[WB][SP] Diriliş Ertuğrul: Bozkırın Alınyazısı Ertuğrul Modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tatar! said:
@Black Dead
Ertuğrul bozkırın alınyazısı sensin değilmi  :grin: kendi yüzünü de ekle moda.
Tam anlamadım?
Bamsıı said:
Mod nasıl gidiyor bayram öncesi çıkma ihtimali varmıdır en çok beklediğim kaliteli modlardan biri emeğinize  sağlık
bilmiyorum, dragon ilgileniyor.

Moddan Black Dead yani şahsım ile ayrılmış bulunmaktayım ama yinede mod ekibine yardımda bulunabilirim, kolay gelsin arkadaşlar.

Blackdead yapma bunu :sad:

Yild said:
Moddan Black Dead yani şahsım ile ayrılmış bulunmaktayım ama yinede mod ekibine yardımda bulunabilirim, kolay gelsin arkadaşlar.

Blackdead yapma bunu :sad:
Yardım ediyor yine. :smile:
ademcan125 said:
Dragon Caliph said:
Ya amacım bayramdan önce çıkarmak ama yeterince yardım yok. O yüzden daha da geç çıkabilir ama bayramdan önce çıkarmaya çalışıyorum.

İnşAllah amacına ulaşırsın
Galiba ulaşamıyıcam ama elimden gelenin kat ve katını yapmaya çalışıyorum şu aralar çok yoğunum. Ekibe yardımcı arıyorum daha tez çıkartabilmek için.

ademcan125 said:
Dragon Caliph said:
Ya amacım bayramdan önce çıkarmak ama yeterince yardım yok. O yüzden daha da geç çıkabilir ama bayramdan önce çıkarmaya çalışıyorum.

Galiba ulaşamıyıcam ama elimden gelenin kat ve katını yapmaya çalışıyorum şu aralar çok yoğunum. Ekibe yardımcı arıyorum daha tez çıkartabilmek için.
[/quote]
sizin neler eksikti

ademcan125 said:
ademcan125 said:
Dragon Caliph said:

sizin neler eksikti
[/quote]
Eksik olanlar senden gelmesin lütfen.

biran önce çıksada oynamaya başlasak keşke önden bir beta çıkartsaydınız tam sürüm çıkana kadar onunla oyalanırdık

azarrath said:
biran önce çıksada oynamaya başlasak keşke önden bir beta çıkartsaydınız tam sürüm çıkana kadar onunla oyalanırdık
Troppları ve bir kaç sahne ile beta çıkartırım yani v.0 ama size uyar mı?

Dragon Caliph said:
azarrath said:
Görev olmayan modda ne yapacaklar? onları tamamla, kendin oyna bi bug var mı diye, sonra gruba ve bana at çözelim.

Dragon Caliph said:
azarrath said:
Uyar,en azından gidişatı görürüz,düzeltilmesi gereken yerler var ise belirtiri.Bence iyi olur.

Mod bitmesine ne kadar kaldı?
10 Üzerinden kaç verirsiniz :razz:

BAŞARILAR

Dragon Caliph said:
azarrath said:

uyar tabiki en azından beraber eksiği buğu falan bir yerde hata varsa düzeltirmesinde yardımımız olmuş olur

Beyler eksik kod çok şükür şuan bug yok ciddi anlamda görevler yapılırsa bir kaç kıd ve sahneleri halledicez bir şekilde çok erken çıkartırız.

Dragon Caliph said:
Beyler eksik kod çok şükür şuan bug yok ciddi anlamda görevler yapılırsa bir kaç kıd ve sahneleri halledicez bir şekilde çok erken çıkartırız.

Helal size inşallah 2,3 güne çıkarda oynarız bu arada dizideki karakterlerin çoğu varmı deli demir tuğtekin filan yan karakterler yani

Bamsıı said:
Dragon Caliph said:

Helal size inşallah 2,3 güne çıkarda oynarız bu arada dizideki karakterlerin çoğu varmı deli demir tuğtekin filan yan karakterler yani
Hepsini göremezsin büyük ihtimalle.

Dragon Caliph said:
Modu mu erken çıkartacaksınız önceden dediğin gibi beta mı çıkartacaksınız?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom