Steppe Dragon - Mini Mod (çıktı)

Users who are viewing this thread

Firates

Steppe Dragon
Archduke
Ne zaman başladı,ne zaman çıktı...15 dklık bir süreçte gerçekleşti herşey...Sanırım formül, can sıkıntısı+eğlence olsa gerek...İndirin işte,alt tarafı mini-mod  :smile: Oyuna steppe dragon zırhı,atı,botları ve miğferi ekliyor...İyi oyunlar!

mod yapımcısı : <knight>

Download Link:

https://www.mbrepository.com/file.php?cid=1&id=889

O kadar izin istedim modundaki itemleri nativeye ekleyeyim diye hiç sesin çıkmadı :lol: şimdi sen yaptın :grin:

Bende çok pis bi işe kalkışacağım çıkan bütün modlardaki itemleri aktaracağım ve izin almayacağım :twisted: :twisted:

Adını doğru koymuşsun,flodcu... :smile: Böyle birşey yapman büyük tepki toplar söyleyeyim,hem kolay kolay yapabileceğinide sanmıyorum :wink: Khans Guard mod ve Tarkhan mod işindede çok ciddiyim :smile:

Ne o öyle çorba yemek falan acıktırdınız beni  :grin: :p Bence biz daha çorbayı bitirene kadar ana yemek soğur yada ana yemek gelene kadar ...  :smile:

İyi oldu knight hocam çıkması aparatif olur ...  :smile:

Knigt acaba şu 1.003 için çıkaracağınn modun şehirlere girerken falan çıkan şu hile içeri hile dışarı gibi ek yazıları kaldırabilr misin biraz abartılı ve bi eksiklik getiriyor oyuna sanki..lütfen gelecek modlarda sadece hikaye ve item konularına değin yani içeriği değiştirme hiç hoş olmuyor sadece bi öneri :smile:

Back
Top Bottom