Steam'den Herkese Ücretsiz Portal!

Users who are viewing this thread

Oguzhan

Grandmaster Knight
http://store.steampowered.com/freeportal/

Steam 24 mayısa kadar isteyene herkese hiç bir şart vs. olmadan Portal veriyor! Hemen yukarıdaki adrese gidip Portal'ı Steam hesabınıza yüklüyorsunuz, sonsuza dek beleşe Portal oynuyorsunuz. Mac kullanıyorsanız Mac'ten de oynuyorsunuz.
cat-saying-hooray.jpg

Olayın Oyungezer haberi:

Portal'ı biliyorsunuz değil mi? Hani 70 tane "Yılın Oyunu Ödülü" kazanmış oyun? Hani şu içindeki esprileri hâlâ sevenleri tarafından kullanılan oyun? Hani, bir çok büyük oyunun sunamadığı duyguları sunan küçük oyun? İşte o oyun, artık bedava.

Sonsuza kadar bedava değil tabii. Ama en azındanı bu ayın 24'üne kadar Steam üzerinden indirirseniz, bundan böyle bedava oynama hakkına sahip olacaksınız. Bunun için hemen bir Steam hesabı açıp, bedava Portal'ın sayfasına gidiyorsunuz ve gerekli talimatları izleyip oyunu indiriyorsunuz ve hem PC'nizde, hem de Mac'iniz de Portal keyfini sürüyorsunuz!

bu portalı ben web üzerinden 2d sini oynamıştım çok zevkli oyun bakalım fpssi nasıl olacak.

hiç intenet üzerinden web tabanlı rp oynadın mı? ya da en basitinden odadan kaçış falan onun gibi bişey. yüklenmek üzere birazdan caps atarım.

düzenleme: caps alamadım 10. bölümdeyim nasıl geçiceğimi tam anlamadım turuncu portalı aldığımız bölüm yani.

@insann

Bir portala ne kadar hızlı girersen o kadar hızlı çıkarsın diyor oyun sırasında. Yani yukarıda bulunan portaldan ileri fırlamak için yüksek bir yerden diğer portala atlaman gerekiyor. 10. bölümde başta aşağı portal açıyorsun, sonra yukarı taraflara portal aça aça gidiyorsun.

o bölüm 9 yanlız da neyse :grin: 10. bölümdeki tam ortadaki düğmeyi görmemişim (oha :grin: ) ben şu an testchamber 15'deyim orayı nasıl geçicez?

insann said:
o bölüm 9 yanlız da neyse :grin: 10. bölümdeki tam ortadaki düğmeyi görmemişim (oha :grin: ) ben şu an testchamber 15'deyim orayı nasıl geçicez?
Oyunu Nasıl geççez diye oynama stratejini zorla :grin: (Ben demosunu oynadım first slice)
Buda Oyundan Görüntüler :
portal_Screenshot_from_the_movie.jpg
portal1.png
test-chamber-74-3001.jpg
portal-20070426043157438-000.jpg

Back
Top Bottom