[WB][SP] Diriliş Ertuğrul: Bozkırın Alınyazısı Ertuğrul Modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Black Dead

6Zplbk.png

Code:
[b]Diriliş Ertuğrul'un senaryosudur.[/b]
Diriliş, dünyanın kaderini belirleyen adamın hikayesi.
“O; Güneşi bayrak, göğü çadır eyleyip kısraklarını uçsuz bucaksız ovalara sürdü. Yağız yeri titretip, mavi göğü deldi. Pusatlarını yar eyleyip, ordularını gür kıldı. Daha çok denize, daha çok toprağa ilahi muştuyu taşıdı. Dünyanın iki hükümdara dar geldiğine inandı. Ve dünyayı bir hükümdara yar kıldı. Süleymanşah oğlu Ertuğrul ümitlerin tükendiği bir çağda dirilişin adı oldu. ”

13. Yüzyıl
Dünya yeni kudretini arıyordu. Ve Anadolu, emperyallerin kavgaya tutuştuğu bir diyardı. 1071’de Türklerin girdiği bu topraklara şimdi, Haçlılar ve Moğollar da ortak olmak istiyordu.
Akdeniz, Karadeniz, Balkanlar, Kafkasya ve Mezopotamya yeni sahibini arıyordu. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Yıllardır yersiz ve yurtsuz kalan Kayılar, Ertuğrul’dan acılarına, çilelerine ve yolculuklarına son verecek bir yurt istiyordu.

Ertuğrul, göğü çadır, yeri yatak eyleyerek zor bir mücadeleye talip oldu. Tapınak Şövalyeleri, vahşi Moğollar ve zalim Türkmen beyleri onun en büyük düşmanlarıydı. Ertuğrul, ümitlerin tükendiği bir çağda nice zorluğa göğüs gererek, azmi ve sabrı sayesinde düşmanlarını yendi ve Kayı boyuna bir yurt verdi. Bu yurtta üç kıtada altı asır hüküm sürecek olan dünyanın en ihtişamlı devleti Osmanlı İmparatorluğu kuruldu. Bu muhteşem devletin sırrı da kahramanımız Ertuğrul’un hikayesinde gizliydi. Ertuğrul’un, İbn-i Arabi’den aldığı bu sır, onu adım adım hayallerine taşıdı. Ertuğrul, hayallerine giderken aslında dünyaya yeni bir medeniyet armağan etti. Temellerini attığı devlet, dünyanın kaderini değiştirdi. Biz de dünyanın kaderini değiştiren adamın destansı hikayesine, boyun eğmeyen karakterine, büyüleyici aşkına ve tüm insanlığa yetecek adalet duygusuna şahitlik edeceğiz.

“Bu mücadelede casuslar, hainler ve şövalyeler;
Bu yolculukta entrika, tehlike ve ölüm;
Bu hikayede yoldaşlık, fedakarlık, cesaret ve yiğitlik;
Bu destanda büyüleyici bir aşk var.”

yPJA1M.png
Code:
-Diriliş Ertuğrul senaryosu.
-Yeni yapım eşyalar ve türevleri.
-Yeni filmden moda uygun alınmış,düzenlenmiş animasyonlar.
-Yeni tekrar,gerçeğe uygun tasarlanmış harita.
-Sadece devletlerin ufak değişikliklerle üretilmiş yeni sancakları.
-Eğilme eklendi.
-Yeni yapılmış,eklenmiş diziye uygun binekler.
-Yeni ve pürüzsüz grafikler.
-Han animasyonu eklendi.
-Yeni oba tasarımları ve çadırları.
-Yeni üretilmiş sahneler.
-Yeni pencere dokuları.
-Yeni harita ikonları.
-Diriliş dizisinin orijinal müzikleri.
-Her hangi bir sahneye girdiğimizde alplerin bizi takip etmesi.
-Yeni yüzler.
-Yeni şehir,kale ve köyler.
-Yeni Görevler.
-Yeni ses efektleri.
-Yeni kan efektleri.
-Her karaktere özel ses efektleri.(eklenecek)
-Menü şıkları değiştirildi.
-Dinar, dirheme çevrildi.
-Krallık armaları değiştirildi.(eklenecek)
-Kayı Obası ve Dodurga obasına özel yenilikler.(eklenecek)

ve her modda bulunan bir kaç ufak özellik.

OR83N3.png

Ertuğrul A(Black Dead): Kod Tasarımcısı - Sahne Tasarımcısı - Harita Yapımcısı - Asker Ağacı Tasarımcısı - Arayüz Resimleme
[size=10pt]Geliştirici Ekibimiz :
(alfabetik sıraya göredir.)
Bedirhan Seçgin(CavalryMan): Model Tasarımcısı - Kaplama
Doğukan Pürnek(1ksk2le): Kod Tasarımcısı - Sahne Tasarımcısı - Harita Düzenleme Editörü
Ertuğrul A(Black Dead): Kod Tasarımcısı - Sahne Tasarımcısı - Harita Yapımcısı - Asker Ağacı Tasarımcısı - Arayüz Resimleme
Mete Varol(Maotun): Model Tasarımcısı - Ses Düzenleme Editörü - Müzik Düzenleme Editörü
Yusuf Kaya: Model Tasarım - Kod Tasarımcısı - Asker Ağacı Tasarımcısı

Yardımcı Ekibimiz :
(alfabetik sıraya göredir.)

