TR_BozKurt_PW [Sunucu Kapalı]

• Thread starter Fatih Sultan Mehmed Han
  • Start date

Users who are viewing this thread

Lєσηidαs™ said:
Fox Mulder said:
Little John said:
Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

LowRP seziyorum şimdiden.

Mirachann'ın önceki forum oyunu RP'lerine bakarak "Lowest RP" olduğunu anlayabilirsin  :party:
Zaten o yüzden Muhafazakarlar birliği diye bir hard rp yapan gruptayım.Bu arada Muhafazakar_jack benim.

Merhabalar Muhafazakar_Jack bizim üye alımı kurallarımızda 16 yaş altı almadığımızı belirtmiştik. Bu başlık sayesinde de 14 yaşında olduğunu öğrendik. Yaşına göre rol bilginin ve roleplayin bize garip geliyordu. Ayrıca mikrofon açmayışın da bunun kesin olduğunu gösterdi zaten. Yalan söylediğin için, konumuzda yer alan "Üye Alımı" şartlarını karşılamadığın için ve Muhafazakarlar oluşumunu kötü temsil ettiğin için; Muhafazakarlar Roleplay Topluluğundan ihraç edildin. :party:

Albert112 said:
Lєσηidαs™ said:
Fox Mulder said:
Little John said:
Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

LowRP seziyorum şimdiden.

Mirachann'ın önceki forum oyunu RP'lerine bakarak "Lowest RP" olduğunu anlayabilirsin  :party:
Zaten o yüzden Muhafazakarlar birliği diye bir hard rp yapan gruptayım.Bu arada Muhafazakar_jack benim.

Merhabalar Muhafazakar_Jack bizim üye alımı kurallarımızda 16 yaş altı almadığımızı belirtmiştik. Bu başlık sayesinde de 14 yaşında olduğunu öğrendik. Yaşına göre rol bilginin ve roleplayin bize garip geliyordu. Ayrıca mikrofon açmayışın da bunun kesin olduğunu gösterdi zaten. Yalan söylediğin için, konumuzda yer alan "Üye Alımı" şartlarını karşılamadığın için ve Muhafazakarlar oluşumunu kötü temsil ettiğin için; Muhafazakarlar Roleplay Topluluğundan ihraç edildin.
Tmm.Zaten teog var warbandı bırakmıştım.

Adam mektup gönderir gibi attı.Bu arada ben lol deki feeder yada *** veleteri dediginiz yaşı küçük o insanlar gibi değilim.Neyse zaten muhafazakarlardan atılması umrumda bile değil.Bu aralar lol sarıyor beni. Ara sıra mp ye giriyorum.Bu arada ben 13 yaşındayken beni COT Klanina alan Fearless ede selamlar.Bu arada bu sunucuya kim beddua etmisse her seferinde birsey oluyor  :grin:

Lєσηidαs™ said:
Adam mektup gönderir gibi attı.Bu arada ben lol deki feeder yada *** veleteri dediginiz yaşı küçük o insanlar gibi değilim.Neyse zaten muhafazakarlardan atılması umrumda bile değil.Bu aralar lol sarıyor beni. Ara sıra mp ye giriyorum.Bu arada ben 13 yaşındayken beni COT Klanina alan Fearless ede selamlar.Bu arada bu sunucuya kim beddua etmisse her seferinde birsey oluyor  :grin:

Ne anlatıyorsun sen burada? Git TEOG'a çalış.

Burda diyeceğine bana PM atan?Hem sanane?Benim annem babam gibi çalış diyorsun.Konu iyice dağılıyor.Bana birşey demek isteyen PM atsın.

Lєσηidαs™ said:
Burda diyeceğine bana PM atan?Hem sanane?Benim annem babam gibi çalış diyorsun.Konu iyice dağılıyor.Bana birşey demek isteyen PM atsın.

Burada konuyu dağıtan sensin. Boş boş sorular sorarak yaptıklarını anlatarak. Sizin gibilere burda yer yok hadi git ders çalış.

Back
Top Bottom