Steam/Diğer Kış İndirimleri 2019

Users who are viewing this thread

Hiç bilmiyorum abi, ben sadece alıntı yapıyorum bilmeyen kalmasın diye. :smile: Epic'in vereceği oyun ??? diye gözüküyor ya, bunlar da siteyi kurcalayarak o soru işaretli oyunun hangi oyun olacağını çözüyorlar.

Buraya koyuyorum ki bedava verilecek oyunu 1 gün önceden başka platformdan parayla alıp ondan sonra da bedava olduğunu görünce üzülmesin insanlar. :smile:

Yani matematiksel olarak %30-33 indirim yapıyorlar gibi bir şey. 100+101+102 liralık oyun seçip 203 lira ödüyorsun yani. Fiyatlar birbirine ne kadar yakınsa alıcı olarak o kadar kârlısın ki bu da doğrudan %33 indirim yapıyor. Mevcut indirimler zaten çok iyi değildi ama bu şekilde daha da fazla harcatıyorlar biraz garip.

Ubisoft'tan en az 2 tane oyun almayı düşünen varsa onlar için iyi ama. :grin:

Zaten Far Cry hariç alınabilecek çoğu Ubisoft oyunu Epic'te çok daha uyguna geliyor kupon verdikleri için. Far Cry Epic'te olsa o da uyguna gelirdi ama Epic'te yok. Hani belki Epic'te olmayan eski serileri falan toplu almak isteyen olur, o zaman değerlendirebilir.

Yanılmıyorsam daha önceden de söylemiştim, ben Steam'den oyun satın almadan önce geçmiş indirimlerini de kontrol ediyorum. Açıkçası her indirim döneminde belli başlı aynı oyunlar görüyor %75-80 indirimleri, geri kalan oyunlar doğru düzgün indirim görmüyor. İstek listemdeki oyuna bakıyorum geçmişte %50 indirim görmüş, şimdi yıl başında %20 indirim görüyor, bu indirim değil ki.

https://www.gog.com/game/tower_of_time ücretsiz

Epic bugün Hello Neigbor'u ücretsiz veriyor, yarın vereceği ücretsiz oyun ise ya Yooka-Laylee ya da Yooka-Laylee and the Impossible Lair olacak. Kingdom Come Delivarence maalesef doğru çıkmadı, yarın vereceği oyun son ücretsiz oyun olacak. :sad:

stanley-star4000-z.jpg

https://epicdata.info/offer/7ab1f8e424a044db8f8ee6ae394c2f88

Epic bugün dün yazdığım gibi Yooka-Laylee diye birşey veriyor, yarın da Darksiders 2 ve Steep veriyor. KCD yalan oldu. :sad:

Olm şimdi düşündüm de ben neden KCD yalan oldu diye üzülüyorum ki? Zaten Xbox Game Pass'ten oynadım ve oyunu beğenmedim. Allah allah. :???:

Darksiders 2 güzel oyun, versinler oynayan olsun güzel güzel. Steep zaten vardı bende Ubisoft beleş vermişti sanırım?

Bugün yarın indirimler bitiyor alacağınız varsa alın artık. Steam'den kart satışıyla 8-10 lira kâr ettim ben. Şimdi 8 lira civarına ne alsam diye bakınıyorum.

Arma 3 için sp odaklı DLC mi alsam dedim de bilemedim hangisini alsam lol.

Back
Top Bottom