[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

Gladyo

Recruit
Best answers
0
Şu tam çözüme baktım zaten bütün görevleri bitirdim ama hiç birşey anlamadım Ymira mathaled Nizar bide Leydi Asalet ile ilgili kafam hala karışık acaba bişeylermi kaçırdım ?.. onlarla ilgili görev vermedi de ergellon yaylası dorak kalesi ile ilgili görev de yoktu gitttim baktım bişi anlamadım :smile: ama güzeldi :razz:

Zerone

Recruit
Best answers
0
Geroya Hanında çaycıya atar yapıp muhafızları çağırınca kaçtım şimdi hana giremiyorum ne yapacam tekrar mı başlatmam lazım? Biri yardım etsin lütfen

KyrieIrving

Recruit
Best answers
0
Sadece bende mi oyunu kapattığımız zaman karakterin üzerinde ki tüm eşyalar, yetenekler ve beceriler aynı zamanda nam gibi durumlar sıfırlanıyor ??? :cry:

erennuman_mb

Grandmaster Knight
WF&SWBNWVC
Best answers
0
KyrieIrving said:
Sadece bende mi oyunu kapattığımız zaman karakterin üzerinde ki tüm eşyalar, yetenekler ve beceriler aynı zamanda nam gibi durumlar sıfırlanıyor ??? :cry:
Evet :/

WindBreeze

Recruit
Best answers
0
selamlar herhangi bir güncelleme eklenti mevcut mu acaba? varsa öyle bişey link alabilir miyim güzel olurdu.

tatliceylan

Recruit
Best answers
0
Alayen ve Bahaestur neyse de Rolf'e haydut liderliğini hiç yakıştıramadım. Bir de kendisine güvenilmemesine söyleniyordu. Oldu mu şimdi? :grin:

Jreiya

Recruit
Best answers
0
Beyler kılıç ustasının bana verdiği siyah kılıç ustasını yen görevindeyim ve khudanın hanında bulamıyorum beyler bi el atın

JanTau

Recruit
WBWF&S
Best answers
0
yıllar sonra yeni mod aramak için girdim evlat modunu gördüm.. ciddiyim cok güzel bir moddu

ulufarkas

Regular
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Anno Domini 1257'den sonra, oynarken en çok keyif aldığım Warband modu buydu. Bannerlord için de buna benzer bir çalışman olacak mı?

buz

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
1
peki Evlat'ın devamı gelir mi? Bannerlord'da
calradgyr modunda da aynı karakterler var zaten. Aynı karakterlerle farklı bir senaryo olursa evlat devam etmiş gibi olur. Tabi bu sefer çay yok taç var imparatorluk var daha ciddili =)

Wesleyphx

Regular
Best answers
0
Merhaba yanımıza alıp bir süre ayrılmamız gerekiyor dediğimiz yoldaşları nasıl geri alıyoruz gruba hiçbir yerde yoklar

buz

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
1
Merhaba yanımıza alıp bir süre ayrılmamız gerekiyor dediğimiz yoldaşları nasıl geri alıyoruz gruba hiçbir yerde yoklar
yanlış hatırlamıyosam onda bi değişiklik yapmamıştım, native'de olduğu gibi hanları gezerek buluyoruz.

Wesleyphx

Regular
Best answers
0
yanlış hatırlamıyosam onda bi değişiklik yapmamıştım, native'de olduğu gibi hanları gezerek buluyoruz.
Teşekkürler cevap için ama hanlarda da yok oyun zamanında bir ay geçti gezginlerde bilmiyor sorun değil artık yeni oyun açtım