[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

aykut07 said:
Hocam daha çıkmadı mı bu ya, Bannerlord ile ölümüne kapışır bu mod.

Boşa beklemeyin arkadaş senelerdir bir şey yapmamış, 5-6 ay daha oyalar bizi.

Knime - General Shepherd ? said:
Arkadaşlar bir bildiri paylaşıyorum..

Fracture Moment isimli oyun yakın zamanda sizlerle olacaktır, fakat ne kadar yakın olduğuna "BİZ" karar vereceğiz..
Testler olmaya başladığı zaman bilin ki bir kaç gün sonra oyun çıkıyor demektir..

Saygılar ve sevgiler, abim.

1) Bu bir oyun değil. Mod.

2) Ne zaman çıkacağını ben belirlerim.

3) bilerek bekletmek gibi bir amacım yok.

4) ben de bir insanım ve benim de bir hayatım var.

5) şimdi çıkarsam emeğe yazık olur.

6) bu emeğe saygı göstermeyenlere ben de saygı göstermeyeceğim. Çünkü çıktığı gün bu dediklerine pişman olacaklar.

Pazar günü gelişmeleri paylaşırım.

Fracture Moment isimli oyun yakın zamanda sizlerle olacaktır, fakat ne kadar yakın olduğuna "BİZ" karar vereceğiz..
Testler olmaya başladığı zaman bilin ki bir kaç gün sonra oyun çıkıyor demektir..

Modda ne gibi bir emeğin var?

Arkadaşın ekipte hangi görevde olduğu yazıyor.
Biz derken de ekipte ki arkadaşlardan "modda emeği geçen herkesten" söz etmişler.

Moda 2 3 günde bir uğrayıp ne zaman çıkıcak diye sormayın şu adamlara onlarında hayatı var. Uzatmayın bence artık.

Ahmet 12. Sınıf olduğunu biliyorum çocuk derslere mi baksın modamı baksın hafta sonları çalışıyorum sadece dedi.
Sabredin ki ortaya güzel bişey çıksın.

Arkadaşlar kusura bakmayın daha demin ki olan davranışımdan dolayı, her zaman ki gibi kardeşim yazmış.. Sizlerde ben sanıp yazdınız tabi hehe.

Bu arada orada yazan 6 maddeyi iyi okuyup anlarsa herkes ahmet arkadaşımızın mod dışında farklı bir hayatı olduğunu da bilir ve ona göre insanlar yok çıktı mı?, tarih mi? o olacak mı? v.s. gibi şeyler yerine kısaca zurnayı çalmadan önce, üflemeyi öğrenir.. Bu arada biz derken, biz bir aileyiz..

Not: Şu fatihi pcden kaldır yoksa ben gelip kaldırıcam, söz meclisten dışarı...

Black Dead said:

Modda ne gibi bir emeğin var?

0 Emek! Fakat sevdiğimiz bir kardeşimizin emeğine leke sürmeye çalışanlar, bizim emeğimize sürmüş sayılır. O yüzden bu manada söyledim..

SucukluPasta said:
BİZ derken?

Ben değil, mini yazmış paşam.  :roll:  :wink:

Kardeşim artık bir daha ki sürümemi olur bilmem ama değişik animasyonlar ekleyebilirsin... ağırlık çalışma vs... gibi şeyler.(o zamanlar padişahlar gülle ile antrenman yapardı.)

Dostum modda İsyanlar , İç Savaşlar , Diplomasi gibi özellikler olacakmı  :?:

Kont Matheas said:

Olmayacak. Diplomasi gibi politik olaylara önem verme fırsatım olmadı, politik şeylerden sadece savaş açma konusunda değişiklik yaptım. O da bizans ve ingiltere gibi birbirine uzak ülkelerin birbirlerine savaş açmamaları için. :grin:

HyperCharge said:
Kont Matheas said:

Olmayacak. Diplomasi gibi politik olaylara önem verme fırsatım olmadı, politik şeylerden sadece savaş açma konusunda değişiklik yaptım. O da bizans ve ingiltere gibi birbirine uzak ülkelerin birbirlerine savaş açmamaları için. :grin:
isyanlar filan modu bozarda diploması olsa iyiydi

Back
Top Bottom