Taleworlds Forum Dublaj Ekibi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çok bomba videolar hazırladık arkadaşlar. Yavaş yavaş öğreniyor, amatörlüğü üzerimizden atıyoruz. Yeni videolarımız için takipte kalın.

WYWa3Y.png

Nihbrin said:
helal olsun da öyle beleşten postalar olmaz dava açmamı istemiyorsan pmden iban iste 50 lira posta başı yolla.
Kefil olduk, iş ekmek verdik, seninle arkadaşlık ettik kıyak arkadaşmışsın helal olsun.  Sana güvendik inandık delikanlı sandık kıyak delikanlıymışsın helal olsun. Hatta seni bir kardeş gibi sevmiştim helal olsun. Hepimizi arkadan vurdun helal olsun.  :cry:

SuqLaT said:
Nihbrin said:
Felix said:
SuqLaT said:
OSMANLI OLACAK MI YI NASIL UNUTUYORSUNUZ?
Videoda bile osmanlı yok asvdhasvdashd

YA BUGÜN 19 MAYIS BİRZ SAYGINIZ OLSUN ATAMA YAA!
KARDEŞ ATATÜRK DİNİ KALDIRMAYA ÇALIŞTI SİZ ATAPUTSUNUZ Bİ KERE.
Nihbrin said:
YA SANANE  ÇIK KONUDAN VE ATAMI AVATARINDAN KALDIR SİYAH BEYAZ KOYMUŞ BİR DE 90 YILLIK ENKAZ DEĞİL Mİ ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN HÜZÜNLÜ FALAN ÇIK ULAN

O CapsLock'u indirin beyler.

evet sana sana sana hepinize be. rezil iğrenç yaratıklar. hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara? onlar kitap istiyor, kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom