Türkçe Rap - Hip Hop "Sen istediğini söyle, biz yine istediğimizi söyleriz."

Son zamanların en iyi albümü?

• Sansar Salvo - 24. Şarjör

Votes: 21 32.3%
  • Joker - Rhymestein

Votes: 19 29.2%
  • Ados - Naperva

Votes: 5 7.7%
  • No.1 - PİV

Votes: 6 9.2%
  • Defkhan - RapSeven

Votes: 3 4.6%
  • İzah - Zamansız

Votes: 3 4.6%
  • Jagged - Alter Ego

Votes: 8 12.3%

• Total voters
    65

Users who are viewing this thread

İkinizede katıldığım konular var. Ciddi anlamda türkiyede sağlam diss track yok (click dann ayrı tutuyorum). Ama bu demek değil ki hidra yeteneksiz. Kim ne derse desin hayran kitlesi ne kadar boktan olursa olsun (aynı şekilde normunda) yetenek kesinlikle var.
Cezaya gelirsek hakkaten güzel iş çıkarmış. Cezanın en sevdiğim yanı az çok undergroundla ilişkisi var. Albüme sansarı koymuş bu çok güzel bi hareket. Umarım yakında hayki patron dapoet gibi mc lede şarkılarını görürüz(gerçi dp ile var ama yeni bi tane neden olmasın)

@dumbledoor aynen albüm kesinlikle cezanında dediği gibi cezanın en iyi albümü. Herşey var. Flex parça çok hoşuma gitti. Gerçi ayrım yapmak zor hepsi çok iyi

Ceza neden Megatron'a laf atmış ki? En son küçükken telefonumdan eksilmeyen Yerli Plaka ve Fark Var parçalarını dinlemiştim. Onun dışında Türkçe Rap ile pek alakam yok denilebilir. Bu albümü gayet iyi olmuş tabi.

Negatrm said:
Ceza neden Megatron'a laf atmış ki? En son küçükken telefonumdan eksilmeyen Yerli Plaka ve Fark Var parçalarını dinlemiştim. Onun dışında Türkçe Rap ile pek alakam yok denilebilir. Bu albümü gayet iyi olmuş tabi.
Megatron a laf mı atmış  :lol: :lol:

Neden bu kadar hoşuma gitti bilmiyorum ama nakarat hariç parçalıyor.

Staight Outta Compton filmi çıkmış! Üstelik 14 Ağustosta ve benim daha yeni haberim oluyor :facepalm: Ülkemize ise 2018 de vizyona girecekmiş. Ne kadar erken değil mi?

KarStark said:
Staight Outta Compton filmi çıkmış! Üstelik 14 Ağustosta ve benim daha yeni haberim oluyor :facepalm: Ülkemize ise 2018 de vizyona girecekmiş. Ne kadar erken değil mi?
Malesef. Filmde Easy-E ile olan "beef" ten söz edilmemiş ama öyle diyorlar.

Say ...

Rap yeni bir soluk moruk bende arka fonu
Etek giyenler dolaşırken topuklu ayakkabı olur konu
Spiker ordaki kaosmu diye sordu soru
Dinlediğin kaos değil rapin 51. tonu
''CEYYAH''

Back
Top Bottom