[SP]Osmanlı Senaryosu[İndirme Linki][Ana Konu]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
darkred21 said:
Acaba oyuna Litvanya yerine Rusları eklediniz mi ?

Hayır? Ruslar Daha Karadenize o kadar yaklaşmamıştı. Ama Litvanyalılar o dönem en güçlü dönemlerinden birini yaşıyordu ve sınırları karadeniz kıyılarına dayanmıştı.

Kardeş bişe dicem haritada geziniodum fırat veya dicle nehrinde bi yerde aşağılara doğru bir yerde köprünün biraz üstünde bütün memlük lordları sıkışmıştı bir paşa da orda takıldı  (askeriydim) haritada bir bozukluk var galiba bi el atsan  :?:

Şuan 22. görevdeyim arkadaşlar. Allah'ın izniyle toplamda aşağı yukarı 30-35 görev olacak oyunda kodlamalarını yapmaktayım bu görevlerin sonra sahne tasarımları menülere eklenecek resimlerin ve troopların görünümüyle uğraşacağım.

Ahmet Aktaş said:
Şuan 22. görevdeyim arkadaşlar. Allah'ın izniyle toplamda aşağı yukarı 30-35 görev olacak oyunda kodlamalarını yapmaktayım bu görevlerin sonra sahne tasarımları menülere eklenecek resimlerin ve troopların görünümüyle uğraşacağım.
sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim inşallah emeklerinin sonunda güzel bir şey ortaya cıkar (Kesin iyi olcak) başarılar :smile:

SmoKing44 said:
Ahmet Aktaş said:
sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim inşallah emeklerinin sonunda güzel bir şey ortaya cıkar (Kesin iyi olcak) başarılar :smile:

Teşekkürler, Oyunda 2 Ayrı Senaryo Olacak Bunlar Akıncı ve Yeniçeri Görevleri, Ayrıca Derbentçiler ve Denizciler için bir iki tane yan görev düşünüyorum.

Görev Önerisi:

Kayıp Kızı Bul.

Lonca Başkanından Görev alınır
"İşte falan dayımın falanca kızı kayboldu. onu bulup getirene 50.000 dinar ödül verecek...... gerisini sen yaz :grin:"

Ve bize bir ipucu verir bu Notlar bölümünde bulunur:
Kız en son "görevi hangi şehirde aldıysak" handa görüldü.

Hana girer hancıya kızı sorarız.

"Dün bir kaç adam geldi işte (hayal gücün burada devreye giriyor)........"

Başka bir yer öğreniriz O bölgeye giderken yolda bir haydut sığınağı çıkar adı Şüpheli Haydut Sığınağı.

Eh buradan sonrası senin hayal gücüne kalmış. Bu başlangıç bile yeterli güzel bir görev için :grin:

Arkenhes said:
Modülde Kaptan-ı Derya Zağanos Paşa var mı? Yoksada eklenirse, güzel bir yan senaryo görevi önerim var.

Siz Yazın güzelse eklerim.

Sgt. Tlgklz said:
Görev Önerisi:

Kayıp Kızı Bul.

Lonca Başkanından Görev alınır
"İşte falan dayımın falanca kızı kayboldu. onu bulup getirene 50.000 dinar ödül verecek...... gerisini sen yaz :grin:"

Ve bize bir ipucu verir bu Notlar bölümünde bulunur:
Kız en son "görevi hangi şehirde aldıysak" handa görüldü.

Hana girer hancıya kızı sorarız.

"Dün bir kaç adam geldi işte (hayal gücün burada devreye giriyor)........"

Başka bir yer öğreniriz O bölgeye giderken yolda bir haydut sığınağı çıkar adı Şüpheli Haydut Sığınağı.

Eh buradan sonrası senin hayal gücüne kalmış. Bu başlangıç bile yeterli güzel bir görev için :grin:

Teşekkürler

Görev Olarak Suikast Görevi Eklenebilir örnek: Kosova Şehri Lordunu (Kızını,kardeşini,karısını) ÖldürTabiki bu öyle kolay olmayacak yani başarısızda olunacak muhafızlarla dövüşülcek adam şehir içi yardım alıcaz zehirleme veya hançerle deneme yapacaz gibi gibi...,Ajanlık Görevi Eklenebilir kosova şehrine sız ve bilgi topla çünkü sefer yapılacak gibi gibi son olarak bi tavsiye MEYDAN OKUMA EKLEYEBİLİRSİN YANİ HANİ SAVAŞIYORUZ SEFER YAPIYORUZ YA DÜŞMAN ORDUSU KOMUTANINA MEYDAN OKUMAK GİBİ TEKE TEK DÖVÜŞ BU DÖVÜŞE GÖRE ORTAM MÜZİK VE KİM KAZANIRSA SAVAŞI KAZANMIŞ SAYILIR GİBİ aklıma gelirse yazarım .... Rüşvet vermekte eklenebilir.

kitigaron said:
Görev Olarak Suikast Görevi Eklenebilir örnek: Kosova Şehri Lordunu (Kızını,kardeşini,karısını) ÖldürTabiki bu öyle kolay olmayacak yani başarısızda olunacak muhafızlarla dövüşülcek adam şehir içi yardım alıcaz zehirleme veya hançerle deneme yapacaz gibi gibi...,Ajanlık Görevi Eklenebilir kosova şehrine sız ve bilgi topla çünkü sefer yapılacak gibi gibi son olarak bi tavsiye MEYDAN OKUMA EKLEYEBİLİRSİN YANİ HANİ SAVAŞIYORUZ SEFER YAPIYORUZ YA DÜŞMAN ORDUSU KOMUTANINA MEYDAN OKUMAK GİBİ TEKE TEK DÖVÜŞ BU DÖVÜŞE GÖRE ORTAM MÜZİK VE KİM KAZANIRSA SAVAŞI KAZANMIŞ SAYILIR GİBİ aklıma gelirse yazarım .... Rüşvet vermekte eklenebilir.

Öneri için Teşekkürler

kardeş bide özellikle yeni epic music ler eklemeni tavsiye ederim emin ol bir çok kişi bunu olumlu bakar. ve bu arada başarılar

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom