fikirdedir.

Tamamdır başkan, mutlaka v1'i çıkarmanı bekliyorum senden, Förbır'a seri yaptırıcam söz :grin:
Förbır'a bir keresinde tanıtması adına söylemiştim, kırmayıp sağolsun çekmişti. @HyperCharge bitirdiği taktirde tam bir seri çekmesi için de Förbır dışında bir çok YouTube veya Twitch konusunda MB oynayan kitlelere duyurmaya çalışacağız, o gün bir gelsin.

WarbandTV

Recruit
WBNW
Best answers
0
Kesinlikle dostum, ve eminim ki modu yapan arkadaşımız da bu konuda bizimle aynı fikirdedir.

Förbır'a bir keresinde tanıtması adına söylemiştim, kırmayıp sağolsun çekmişti. @HyperCharge bitirdiği taktirde tam bir seri çekmesi için de Förbır dışında bir çok YouTube veya Twitch konusunda MB oynayan kitlelere duyurmaya çalışacağız, o gün bir gelsin.
Bu mod sadece Hyper ile bitecek iş değil ki, illa birinin yardım etmesi gerek.

ertgrlshnby

Recruit
Best answers
0
Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım

Gölge kıran

Veteran
Best answers
0
Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım
Satın alman lazım SAKIN AMA SAKIN crack yapma siteden kalıcı ban sebebi

Ha satın aldıysan aldığın siteden yeni anahtar isteyebilirsin