[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC

riseofottoman-1.png


Versiyon 0.860 Download link:
http://www.mediafire.com/file/4oy33rw63qp5voh/1deneme1166_polished_landscape.rar/file

9EW7q5.png

Bu, Osmanlı'nın kuruluş dönemini anlatan, film ve aksiyon temalı bir senaryosu olan bir moddur. 28 Ekim 2012'den beri yapım aşamasındadır. Anlayacağınız 5 yıllık bir süredir bu. Neden 5 yıl sürdü ? Çünkü bir ekip yoktu ortada. Tek ben vardım çoğu zaman. Ancak geçen sene daha da seri geçti yapım aşaması. Singleplayer modu bir yana, Multiplayer'dan da oynanabilmektedir. Ayrıca, mod çok geniş olduğundan sayfa tasarımını başka şekilde düşünmek zorunda kaldım, Trailer'dan sonraki resimlere tıklarsanız gereken yerlere götürecektir sizi.​

V687dv.png

Yıl 1300... Moğollar bir tarafta Anadoluyu yağmalamak için mesken tutmuş... Bizans bir diğer tarafta iç karışıklıklarla boğuşuyordu. Selçuklu son demlerini yaşarken, ona bağlı beylikler de artık birer birer beyliğini, özgürlüğünü ilan ediyordu. Kayılar da onlardan biriydi. Uygunsuz iklim koşulları ve yeni yurt arayışları Türklerin Anadoluyu yurt edinmelerini sağlamıştı. Türkler zamanla Anadolu'ya göç ettiler, Bu göç edenlerin içinde Kayılar da vardı, Kayılar 1214'de Ahlat'a yerleştiler. Oradan Halep'e göç ettikten sonra, I. Alaaddin Keykubat, onları Karacadağ bölgesine yerleştirdi. Ertuğrul Gazi önderliğinde Kayılar, Söğüt ve Domaniç'e yerleştiler. Söğüt'ü kışlak, Domaniç'i yaylak olarak kullandılar. Lakin Ertuğrul Gazi zamanla yaşlandı, ve 1280 yılında yerini 23 yaşındaki oğlu Osman devraldı. Osman, diğer beyliklerle çatışmaya girmektense zaten iç karışıklıklar nedeniyle zor durumda olan Bizans'a saldırmayı yeğledi. Bizans'ın hisarlarını kimi zaman gece baskınıyla, kimi zaman ahilerin de yardımıyla kuşatma aletlerini kullanarak hisarları almıştır. Yerel Bizans ordularıyla savaşmıştır. Ancak bu söylediklerim 1280'den 1300'e kadar yaşananlardır. Geliyoruz 1300'e. Bizim işimiz buradan başlıyor. 27 Ocak 1300'den.
Hikaye daha bitmedi, Buradan sonra, Osmanlı'nın kuruluşunu siz tamamlayacaksınız, siz!​


qRQ01B.png
Açıklama: İsim sonunda * olanlar inaktiftirler.

Baş geliştirici
• HyperCharge

Geliştiriciler
• HyperCharge
• Azura34
• Kortlcha*
• Bekoberk*
• Paradise*
• CavalryMan*
• erennuman_mb*
• frozenpainter*
• Katafrakt*
• Tatar!*
• Maotun*
• Toor*
• Propaganda*
• dragos*
• Hasan paşa*
• Partizanes*
• Aeglos*
• Dragon Caliph*
• Uysenuzi*
• Cevdet*
• Bloc*

Sunucu ve Sponsor desteği sağlayanlar

• General Shepherd [Knime] - 82nd Bashibazouks & Shadow Company / Napolyon Savaşları, Persistent World ve Persistent Frontier

3PW5z9.png5VM5BR.png
Code:
[URL=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,341812.msg8147737.html#msg8147737][IMG]http://i.hizliresim.com/5VM5BR.png[/IMG][/URL]
280jp5c.jpg
Code:
[URL=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,341812.msg8147737.html#msg8147737][IMG]http://i55.tinypic.com/280jp5c.jpg[/IMG][/URL]
riseofottoman-1.png
Code:
[URL=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,341812.msg8147737.html#msg8147737][IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n565/sertac1/riseofottoman-1.png[/IMG][/URL]
L4ajv1.png

Code:
[url=https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,341812.0.html][IMG]http://i.hizliresim.com/L4ajv1.png[/IMG][/url]

 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Genel özellikler

• 2 ayrı tek oyunculu oyun modu

Hikaye modu : Sizleri senaryolu bir serüvene sürükler.
Sandbox modu : Oyuna isterseniz Nativedeki gibi isterseniz bir lord olarak başlarsınız.

