TR_BozKurt_PW [Sunucu Kapalı]

• Thread starter Fatih Sultan Mehmed Han
  • Start date

Users who are viewing this thread

Little John said:
Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

LowRP seziyorum şimdiden.

Mirachann'ın önceki forum oyunu RP'lerine bakarak "Lowest RP" olduğunu anlayabilirsin  :party:

Fox Mulder said:
Little John said:
Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

Mirachann'ın önceki forum oyunu RP'lerine bakarak "Lowest RP" olduğunu anlayabilirsin  :party:
Zaten o yüzden Muhafazakarlar birliği diye bir hard rp yapan gruptayım.Bu arada Muhafazakar_jack benim.

Lєσηidαs™ said:
Fox Mulder said:
Little John said:
Lєσηidαs™ said:

Zaten o yüzden Muhafazakarlar birliği diye bir hard rp yapan gruptayım.Bu arada Muhafazakar_jack benim.

Oğlum götürün şunu şuradan  :iamamoron:

Bu tartışta başka yerlere gidicek.Cidden PW de iyi rol yapıyorum.Bu arada şu köylere class sınırlaması getirin sonra köylüler güçlenip hem agresif hemde low rp yapıyorlar.Mesela yaz tatilinde anatolian rp serverinde  bir krallık  köylüler ile kavga etmişti ve köylüler hep agresif rol yaptığı için çıktı bu kavga.Köylülerin rahat rahat agresif rp yapmalarının sebebi ise güçlü classlar ve elit zırhlar great swordlar vb. alıp güçlenmesi.Oldschool  rp serverinde kısıtlama vardı ve çok güzeldi.Ne agresif rp vardı nede low rp.İnşallah bu serverdede böyle birşey olur.

Lєσηidαs™ said:
Bu tartışta başka yerlere gidicek.Cidden PW de iyi rol yapıyorum.Bu arada şu köylere class sınırlaması getirin sonra köylüler güçlenip hem agresif hemde low rp yapıyorlar.Mesela yaz tatilinde anatolian rp serverinde  bir krallık  köylüler ile kavga etmişti ve köylüler hep agresif rol yaptığı için çıktı bu kavga.Köylülerin rahat rahat agresif rp yapmalarının sebebi ise güçlü classlar ve elit zırhlar great swordlar vb. alıp güçlenmesi.Oldschool  rp serverinde kısıtlama vardı ve çok güzeldi.Ne agresif rp vardı nede low rp.İnşallah bu serverdede böyle birşey olur.
Dedikleriniz dikkate alınmıştır...

Daryl Turkish said:
Lєσηidαs™ said:
Dedikleriniz dikkate alınmıştır...
Teşekkürler.Köyde  çiftlik vardır umarım çünkü çoğu serverlerda köyde çiftlik yoktu.

Çoğu server köye çiftlik koymuyor çünkü insanlar rahata alışsın istemiyorlar. Eğer her şeyi köye koyarsan outlawlar kimi soyacak kralları mı? Bana kalsa köyde ne tarım ne de hayvancılık yapacak yer olmamalı. Hatta ben yaptığım haritalara stockpile bile koymuyorum.

Fox Mulder said:
Çoğu server köye çiftlik koymuyor çünkü insanlar rahata alışsın istemiyorlar. Eğer her şeyi köye koyarsan outlawlar kimi soyacak kralları mı? Bana kalsa köyde ne tarım ne de hayvancılık yapacak yer olmamalı. Hatta ben yaptığım haritalara stockpile bile koymuyorum.
Önerinizi server ownerlara bildirirseniz daha cok yardimci olacaklarindan eminim

Fox Mulder said:
Çoğu serverde çiftlik yok çünkü çiftlik haritada yok.Sende ne outlaw taraftarı çıktın.Bu oyun rp oyunu yani oyunun gerçek hayattaki gibi olması gerekiyor.Bende köydeki demir,yahta,dal gibi şeyler köyün para kzanmasını sağlıyor.Fakat bunların stokları sınırlı olsa.Mesela bir köyde demir stoğu en fazla 100 olsa fakat krallık kalelerinde sınırı ya fazla yada sınır olmasa.Köylüler krallıklara giderken outlawlar zaten onları soyabilir.Outlawlar grup olup sayısı  az  olan krallık askerlerinide soyabilir.Hatta tek başına olan bir kralı kalabalık outlaw grubu soyabilir.

Güya hacklendik...Tüm basvurular konular gitti kısa bir sure icerisinde duzeltilecek basvuruları bu konu altında yapabilirsiniz

Bir sorum var.Muhtar başvurusu tek ben yaptım server ownerler yaşım  küçük diye kabul etmedi.Şimdi sunucu açıldı kimse başvuru yapmadıysa kim olucak?

Lєσηidαs™ said:
tüm koular silinmiş.Bu arada dün akşam pw ye girdim server görünmüyor.
sıkıntı oldu forumu duzeltecegiz

Forumumuz Düzeltilmiştir...[Biraz basite kaçtım,affınıza sığınıyorum]

Haritamız Valley of Swamp olarak değiştirilmiştir.Eğer bir aksilik veya başka bir değişiklik gelmez ise sunucu yarın aktif edildiğinde bu haritada oynanacak...

Yeni bir siteye geçtik ! www.trbozkurt.tk/ Kayıt Olmayı Unutma !

Back
Top Bottom