[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Users who are viewing this thread

ThanatoSheva said:
buraya yorum yazmak için üye oldum. yıllar sonra mbye geri döneyim dedim. 7-8 tane mod oynadım. bu evlat modunu çok duymuştum. bi bakayım dedim oynadım ben bu kadar rezil bir mod görmedim. hilesiz oynayacaktım oyunun daha başında haritanın öteki ucuna gönderiyor. yolda 40 kere soyuluyorsun. cıktım girdim hileyi açtım. anlamsız rezil görevleri hileyle yaptım sırf sonu merak ettiğimden. hikaye dersen berbat. adamın teki oğlu cıkıyor sorgulama yok. çekic ile kafayı vuruyorsun cocuk hatırlıyor bitti.
berbat bir senaryo berbat görevler . rezil rezil rezil.. gördüğüm en rezalet mod.
hayır yapımcılar yetenekli gayet ama mantıklı bir senaryo ile çok daha iyi işler çıkarabilirlerdi. yahu hilesiz oynasam heralde 1 yılda anca biterdi. haritanın öteki tarafından öteki tarafına yok  kara şövalye indir. 
rezil ötesi .. çok küfür ettim modu yapanlara hala sövüyorum.
Atab3rk said:
Sırf görüşlerimi yazmak için kayıt oldum siteye' ilk olarak mod aşırı derecede kötü' savaştaki kılıç vurma sesleri olsun mapte dolaşırken her 10 saniyede bi 20-30 grup halinde dolaşan adamların sana saldırması olsun oyunda 2 adım yere bile gidemiyorum ha 2 adım yeri geç zaten sana bi görev veriyor mapın ucundaysan taa diğer ucuna gönderiyor 10 kere saçma sapan şeyler için gelip gidiyorsun sonuç biryerede varmıyor' hele ilk görev o kadar saçma ki oynarken sinir krizi geçirdim' kadın senden çay istiyor gidiyorsun ebesinin nikahına zaten giderken 1-2 kere haydutlar seni soyup soğana çeviriyor ondan sonra yok kazı çalışması var diyor geri dönüp mühendisi buluyorsun mühendis ölmüş 5 gün bekliyorsun kazı çalışmasının bitmesini' haydutlar seni dımdızlak bıraktıktan sonra kazı çalışması olan yer bitiyor giriyorsun tam geçeceksin giriş ücreti 500 lira diyor abicim gidip topluyorsun parayı zar zor' ondan sonra oradaki adam sana çay vermiyor kavga çıkıyor esir düşüyorsun çayı alamıyorsun yanına bi karı geliyor onu taa yine mapin sonuna götürüyorsun kaledeki bi hana' sonra karı başka biryere gidiyor bana ipek getir diyor gidiyorsun ipek veriyorsun' oynadığım en saçma en gereksiz en zor mod'du 200-300 mb indirmeye değmez yazık günah Allah aşkına oynamayın oynatmayın.

daha oyunun başında sizi haritanın bi ucundan diğer ucuna gönderen görevler konusunda haklısınız onu düzeltmek şart. senaryoya gelirsek, logosu elinde bi bardak çayla sırıtan ymira; ismi de evlat olan bi modun ciddi bi senaryosu olması beklenemezdi zaten. tabi yine de senaryonun sonunda ne olacak merakı yüzünden değerli vaktinizi bu rezil modu oynayarak geçirmek zorunda kalıyor olmanız gerçekten üzücü bi durum. 200-300 mb internet kotasından gitmesi de cabası. ama bu benim ilk modum, hem yaşım biraz ufak hem de bu mod işinden pek çaktığım söylenemez. iyisi mi ben aklımı başıma toplayım da bundan sonra adam gibi modlar yapayım.

