Steam Yaz İndirimleri 2019 Konusu

Users who are viewing this thread

Cioss Julius U.X. said:
Tps, platform, macera, gizem türü oyunu nasıl düz aksiyon diye tek geçiyorsun?
  birkaç tane tomb dışında ben pek bir aksiyondan eksik kalır yanını görmedim. Geri kalan her şey zıplamalı hoplamalı ve onu bunu kesmeli. Bilmiyorum oyunu oynadınız mı..?

Cioss Julius U.X. said:
Eskiden oyunlara genişletme paketleri gelirdi ya o kafada Apex. Tropikal yeni bir harita ekliyor. O haritada oynayacağın yeni bir campaign oluyor, buna ek 10 tane yeni araç ekliyor. Ben kendim oynamadım daha ama almayı düşünüyorum.
Apex Protocol campaign coop oynamak için yapılmış. SP olarak da oynanabilir ama save olayı yok diye hatırlıyorum.

Bir de Arma 3'te Remnants of War campaign'ini oynamanızı tavsiye ederim. Yalnız peşinen söyleyeyim, belgesel özelliği olduğu için öneriyorum, savaş çok az var

Wolfenstein iyiymiş alabilirim
CoD serisinin eski oyunları bile gereksiz pahalı CoD 2 mesela 24 lira(arma 3 25 lira) ne ya
Tomb raider pek beğenmiyorum

Rust ve blackwake alacağım oynamış olan var mı nasıl oyunlar

Ben aldım oyunlar ama ne aldım bilmiyorum. Şu an tek istediğim alien isolation ve Vampire zamazingosunun indirime girmesi.

Bende DLCler yok, aoe alabilirsiniz arkadaşlar eklerseniz zaman olursa oynarız.

Nadir Şah said:
AoE 2 almayı düşünüyorum, Dlc'lerini de almalı mıyı, yoksa direk oyunu mu almalıyım :?:
Hazır çözmüşken söyleyeyim, sadece oyunu alsan da olur.
Cioss Julius U.X. said:
DLCleri eksik kalır diye değil içerik ilavesi olarak alınır.

MP için bir şey diyemeyeceğim, MP girip de farkı görenler söylerse iyi olur

Kurnαz said:
https://www.gamesatis.com/

Şuradaki fiyatlara, Steam indirimlerine ek indirim uygulamışlar. Güvenilir bir site. Tavsiye ederim.
Güzel indirimler var cidden. A Hat in Time'ı alacağım gece para yatsın da. :grin: Steam'e ek olarak ortalama 5 TL gibi bir indirim oluyor bu oyun için.

Nadir Şah said:
AoE 2 almayı düşünüyorum, Dlc'lerini de almalı mıyı, yoksa direk oyunu mu almalıyım :?:
gel kardeşim, al oyunu. hoop beraber mp giriyoruz sen franks, ben briton alıyorum ve itilaf sarılışı yapıyoruz.

al aga al. ecofu baya oynayan var forumda. pişman olmazsın. istersen steamdan ekleşelim oynarız. yeni mi başlıyorsun?

Bu arada oyun aldıysanız en çok achievementa sahip olduğunuz oyununuzu kurun. Sonra 30 dk oyun açık dursun. Ardından boostu öyle yapın. Her 1 tl 60 boost kapasitesi arttırıyor. Böylece belki indirim kuponu alacak kadar tokene sahip olabilirsiniz. Ya da profil level atlayın ya da emote falan alın. Boşa gitmesin aldığınız oyundan gelen pointler..

Back
Top Bottom