Toplu Asker Terfi Etme YARDIMMM LÜTFENNN !!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Oqulcan Yahu Niye Bu Kadar Uzatıyorsun Meseleyi O Hile Yok+Gerek Yok.AnlıyoruZ Savaş Yapmaya Dahi Üşeniyor Parmaklarında Bari Fareye Tıklamaya Üşenme.Adam Gibi Hilesiz Oynasanız Sorun Çıkmıyacak Hilesiz Oynayın Kardeşim Oyunun Tadını Çıkarın.Oyun Ctrl-F4 Ctrl-X Ve Sol Tıkdan İbaretmi ?

Oqulcan said:
tmm özür dilerim ama hilesiz pek güzel olmuyor fazla caba anlatabildimmi

Armut piş ağzıma düş... yuh yani oyun icinde bu lafi duydum ya. Ayıp  :arrow: :oops:

Zaten birşeyler icin caba gosterseniz,ugraşsaniz "emek vermek" ne demek anlarsiniz... :sad:

Kardeşim hileylede olsa adam gene emek veriyor :grin: Ayrıca hilesizde olsa kalelerinize asker bırakmak zorunda olduğunuzdan köy köy dolaşıp gönüllü topluyoruz. Bu adamlar 50-150 ye kadar gidebiliyor(ben 150 adam alabilöek için haftalarca nam kastım). Bunları kasarken mecbur terfiye hazırları hemen terfi etmiyoruz çünkü daha zor gelişiyorlar. Hepsi terfiye hazırken terfi ettirmek akıl karı ama ortalama 80 adamı son seviyeye kadar sıkılmadan terfi ettirmesi sıkıcı ve bayağı bir zor.

tamam kardeşim sende haklısın  kaba konusmamak lazım . bunun için özür dilerim . benim demek istediğim oyunun tadı hilesiz oynamakla cıkar . oyunda hile kullanınca oyunun zorlugu ve güzelliği kalmıyor .  bu arada  hilesiz en fazla kac level oldunuz millet ?  ben en fazla 48 level oldum hilesiz . (oyunda en son gelebileceğiniz level 62 ydi sanırım . yani 62 den fazla sallamayın :grin:  )

47 yi geçmiştim :roll: max 62 yi hileyle söylüyorsan bilemem. Hileyle profiency ler 699 oluyor ama hileli karakterle 700ü gördüm :lol: ve ayrıca böyle bir topic vardı sanırım(ki bence gereksiz bir topicti-ve orada yazanlardan hatırladığım kadarıyla 45 46 civarında bırakmış çoğu kişi-)

Hileyle ne anlıyorsunuz bu oyundan anlamıyorum. Birinci gün güzel geçer,ikinci gün sıkılmaya başlarsınız üçüncü gün ise artık hiç girmezsiniz.RPG lerde hile oyunu bozar.Fps lerde o kadar değil gene...

durun durun espiri geliyo :grin:

toplu asker terfi etmek istiyorsanız Firentisi partiye alın :grin:
nası ama :grin:

nasıl yapılacagını anlatıımm.terfi yapacagın askerın  üstüne tıklıyosun sonra ctrl ye bas basılı bır sekılde terfı et hepsı oluyor

eğer yanlış anlamadıysam ben ctrl tık yapıyorum hepsını kapsıyor 10 ar 10 ar ıcıdne shift tık yapıyorum 10 ar 10 ar kapsıyor :S

Ctrl'ye basılı tutup terfi edilecek birime tıklayın.

Örnek:10tane svadyalı acemi var tıklıyoruz yazıyor:
Svadyalı Milis olarak terfi et
Ctrl'ye basılı tutup Svadyalı Milis olarak terfi et yazısına sol tıklıyoruz mausumuzla :smile:)

O ara Sorduğu yılı farkettim :grin:

Wôa said:

Ctrl'ye basılı tutup Svadyalı Milis olarak terfi et yazısına sol tıklıyoruz mausumuzla :smile:)

Konu hortlatmak olur da, sen ne'aptın be kardeşim :grin:

Şöyle yap

Önce 5 adet acemiyi son seviyeye getir ctrl x abanarak

Ardından Cheat engineyi aç

Warbandı seç

Boş satıra 5 yaz. Find Scan bas.

Sonra oyuna gel , son seviyeye getirdiğin 5 askere tıkla. Dağıta bas. 4 ' ye düşecek sayısı

Sonra cheat engineye gelip satıra bu sefer 4 yaz. Next scan bas

Bu sefer tekrar oyuna gel dağıt bas. 3 ' e düşecek.

Sonra tekrar cheat e. gel bu sefer 3 yaz next scan bas

1 Tane değer kalana kadar işlemleri tekrarla(bazen 2 tane değer kalıyor bire düşmüyor) o değeri aşağı indir

Aşağı indirdiğin bu değer asker sayısını temsil ediyor. Ona çift tıkla kaç asker istiyorsan yaz. Tamam de

Oyuna gel, grup penceresini kapatıp aç , kolay gelsin.

Türk Han said:
Wôa said:

Normalde yazmıyacaktım üzerinden fazla geçmiş diye... Durduramadım kendimi :grin:

Wôa said:
Türk Han said:
Wôa said:

Normalde yazmıyacaktım üzerinden fazla geçmiş diye... Durduramadım kendimi :grin:

Canın sağolsun ne diyelim :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom