The Parabellum %100 Türkçe Yama [ÇIKTI!]

  • Thread starter GeceNöbetçisi
  • Start date

hard02

aybars37 said:
Çeviri hangi sürüm ile uyumludur??
çeviri 1.2 sürümü ile uyumludur. şu an için mod çalıntı kaynaklarla yapıldığından kaldırıldı ancak isteyene mesaj yoluyla modun indirme linkini atıyorum
 

Deadly Claw

GreenSofter said:
modu indiremiyorum  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
https://forums.taleworlds.com/index.php?action=profile;u=474460 efe bozkurt özelden gönderiyor mesaj at ona
 

efebozkurt2

Knight at Arms
Best answers
0
Yanlış anlamayın, bu hortlatmak değil. Artık bu konu içerisindeki iletileri dinlemeyeceğim. Çünkü mod çalıntı. Ve bunun mod/yama linkini paylaşmak yasak. Artık bana ileti atmayın.
 

0zgur

Recruit
Best answers
0
dostlar modun linkini atabilecek var mı acaba ve mod çalıntı deniyor ama türkçe yamasını üreten başka yer yok ki nerden çalıntı bare orasını söyleyinde çalıntı olan yerden indirelim :grin:
 

MusaTrkc

Recruit
Best answers
0
Arkadaşlar Hortlatmış Oluyorum Ama Şu Yamanın Lİnki ni Düzeltir misiniz En Azından Özelden Atın  :ohdear: :ohdear: :ohdear:
 

EnesBaba

Recruit
Best answers
0
GeceNöbetçisi said:
The Parabellum %100 Türkçe Yama
Arkadaşlar Herkese Merhaba
Uzun bir aradan sonra ikinci Türkçe yama çalışmam ile karşınızdayım. The Parabellum Modunun %100 Türkçe Yama çevirisini beğeninize sunuyorum :smile:
Modun Kısa Tanıtımı:
The Parabellum Modu Kalradya'da 1.Dünya savaşının etkilerini yansıtan ender modlardan biri. Uçaklar, havan topları, tanklar ve zırhlı araçlar, tabanca tüfek, el bombası gaz bombası gibi 1.Dünya savaşı dönemine ait itemleriyle dikkat çekiyor. Modun 1.2 sürümü Warband'ın 1.170 sürümüyle uyumlu olduğu için bu mod sürümünü alt warband sürümlerinde oynamaya çalışmayın. Pek çok hata ile karşılaşabilirsiniz. Ek olarak Türkçe yamamız modun tüm sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
Modun Konusu: https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,361420.0.html

Modun indirme linki:
http://www.moddb.com/mods/the-parabellum-mod/downloads/the-parabellum-v12-enru

Özel Teşekkürler:
Hard02'ye orjinal dil dosyalarını gönderdiği için sonsuz teşekkürler...
TR_Reichskommissar 'e Game strings dosyasının %45'lik kısmını çevirdiği için sonsuz teşekkürler...
MadVader said:
Go to the mod's Data folder and remove font_data.xml, then go to the Textures folder and remove font.dds. If you are not sure what are you doing, rename them instead of removing them, so you won't lose the files.
Beta'da yaşanan Türkçe karakter sorunun çözümünü araştırırken MadVader adlı üyenin 2014'te göndermiş olduğu iletiye denk geldim. Kendisine buradan Thank you :smile:

Türkçe karakter sorununun çözümü:
Arkadaşlar  warband/modules/parabellum/data içerisindeki font_data.xml adlı dosyayı ve modules/parabellum/textures içerisindeki font.dds adlı dosyayı silin... Tam çözümü budur :smile:

Yamanın indirme linki:
https://drive.google.com/file/d/0B9BmRETz3ACmQVZSV2MydnFqQ00/view
YAAAAA LİNK KIRIKK