• Yeni müzikler ve sesler

> Çevre sesleri : kimi zaman gerçekçiliği arttırmak adına senaryoda kullandığım seslerden birisi. Kimi zaman savaşlarda da müzik değil çevre sesleri olacak.

> Gerilim arttıran, davul drum karışımı müzikler yer alacak, mehter koymayı düşünmüyoruz.

> Kültürleri yansıtan müzikler : Kimisi İtalya'nın, kimisi İspanya'nın, kimisi de İngiltere'nin kültürünü, o zamanda tavernalarda kullanılan eşyalardan çıkan sesler yansıtacak.

> Gerçekçi bağırışma ve çarpışma sesleri : Gerçekliği en çok hissedeceğiniz yerde, savaşta daha net anlayacaksınız ne kadar geliştiğini.  :smile:

• Yeni Animasyonlar

> Tavernalarda halktan kişiler içki içip yemek yiyecekler, biz de istersek tavernacı amcadan bir bardak su isteyebiliyoruz.  :razz:

> Senaryonun kimi yerlerinde "vay be" diyeceğiniz animasyonlar göreceksiniz. Nerede göreceğinizi söylemem.  :grin:

• Geliştirilmiş grafikler

> Rüzgar sistemi : Rüzgar, bulunduğunuz yere ve zamana göre farklılık gösterecek. Örneğin saat akşam 21 ise, geceleri rüzgar çok olacak. Tabii unda bulunduğunuz ayın da etkisi büyük.

> Dalgalanma efektleri : Dalgalanmalar yukarıda bahsettiğim rüzgar sistemine göre farklılık gösterecekler. Örneğin bir bayrak akşam saat 21'de rüzgar çok iken daha çok dalgalanacak. Ancak bir eksiğimiz var. Dalgalanma efektini söyledik lakin bundan etkilenecek objeleri söylemedik. Efendim neymiş onlar; Bayraklar, deniz, çadırlar, saçlar ve doğanın bütün o varlıkları rüzgarda dalgalanabilecek rüzgarın gücüne oran ile.

> Yeni renk tonları : Bir diğer grafiksel özellik ise, yenilenmiş renk tonlarıdır. Renkler daha canlı, daha ortaçağ havası verecek bir duruma gelmiştir.

• Tek oyunculu mod için yenilikler

> Din sistemi : Her iki tek oyunculu modda da yer alan, oyunun neredeyse köklerine dayanan bir sistemdir;

-Dininizi sandboxta oyuna başlarken seçebilirsiniz senaryoda din seçme olmayacak Padişahları canlandıracağımız için İslamiyet seçili olacak direk olarak. Dinler : Hristiyanlık(Katolik-Ortodoks karışık), Pagan, İslamiyet, Yahudilik.

-Dininize bağlı olarak, kilise, mescit, tapınak inşa edebilirsiniz kendi dininize çevirmek istediğiniz bir yerleşim yerini.

-Sandbox modunda dininizi İmam, Piskopos gibi NPC'lere giderek değiştirebilirsiniz. Büyük ihtimal ya şehir merkezlerinde ya da şehirdeki lord malikanesine eklenecek bu NPC'ler.

-Dininizin düşmanı olan partilere saldırabilirsiniz, haritada dolaşan imamlar, piskoposlar, paganlar olacak. Onları koruyan 2-3'de asker.

-Kendi dininize çevirdiğiniz yerleşim yeri size daha çok gelir getirecek.

-Dinler, yerleşim yerleri ile ilişkinizi etkiler. Örneğin Müslüman kişilerin kabul edilmediği yer ile ilişkiniz düşer.

-Bütün Avrupayı kendi dininize çevirmek gibi bir çılgınlığı deniyebilirsiniz.  :grin:

Kiliseler, mescitler;

-Köylerde inşa edilen bu yapılar haftalık olarak refahı arttırır. Haritada da bazıları parti olarak var olacak.

-Okuma-yazma öğrenmediyseniz, burada oyuncuya öğretebilirsiniz. Senaryoda bir yerde lazım olacak size.  :smile: Kitap okumak için okuma-yazmayı adınız gibi bilmeniz lazım.  :grin:

-Haritada karşıt dinlerden olan yapılara saldırabilirsiniz.

-Haritadaki bu yerlere giderek de dininizi değiştirebilirsiniz.

-Haritadaki bu yapılara giderek Onur ve itibarınız için veya inancınız için bağış yapabilir, dua edebilirsiniz.

-Haritadaki bu yapılardan asker de alabilirsiniz, lakin bu askerler bir nevi militan seviyesinde olacaklar. Düzensiz yani.

-Hangi ülkeye bağlı olursa olsun, bir pagan lordu gidip kiliseleri yağmalayabilir.

-Sandboxta oyuncu gidip rahip olabilir. Oyuncu hristiyansa olur ancak.

-Oyuncu bu haritadaki yerlere gidip dinlenebilir.

> Zaman dinamikliği : Oyun, tarihlere göre değişiklik gösteriyor. Örneğin 1300'de Timur Devleti yoktu, oyun 1370'e veya sonrasına geldiğinde Timur devleti var oluyor topraklarıyla birlikte. Ancak bu olay senaryolu modda mümkün olacak. Sizde fark edeceksiniz nasıl olduğunu. Sandbox modunda farklı bir sistem var, birazdan anlatacağım.

> Teknoloji Ağacı : Bu sefer sadece Teknoloji ağacı Sandbox modunda mümkün olacak. Teknoloji Ağacı, sizlere topları, gelişmiş ticaret yolları ve Ateşli silahları keşfetmenize yarayacak. Belirli şeyleri keşfettikten sonra tarih atlayacak belirlenen zamana, devletler de o tarihe uygun olarak yeniden şekillenecekler.

> Yapay zekanın doldurup ateş edebildiği toplar : Evet yanlış duymadınız. Senaryoda belli bir yerden sonra veya teknoloji ağacında gereken araştırmayı yaptıktan sonra Başkentinize giderseniz, oradan top ürettirebilirsiniz. Ürettiğiniz top sayısı 2 ile sınırlandırılmıştır. Sonrası aşırıya kaçıyor. Ancak şunu söyleyeyim, bu top işini yapay zeka bize karşı kullanamayacak şimdilik, onu patchlerle düzelteceğiz.

> Yepyeni arayüzler : Raporlar menüsü tamamen değişti, artık savaşta gelen destek kuvvetlerinin kime ait olduğunu bilmek için yazı değil, resim göreceksiniz can barınızın altında. O resim belirdikten sonra kaybolacak.

> Toplam 34 tane yeni devlet :
Osmanoğulları
Karesioğulları
Germiyanoğuları
İlhanlı Devleti
Aydınoğulları
Menteşeoğulları
Tekeoğulları
Kastamonu Beyliği
Bizans İmparatorluğu
Bulgaristan
Macaristan
Sırbistan
Altın Ordu Devleti
Kıbrıs Krallığı
Novgorod
İsveç
Norveç
Danimarka
Töton tarikatı
Polonya
Kutsal Roma İmparatorluğu
Fransa
İngiltere
İskoçya
Venedik
Milan
Aragonya
Kastilya
Portekiz
Gırnata Devleti
Memlükler
Litvanya
Kilise Hükumeti( Papalık )
Rodos Şövalyeleri

> Freelancer : Herkesin modunda olan bir özellik, sadece sandbox modda olacak. Bir lordun veya kralın ordusunda asker olabilirsiniz.

> Zorlayıcı çevre koşulları : Çöllerde iken hava durumuna göre çöl fırtınaları olabilir.  :smile: Senaryoda da karşınıza çıkacak bir yerde.

> Kökten değiştirilmiş asker yetiştirme sistemi : Köylerden artık çiftçi ve kadın köylüler alabileceksiniz. Kalelerden asıl saldırı, manevra kabiliyeti yüksek askerler alınabilecek. Şehirlerden ise garnizon veya tam olarak saldırı amaçlı olmayan orta oranda güçlü olan askerler alınacak.

Kısaca, Köylülerden militanlar, Kaleden taarruz askerleri, şehirlerden de genelde garnizon amaçlı kullanılacak askerler alınabilecek. Böylece kale ve köylerin önemini daha çok hissedeceksiniz, şehirlerin de aynı şekilde.

> Deniz savaşları : Senaryoda da gemi savaşları olacak lakin, ayrı bir detaydan başlayacak o iş. Sandboxta ise istediğiniz kişiye dalabilirsiniz sıkıntı yok, lakin deniz savaşının işleyişini büyük oranda karar vermiş bulunmaktayım. Ya gemileri kontrol ederek ya da birbirlerine kod yardımıyla otomatik bağlanacak bir sistem ile işleyeceğiz oyuna.

> Savaş sistemi : Savaş sistemini büyük oranda değiştirdik, lordlar ve bizim taktiklerimiz artık yeni yazılan kodlara göre işleyecek, nasıl olduğunu oyunda göreceksiniz.  :smile:

> 10 yeni NPC: Sandbox mod için, kim bilir belki içlerinden bazıları sizden balık tutmanızı veya çiftlikte kendisi için bir süre çiftçilik yapmanızı isteyebilir.  :shifty:

> Fog of War : Dünya haritasını gezmeden göremeyeceksiniz. Bir yere yeterince yakınsanız orası artık size görünür olur.

> Savaşta moral sağlayan detaylar : Bayrak taşıyan askerler de olacak orduda. genelde yapılmaları çok zor olacak. sayılarının çok olmaması için.

• Çok oyunculu mod için yenilikler

> Toplar : Meydan savaşlarında, bazı kuşatma haritalarında oyuncularımız topları kullanaraktan strateji yapabilecekler. Kale duvarını yıkamazsınız lakin duvarı aşmanıza engel olan oyuncuları öldürebilirsiniz.  :smile: Meydan savaşlarında da örnek olarak Kosova savaşı haritasında kullanılabilecek. Videolar bölümünde nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

> Adminlerin seçenekleri : Rüzgar sistemini adminler ayarlayabilirler. 4 farklı güç var. İsterlerse 0 da yapabilirler. Kendilerine kalmış bir şey.

> Yeni savaş alanları : Senaryoda savaş için kullanılan haritalardan multiplayer'da da oynayabilme imkanları olacak, İstanbul kuşatması, Ankara savaşı, Kosova savaşı, Varna savaşı, hatta Koyunhisar savaşına varıncaya kadar dolu bir multiplayer haritası var, hepsi de istenen devletle oynanabilir, sınırlama olmayacak.

Şimdilik bu kadar özellik yeter, dahası sonraya artık.  :smile:
 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Resimler

qJdp7Q.jpg


d7vDYr.jpg


MaV2q2.jpg


QpLNbG.jpg


XEMNOj.jpg


5GaXWl.jpg


AyDNBr.jpg


9DaAkr.jpg


MaV4B7.jpg

QpLGzr.jpg


bLVREn.jpg


d7vENQ.jpg


5GaznA.jpg

XEMp3O.jpg

Ordaki birazcık daha açık olan deniz yolu gibi gözüken şeyi düzelttim, bu eski hali.
7y26dL.jpg

POvlNd.jpg

g9jOp0.jpg


9DvmAZ.jpg

JOdQ9W.jpg

zJQ0ZO.jpg

Gyb97N.jpg

6yYJBE.jpg

WGW7zP.jpg

3p2E55.jpg

XX8MX3.jpg

bGZVGZ.jpg

dGlvGD.jpg

4MWjMA.jpg

Jl8ZlJ.jpg

OL8vL4.jpg

zBOjB7.jpg

G0Wm0r.jpg

6XpaX0.jpg

vpANBz.jpg

1gaZAj.jpg

Ln8Rqo.jpg

r2XNbm.jpg

7NW1GY.jpg

Pr2ab5.jpg

gWvY15.jpg

ZEjzyV.jpg

lWPNgr.jpg

okqN1X.jpg

lWPNVQ.jpg

VM8zbB.jpg

nW9NBN.jpg

vpANqA.jpg

0BnEY9.jpg
mk62O1.jpg
ok3OGk.jpg

r9Zrb3.jpg
pPB1Lo.jpg
7vMzjN.jpg
qBPLzZ.jpg

0DmdQY.jpg

aE2Wm2.jpg

v4n9rA.jpg

r9ZrnP.jpg

mLqpR2.jpg

orXDPX.jpg

vn61gp.jpg

0nAXGZ.jpg

kBPMry.jpg

bDov40.jpg

A5JpPr.jpg

YrbA9D.jpg

nLrBd1.jpg

Ro3qZG.jpg

qPBrO3.jpg

VvYbWq.jpg

Ro3qWR.jpg

VvYbkZ.jpg

m15P00.jpg

vnREr4.jpg

A5gmav.jpg

PPBqLO.jpg

1MryzB.jpg

zrYA84.jpg

7MPkOl.jpg

vnRLzm.jpg

L1E4Yb.jpg

gZyA4Q.jpg

D49REy.jpg

qP3YWV.jpg

5M4dQA.jpg

knAkXv.jpg

pBvdAz.jpg

knZqzv.jpg

PPvyWb.jpg

ornbRo.jpg

nLYXqg.jpg

NrYzQP.jpg

L1dBL1.jpg

L1dBmG.jpg

D6Q80Z.png


QY649G.png


1D82qG.png

25Ay6q.jpg

1r547j.jpg

MW7XB1.jpg

jjZLpL.jpg

XJAyN5.jpg

d0poEp.jpg

o9qRJ9.jpg

o9qR19.jpg

o9qRo9.jpg

XJ8rA5.jpg

8QW741.jpg

V681kj.jpg

PB2ZR6.jpg

yRJry9.jpg

l9Pg2E.jpg

Ag8lQr.jpg

J68gEE.jpg

bYZo4n.jpg

rZJdzN.jpg

D4ykr1.jpg

gZ9LGL.jpg

MLalQa.jpg

yLznWa.jpg

bJL4XV.jpg
m5g9lP.jpg
p9MQvq.jpg
l9PgBp.jpg

Bu günlük bu kadar, senaryo işlenmeye devam edildikçe krallıklar eklenmeye devam edecek, dolayısıyla troop resimlerini daha sık göstereceğim. Şimdilik kod temelli resimler yer alacak gibi duruyor.​
 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Videolarhttps://youtu.be/tE_0bK93wCw

https://youtu.be/9jO-rxvO-U8

https://youtu.be/VvqkPO8HtfM

https://youtu.be/TbWmioZdyns

https://youtu.be/6wa8EqM2Owo

https://youtu.be/iFHcuYsz_pY

https://youtu.be/_QapJhNdLE8

https://www.youtube.com/watch?v=XbGb25tlx2Q

https://www.youtube.com/watch?v=ZMzVJefpamw

https://www.youtube.com/watch?v=MFxovH9RFYs

Yakında başka videolar da gelecek.​
 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Teşekkürler

İlk olarak, buradan Developer Serdar'a teşekkürlerimi iletiyorum, grafikleri geliştirmemde çok yardımcı oldu bana:ohdear:

Viking Conquest'i yapan Brytenwalda ekibine, sahne menünün dinamik dizin ayarlaması için ve topluluğa yeni operasyonların nasıl kullanılacağını birinci elden anlattıkları bir modül sistem yayınladıkları için çok teşekkür ederim. Shaderlerinden de yararlandım.

Rejenorst'a müziklerini kullanmamıza izin verdiği için teşekkür ederiz.


Fire and Sword'un yapımcısı olan Snowbird Games'e bomba kodlarını, yeniçeri giysileri ve başlıkları, akıncı giysi ve başlıklarını, rus silahlarını kullanmamıza izin verdiği için teşekkür ederiz.


Kullanılan İllüstrasyonlar:

http://lordgood.deviantart.com/art/A-Knight-493050594
http://grantlion.deviantart.com/


Kullanılan Müzikler:


Derek and Brandon fiechter youtube kanalının müzikleri ( https://m.youtube.com/channel/UCjMZjGhrFq_4llVS_x2XJ_w )
Muhteşem Yüzyıl - Mohaç
Muhteşem Yüzyıl - Yeniçeri Müziği
Rejenorst Media'nın müzikleri.
CHUR - Floris modunun ana menüsü
Diriliş Ertuğrul - Zafer
Medal of Honor - The time is upon us, Wiyar, Hunter-Killer, Streets of Gardez
Can Atilla - Yeniçeriler
Borislav Slavov(Knights of Honor müziklerini yapan kişi) - Knight's Fall, March of Honor, Lost Battle, Sword and Faith, First Battle
Leo Crutchfield - http://www.soundclick.com/bands/default.cfm?bandID=1393462&content=music
Osmanlı Tokadı - Bitiş Jenerik
CWE'den kaynağını bulamadığım birkaç savaş müziği.
Alman Spectaculatius grubunun cover yaptığı skudrinka - https://www.youtube.com/watch?v=F7tUDCWbu0g
The Guilds 2 - Renaissance oyununun birkaç parçası: https://youtu.be/zdAMqHBASbM?list=PL2CAFB3EB55F69BFD&t=55


Brytenwalda mod ekibine:

Idibil
Adorno
Motomataru
BrustwarzenLenny
Life_Erikson
Obi Juan Kenobi
Morcant
Gwalchawad
Thandrius
Rathmor
Phaiak
Vaelicus

Age of False Innocence yapımcısına:

Shredzorz

Evlat modu ekibine:

buz
Dusk Voyager
frozenpainter
buzun ev arkadaşı

Twilight of the sun king ekibine:

Auldman
von Afton
Radetzky
Dr.Tomas
Bluehawk

Hispania 1200 ekibine:

el xabeo de la cova
JBJ

1429 La Guerre de cent Ans ekibine:

FantasyWarrior
Romainoir
Al_mansur

Crusaders Way to Expiation ekibine:

ficus
Romainoir
atolest
Leon473
Chel
shturmfogel
Mark7
Fahnenträger
back
von Afton
Flanir
Саурон
JoG

The Last Days ekibine:

[Ancientwanker]
Abhuva
Amman
Asterix
Balduran
Barf
Brutus
Buzvonlurt
Conners
CppCoder
DaBlade
Dain Ironfoot
dunde
Faradon
foxyman
freakin wat
GetAssista
Giles
Gutekfiutek
HokieBT
Kolba
Llew
LynX
MadVader
mandible
Merlkir
mtarini
Octoburn
Pagan
Romainoir
Rongar
Smile
Taal
Treebeard
Triglav
Ursca
Sibylla
Stefano
Swyter
Yoshiboy

Ottoman 1453 modunun ekibine:

Artizan
Nemeruis
Caliph

Lord-Leydilerin isimleri için kullandığım siteye:

http://www.infernaldreams.com/names


Ve diğerlerine;

buz
frozenpainter
Hun
Atlı Okçu
Deli Kurt
Radamon
Black Dead
Artizan
Karay
[Enes]
Papa Lazarou
Xenoargh
mark7
Cartread
Al-Mansur
Njunja
Llew
Havoc
Lav
Somebody
Kalarhan
Narf of Picklestink
Caliph
Silverwolf
SendMeSmile
Talak
Lor Dric
CHUR
Albertus Magnus
Tempered
gutekfiutek
leandrojas_
jrider
Arch3r
lazeras
rubik
sphere
Waihti
hessuu
fisheye
Highlander
Duh
motomataru
Caba`Drin
Ruthven
Zaitenko
Iboltax
Thel
lucky lancer
FantasyWarrior
Monnikje
Windyplains
taragoth
jacobhinds
dunde
Lumos
Azrooh
Zephilinox
Shcherbyna
Masterancza
Dusk Voyager
Theoris (forum üyeliğini silmiş)
Gaunt
K700
Ikaguia
The Mercenary
Vades
The_dragon
minnakodunum
MadVader
oolonglgx
Mirathei
Vornne
Jezze
CppCoder
Swyter
Efe Karacar
Porshy
13exa
Lyx
Slavos
Hardcode
ElPadrino
dia151
Merlkir
The Bowman
thick1988
Slawomir of Aaarrghh
Fredelios
Yoman Jenkins
stephan_dinavoa
Yamabusi
Yoshiboy
mtarini
Narushima
La Grandmaster
Flanged
Highelf
Jaakko
iggorbb
dejawolf
mr.master
Life_Erikson
ShaunRemo
Septa Scarabae
Specialist
Barabas
Computica
Yifeng_konjac
sonyer
LegionaireR
Bismarck
hayalpeREST
rgcotl
Sayd Ûthman
Wei.Xiadi
Gothic Knight
Dain Ironfoot
DrThomas
Erozbey
mercury19
DuBZeroX
BayEjderya
Corprus(Çin forumundan)
Rohzdear
Lazhier
gokiller
Kelnaru

Hepinize çok çok teşekkür ederim.  :smile:
 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Geliştirici Günlüğü ve Yapılacaklar


Sahnelerin düzeltilmesi
Bugların düzeltilmesi
Test aşaması

yazı: Üzerinde çalışılıyor
yazı: 2. planda süren çalışma
yazı: daha başlanmadı.​
 

bezelye23

Recruit
Bu modu bana verin ben işi gücü okulu bırakıp oynarım sabaha kadar :party:  :party:  :party:  :party:  ( Sonra devamsızlıktan okulda kalırım günaha girersiniz baştan çıkardığınız için  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: )

Bu mod ne zaman çıkar  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :grin:
 
bezelye23 said:
Bu modu bana verin ben işi gücü okulu bırakıp oynarım sabaha kadar :party:  :party:  :party:  :party:  ( Sonra devamsızlıktan okulda kalırım günaha girersiniz baştan çıkardığınız için  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: )

Bu mod ne zaman çıkar  :cool:  :cool:  :cool:  :cool:  :grin:
yapma bunu yapma  :cry:
 

Folcred

Bu konuyu hatırlıyorum, 3 yıl önce hesabım yokken bu modun raportajını yapıyorlar idi; peki dostum sana şunu soruyorum sen şu 3 yıl içinde bir kere bile ekip toplamadın mı? Yani şimdi mi aklına geldi dostum, çıkmaz dedikleri mod çıktı ama bu mod hala çıkmadı! Modu iyi yap, yoksa sana kafa atarım(ız) :grin: .
 

HyperCharge

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Folcred said:
Bu konuyu hatırlıyorum, 3 yıl önce hesabım yokken bu modun raportajını yapıyorlar idi; peki dostum sana şunu soruyorum sen şu 3 yıl içinde bir kere bile ekip toplamadın mı? Yani şimdi mi aklına geldi dostum, çıkmaz dedikleri mod çıktı ama bu mod hala çıkmadı!

Hiç kimse gelmedi ki toplayayım ? Gelenler de kalıcı olmadı. Orada da düzenli, temeli sağlam bir ekip yoktu demek istedim.

Söyledim mi bilmiyorum lakin o inaktif olanların hepsi geçen sene aktifti ve ilk yorumda dediğim üzere seri geçti o ara her şey.
 

Folcred

HyperCharge said:
Folcred said:
Bu konuyu hatırlıyorum, 3 yıl önce hesabım yokken bu modun raportajını yapıyorlar idi; peki dostum sana şunu soruyorum sen şu 3 yıl içinde bir kere bile ekip toplamadın mı? Yani şimdi mi aklına geldi dostum, çıkmaz dedikleri mod çıktı ama bu mod hala çıkmadı!

Hiç kimse gelmedi ki toplayayım ? Gelenler de kalıcı olmadı. Orada da düzenli, temeli sağlam bir ekip yoktu demek istedim.

Söyledim mi bilmiyorum lakin o inaktif olanların hepsi geçen sene aktifti ve ilk yorumda dediğim üzere seri geçti o ara her şey.

Bu modu %100 yaparsan, senden bir Ortadünya modu beklerim.
 

Nogay.San

Knight at Arms
WB
:shock: :dead: Ben Şok Ben İptal. Abi Bu Nedir ya, İnsafsızlık Vicdansızlık, Bu Moda Ölünür be  :iamamoron: . Aşk Bu Olsa Gerek <3 , Konuyu Kilitleyin de Afa Gelmesin  :grin: .
 

Youssef

Master Knight
Sonunda Konusu Açılmış Hayırlı Olsun :smile: Moddan Çok Büyük Bir Beklentim Var. Bu Arada 10 Yoldaş Eklendiğini Söylemişsin Acaba Daha Fazla Yoldaş Eklenecekmi Yoksa Normal Yoldaşlarımı Değiştireceksin?
 
Top Bottom