Ömer Demir: Facebook Sayfa Tasarımcısı - Grafiker
Ömer Serdar Özdoğan: Reklamcı - Reklamveren - Asistan
[/size]

zmO2Lg.png
ErRP9A.png
r62Oz7.png
Movd3g.png
zaB07j.png
DBd70v.jpg
Qv7Vjy.png
Qv7VdZ.png

WV86aE.png
Code:
Almansur
xenoargh
Dedal
La_Grandmasters
Lav
Jaakko
wanderer
DOMA_
Narf of Picklestink
Gothic Knight
Stephan Dinavoa
CWE Mod Ekibi
HyperCharge
frozenpainter

Videolar

yeni videolar gelecektir.

İlerleme

Senaryo: %1
Görevler: %1
Diyaloglar: %20
Modeller: %50
Kodlama: %50
Animasyonlar : %60
Ses ve Müzik : %100
Harita: %100
Sahne Tasarım : %90
Bayraklar : %100

Changelog :
-Dedal map icons (trooplar) için ayarlandı.
-Trooplar isimleri ayarlandı.
-Animasyonlar değişti.(Kılıç Saldırılarında değişiklikler var.)
-7. Krallığın tüm kodlamaları bitti, troopları ayarlandı.Diğer krallıkların da troop isimleri ayarlanacak. (uparge2 hatası giderilecek.)

sinoplu57 said:
Facebooktan takip ediyordum zaten,forumda konusu açıldığına göre baya bir az kaldı.Çok sevindim kolay gelsin.
Aslında 1-2 ay var. Teşekkürler.
Paradise said:
Başarılar..
Teşekkürler
Akıncı Beyi said:
Animasyonlar çok etkiledi beni başarılar. Mod bence biraz daha gerçekçi olmalı. Diziye bağlı kalınmamalı.
Animasyonlar oyunda bulunan animasyonlar, sadece düzenlenecek.İstenilen doğrultusunda.
Bamsıı said:
takipteydim zaten konu açılması iyi olmuş başarılar haftaya filan çıkarmı
Haftaya? yok yok. Teşekkürler.
ChevalierEren said:
#rez
takipdeyim.
teşekkürler
Raniqka said:
Takibe aldım mod ekibi bomba.Çok şey bekliyorum bu moddan
Teşekkür ederiz
Çepni said:
çok güzel duruyor başarılar
Teşekkürler

Treditian said:
Başarılar.

Treditian'ın Konusunu İnceleyen İlk Kişisiniz,Neler Söylemek İstiyorsunuz Black Dead ?  :party:  :fruity:
teşekkürler, aslında çok heyecanlıyım ne söyleyeceğimi bilemiyorum :grin:
Lan hyper niye konuya girdin mesaj atmadan çıktın! ne oldu bizimki daha mı iyi? he?

HyperCharge said:
O Klan savaşının etkisindeyim hala  :iamamoron: şaka bir yana başarılar, diğer "diriliş" modları gibi olmaz, profesyonel bir şekilde bitirilir inşallah.
Klan savaşında takım oyununuz çok iyiydi.Combatta kaybettiğimizi düşünmüyorum.Her neyse.Profesyonel şekilde bitirilmesi amaçlanıyor zaten.Teşekkürler.

Animasyonlar çok hoşuma gitti senaryo olarak hiç ilgilenmediğim sevmediğim türden olsun genede denemek lazım.Başarılar güzel olacağa benziyor  :party:

animasyonlar süper itemlere dencek laf yok (sadece turgutun baltasının demir kısmı biraz sıkıntılı kayı damgası süper olmuş ama biraz daha oval dizideki balta) lakin çadırlar çok alçak gibi geldi bana adam gibi diriliş modu yok piyasada inşallah sizinki ilk olur başarılar

Başarılar Black Dead :grin:
Bir kaç şey söylemek istiyorum.
Moğol kılıçları(Noyan'ın ki hariç) kabzaları(kabza deniyordu galiba) biraz kaba olmuş biraz düzenleme ile çok daha güzel olur.
Börkler biraz sivri ve keskin duruyor gibi.Ha birde Hatay'a Amanos Dağlarını eklerseniz sevinirim  :smile:
Ekip çok sağlam bir ekip bunları yapabileceğinizi düşünüyorum ve güzel bişey çıkacağına inanıyorum  :smile:

BerkayT said:
Animasyonlar çok hoşuma gitti senaryo olarak hiç ilgilenmediğim sevmediğim türden olsun genede denemek lazım.Başarılar güzel olacağa benziyor  :party:
Teşekkürler, animasyonlar oyunda bulunan animsyonlar istenilene göre düzenlenecek.Teşekkürler.
Bamsıı said:
animasyonlar süper itemlere dencek laf yok (sadece turgutun baltasının demir kısmı biraz sıkıntılı kayı damgası süper olmuş ama biraz daha oval dizideki balta) lakin çadırlar çok alçak gibi geldi bana adam gibi diriliş modu yok piyasada inşallah sizinki ilk olur başarılar
Çadırlar insan boyu ile aynı.Teşekkürler
İşbara Alp said:
Başarılar Black Dead :grin:
Bir kaç şey söylemek istiyorum.
Moğol kılıçları(Noyan'ın ki hariç) kabzaları(kabza deniyordu galiba) biraz kaba olmuş biraz düzenleme ile çok daha güzel olur.
Börkler biraz sivri ve keskin duruyor gibi.Ha birde Hatay'a Amanos Dağlarını eklerseniz sevinirim  :smile:
Ekip çok sağlam bir ekip bunları yapabileceğinizi düşünüyorum ve güzel bişey çıkacağına inanıyorum  :smile:
Teşekkürler, resimden öyle gözüküyor olabilir.Meshde sıkıntı çıkmaz herhalde.
Yild said:
benvefat benölü
bu mod güzel süper
KAÇINCI SEZON
2. Sezon, teşekkürler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom