TR_BozKurt_PW [Sunucu Kapalı]

• Thread starter Fatih Sultan Mehmed Han
  • Start date

Users who are viewing this thread

Ben hala büyücünün kurgusunu merak ediyorum. Dart mı atacak ok mu atacak yani nasıl olacak şu Raiden misali yıldırımlar falan fırlatmak?

Misal ben elime şu Papa'nın asasını alıp insanları kısırlaştırabiliyor muyum büyücü olursam? Büyücü gibi bir rolü yapacak kitlenin admin kadrosu olabileceğine inanıyorum ben malum özellikler hani

Not: Ben adamın üzerine yıldırım atamadıktan sonra ne anlamı kaldı ki büyücülüğümün  :meh:

Fox Mulder said:
Misal ben elime şu Papa'nın asasını alıp insanları kısırlaştırabiliyor muyum büyücü olursam? Büyücü gibi bir rolü yapacak kitlenin admin kadrosu olabileceğine inanıyorum ben malum özellikler hani

Adı üstünde büyücü.Kurallarda da geçtiği gibi bazı kısım ve kişilere büyü kullanılmaması konusunda kural konuldu.Dediğimiz gibi yalnızca outlaw'lara agresif rol yapabilirsiniz.Zaten özel rol'ün bir amacı da bu.Bazı özellikleri normal oyunculardan ayrı kılmak...Ama eğer değiştirilmesini istediğiniz bir madde var ise görüşlerinize açığız...Siz yeter ki memnun olun.

Tüm Başvuruları Açtık.Cumartesi gününe kadar başvurularınızı yapabilirsiniz.Sunucu açıldıktan sonra sorun yaşamayın...

forum adresimiz : www.trbozkurtpw.tk/forum

Lєσηidαs™ said:
Ben muhtarlık başvurusu yapıcamda nereye yapıcam?

Site adresi verdik konu başında // www.trbozkurtpw.tk/forum diğer roller başvuruları bölümüne yap

Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

Lєσηidαs™ said:
Niye özel rollere yaş sınırlaması getirdiniz?Benim yaşım daha 14, 15 olana kadar daha çok var.Şu yaş sınırlaması 13 falan yapın.Hep muhtar olmak istedim sadece bu server başvuru yok baktım yaş sınırlaması var.

Sen yap başvurunu...Üstelik sadece 3 role yaş sınırlaması getirdik muhtarlık felan onlarda yaş sınırlaması yok.

Tmm yapıcam ama mobile olduğum için uzun surebilir

Edit:e-posta doğrulamada sorun var aynı e-postayı giriyorum yanlış diyo 

Edit  2:Sonunda başvuru yaptım

Muhtarlara ve Krallara maaş verebilsin diye para yardımı yapılıcak dimi?kralların veya muhtarların smith olup yada serf olup para kazanmalarını beklemiyorsunuzdur umarım.

Lєσηidαs™ said:
Muhtarlara ve Krallara maaş verebilsin diye para yardımı yapılıcak dimi?kralların veya muhtarların smith olup yada serf olup para kazanmalarını beklemiyorsunuzdur umarım.

Krallar'a Haftalık 50K,Muhtar'a ise 15K ödeme yapılıcak.Bu ödemeler maaş olarak kullanılıp Kralların ve Muhtarların Belirlediği kısmı kasaya ayrılacak.

Albert112 said:
Hayırlı olsun  :party: cumartesi orda olacağım  :wink:

Hadi bakalım hayırlısıyla bir açılsında...Bu arada faction başvuruları açık www.trbozkurtpw.tk/forum

Suikastçi Başvuruları Kapanmıştır [Bir Arkadaş Bazı Durumlardan Dolayı Geç Konu açıcak]

Back
Top Bottom