15 Temmuz Gazisi Phyanaphos ¤ said:
Aslında başta gayet saf bir moddu... Nasıl bu hale geldi be Buz... :grin:

İlk sayfadan beri merak ettiğim bir soru var:
buz'un ev arkadaşı
Kim?  :facepalm:
Buz'un evde altın günü yapan arkadaşlarından  :grin:

Kardeşim hala ilgileniyor musun bilmiyorum ama bu hegen nerde ya Uksal hanında bulamadım ben yardımcı olursan çok sevinirim :grin:

böyle güzel bir mod için çok atıp tutmuş bazı arkadaşlar, bu modda diyaloglar ve farklı görevler ön planda ve eğlenceli. yani oyunun içinde o kadar çok espiri var ki bunları görmemek için ancak akıl sorunumuzun olması lazım yada tam bir odun olmamız lazım.

buz böyle güzel bir mod yaptığı için ona teşekkür ediyorum, 243 sayfalık kaç tane mod konusu var? tutlan güzel modlarda olur bu ancak.

beğenmeyenler biraz saygılı olsunlar.

kuleli1000 said:
Kardeşim hala ilgileniyor musun bilmiyorum ama bu hegen nerde ya Uksal hanında bulamadım ben yardımcı olursan çok sevinirim :grin:

Üst katlardaki odaların birinde aşağıda yoktu bende de. (Han kalabalıksa yukarıdadır, değilse ağağıdadır.)

GreenSofter said:
Guzele benziyor hemen indirmeliyim  :grin: v1.168 de çalisirmi?

Çalışır,
NOT: Bana göre en iyi warband modu. Hemen denemelisin.
_________________________________________________________________________________________________________

@buz

Hocam Sadık Şövalyelere başkanı olan Sir, Kral Harlaus tahta geçerse bana katılır mı? Ya da ilişkimiz şöyle 50 falan artar mı?

ThanatoSheva said:
buraya yorum yazmak için üye oldum. yıllar sonra mbye geri döneyim dedim. 7-8 tane mod oynadım. bu evlat modunu çok duymuştum. bi bakayım dedim oynadım ben bu kadar rezil bir mod görmedim. hilesiz oynayacaktım oyunun daha başında haritanın öteki ucuna gönderiyor. yolda 40 kere soyuluyorsun. cıktım girdim hileyi açtım. anlamsız rezil görevleri hileyle yaptım sırf sonu merak ettiğimden. hikaye dersen berbat. adamın teki oğlu cıkıyor sorgulama yok. çekic ile kafayı vuruyorsun cocuk hatırlıyor bitti.
berbat bir senaryo berbat görevler . rezil rezil rezil.. gördüğüm en rezalet mod.

hayır yapımcılar yetenekli gayet ama mantıklı bir senaryo ile çok daha iyi işler çıkarabilirlerdi. yahu hilesiz oynasam heralde 1 yılda anca biterdi. haritanın öteki tarafından öteki tarafına yok  kara şövalye indir. 

rezil ötesi .. çok küfür ettim modu yapanlara hala sövüyorum.
Hiç kasılmadan senaryoya başlama sendromu :lol:
Genelde bütün sebep bu :grin: Warband modlarında ilk önce kasılmak gerekiyor.

Modun ilk sürümünden beri takipteyim. Senaryo bakımından Oynadığım en güzel mod. Canım sıkılır arada bir tekrar oynarım bu modu. Devamı mutlaka gelsin...

Bu modu yapan kim ya da kimlerse, zerre tanımam ama ellerine emeklerine sağlık. Şahsen çok çok beğendim. Çok emek verilmiş belli. Senaryo beğenilir/beğenilmeyebilir bu kişiyi bağlar ama tabiri caizse sapına kadar macera dolu bir mod olmuş. Kısa zamanda 2.kez bitirdim ve hilesiz bitirdim. Tek yaptığım, o da hile sayılır mı bilmem, oyun sırasında yaptığım kayıtlardır. Evet bir uçtan bir uca gidiyorsun ama zevki orda işte. O haydutlara yakalanmama heyecanı, verilen görevleri yetiştirme paniği, eski dostları arama vs.. Tekrardan ve yürekten tebrik ediyorum sizi.

ya sen ne yaptın ben hayatımda böyle eğlenceli güzel bir mod oynamadım vallahi eline yüreğine koluna heryerine sağlık başkan :*

Hocam @buz seninle konuşmuştuk bi ara diplomasi altyapısıyla modu tekrardan kodladığını söylemiştin ? Yeni bir şeyler bekliyoruz. Diğer arkadaşlar adına da konuşabilirim sanırım çünkü bu mod durmamalı gelişmeye devam etmeli. Evlat modu açık ara Türkiyenin en iyi modlarından biri. Sevgiler...