[SP]Osmanlı Balkanların Fethi ---Vakit İntikam Vaktidir !! Tam sürüme Doğru.....

Ateşli Silahlar EKLENECEKTİR

• Evet

Votes: 15 68.2%
  • Hayır

Votes: 7 31.8%

• Total voters
    22
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Baelor said:
Modu yapanın ban sebebi nedir bilen var mı arkadaşlar normalde forumlarda banlananların imzasına banlanma sebebiyle ilgili bilgi düşmez mi tabi buranın kurallarını bilmiyorum ama merak ettim gerçekten ban sebebini.
Galiba GTA San Andreas için korsan indirme linki vermişti.

samurayahmet said:
Baelor said:
Modu yapanın ban sebebi nedir bilen var mı arkadaşlar normalde forumlarda banlananların imzasına banlanma sebebiyle ilgili bilgi düşmez mi tabi buranın kurallarını bilmiyorum ama merak ettim gerçekten ban sebebini.
Galiba GTA San Andreas için korsan indirme linki vermişti.

Aydınlatma için teşekkürler baya merak etmiştim :smile:

@1453FSM ,

Kardeşim forumda yenisin tamam anlıyorum fakat modu yapan arkadaş forumdan uzaklaştırılmıştır. Bu yüzden kısa videosunda bunu belirterek " Facebook Grub " linkini verdi burda linkleri paylaştı ;

Buradan

İndirebilirsin.

w1M5Gp.jpg

merhaba ben mount and blade warbandda osmanlı balkanların fethi modunun tam sürümünü indirip warband klasöründeki modulesin içine attım fakat oyunu açtığımda yüklenirken şu hatayla karşılaştım
rgl error get_object failed for texture:ext_itm_helmet_sar_t7_veiled_c_normal yazısı çıktı yardım edebilirseniz çok sevinirim

Kardeş acil yardımına ihtiyacım var ben bu modu çok sevdim bir arkadaşımda oynamıştım.Fakat şimdi indirmeyi denedim indirdikten sonra O-B-F isimli bir dosyayı açtım onun içindede 3 part vardı onları nasıl modulesin içine atıcağım?

http://obfmod.10tl.net/forumdisplay.php?fid=1  arkadaşlar modun sahibi buraya forum açmıs mod ile ilgili sıkıntılarınınızı buraya yazabilirsiniz iyi günler :grin:

Konu sahibi buraya giremiyor. Sorununuzu arkadaşın linkinden yapsanız daha iyi olur.

ali1905 said:
abi savaşa girince hata weriyor

TR-CESURAKINCI said:
http://obfmod.10tl.net/forumdisplay.php?fid=1  arkadaşlar modun sahibi buraya forum açmıs mod ile ilgili sıkıntılarınınızı buraya yazabilirsiniz iyi günler :grin:

TR_CengizHan said:
hatayı yazarmısın. Hatayı ne zaman veriyor oyun yüklenirkenmi yoksa oyuna başlarkenmi

Yeni oyuna başla dediğindemi hata geliyor
[/quote  abi savaşa girerken weriyor

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom