Türkçe Rap - Hip Hop "Sen istediğini söyle, biz yine istediğimizi söyleriz."

Son zamanların en iyi albümü?

• Sansar Salvo - 24. Şarjör

Votes: 21 32.3%
  • Joker - Rhymestein

Votes: 19 29.2%
  • Ados - Naperva

Votes: 5 7.7%
  • No.1 - PİV

Votes: 6 9.2%
  • Defkhan - RapSeven

Votes: 3 4.6%
  • İzah - Zamansız

Votes: 3 4.6%
  • Jagged - Alter Ego

Votes: 8 12.3%

• Total voters
    65

Users who are viewing this thread

Ses kalitesi oldukça kötü (özellikle leşkerin) ama tek bi punch için binlerce defa dinleyebilirim.
"En üst teknikle donandım yerim en üst kat
Seni bilmem, saian hala küstah, saian hala üstad!"

Tong Yabghu said:

Güzel olmuş dinlemenizi tavsiye ederim.

Uçuş parçasını dinlemiştim ben, baya sarmıştı. A.P.O. - Küçelere su serpmişem & Bazen de güzel.

Albüm tanıtımında pek hoşuma gitmemişti ama klipte tam versiyonunu görünce epey sağlam olmuş dedim:

Aynen aslında biraz uzun bi ara oldu ama röportajında bahsediyordu saniesam o durumdan. Bu albüm yine farklı olmuş bence. Ceza'nın böyle her seferinde kendisini yenileyerek dönmesini iyi buluyorum. Hiç bitecek gibi değil adam maşallah. :smile:

Aynen tarz değiştirmek iyi oluyor. Ben Sago'yu o yüzden pek dinlemiyorum. Gerçi bu Underground EP2 mi ne onda biraz değiştirdi ama pek bir fark yok yine de. Maşallah, maşallah :smile:

Sagopa ayrı bir dava. :grin: Romantizma'dan sonra belirgin bir değişim gözlendi ama hic iyi değildi. Kendi tarzından uzaklaşmaması gerekiyordu. Ben arada eski yeni parçalarını açar dinlerim, bu adama saygım var. Şarkı sözlerini açıp baktığımda edebi söz sanatlarıyla ve doyurucu kafilelerle karşılaşırım. Şimdi eskisi gibi takip etmiyorum ama var olanlar yetiyor.

hidra midra paylaşacaksan hiç paylaşma...

@Genghis: Arada ben de açıp dinliyorum ama işte dediğim gibi fazla dinletemiyor artık kendini.

söylenti falan yok piyasayı takip edeyim diyorum çok gereksiz gereksiz herifler türemiş. Örnek olarak verdim. o hidranın da disslerini dinleidm pek piyasayı sollayacak sözler göremedim. İddiaya girerim daha iyisini yazarım "girsin boing tipli uçağın dönen pervanesi" ne oğlum? burun deliği fetişisti adam ayrı konu.

Tek o değil şu an Old School dışında dinlenecekse Sansar,Xir,No.1 falan dinlenir. No.1 de bozdu gibi şu sıralar ama gideri var.

Jusdwer said:
söylenti falan yok piyasayı takip edeyim diyorum çok gereksiz gereksiz herifler türemiş. Örnek olarak verdim. o hidranın da disslerini dinleidm pek piyasayı sollayacak sözler göremedim. İddiaya girerim daha iyisini yazarım "girsin boing tipli uçağın dönen pervanesi" ne oğlum? burun deliği fetişisti adam ayrı konu.

Tek o değil şu an Old School dışında dinlenecekse Sansar,Xir,No.1 falan dinlenir. No.1 de bozdu gibi şu sıralar ama gideri var.
Fark etmez bence güzel bir söz ve kafiyeli tam disslik olmuş. Sonuçta diss track bu karşı tarafa laf sokma ezme vs. gibisinden sözler olmalı ister bu yönden ister hayat dersi vererek.

Ama hakkını yememek lazım en beğendiğim şarkısı Aynı dündeyiz sözleri 10 numara

kanıma topladım bu savaştan kalanları
bu b-ktan kurtulmam için bana biraz zaman tanı
en zararlı madde bence insanın yalanları
o yüzden umrumda degil sigaranın zararları!

Back
Top Bottom