[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Users who are viewing this thread

Anno Domini 1257'den sonra, oynarken en çok keyif aldığım Warband modu buydu. Bannerlord için de buna benzer bir çalışman olacak mı?

buz

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
peki Evlat'ın devamı gelir mi? Bannerlord'da
calradgyr modunda da aynı karakterler var zaten. Aynı karakterlerle farklı bir senaryo olursa evlat devam etmiş gibi olur. Tabi bu sefer çay yok taç var imparatorluk var daha ciddili =)

Wesleyphx

Regular
Merhaba yanımıza alıp bir süre ayrılmamız gerekiyor dediğimiz yoldaşları nasıl geri alıyoruz gruba hiçbir yerde yoklar

buz

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
Merhaba yanımıza alıp bir süre ayrılmamız gerekiyor dediğimiz yoldaşları nasıl geri alıyoruz gruba hiçbir yerde yoklar
yanlış hatırlamıyosam onda bi değişiklik yapmamıştım, native'de olduğu gibi hanları gezerek buluyoruz.

Wesleyphx

Regular
yanlış hatırlamıyosam onda bi değişiklik yapmamıştım, native'de olduğu gibi hanları gezerek buluyoruz.
Teşekkürler cevap için ama hanlarda da yok oyun zamanında bir ay geçti gezginlerde bilmiyor sorun değil artık yeni oyun açtım

Karfeliks

Recruit
1-)Yazıyı okudum ama hala neden o adamın orada olduğunu anlamadım detaylı açıklarmısınız(göldeki adam)
2-)Mod harika olmuş modu 2-3 kez bitirdim sıkılmadan başarılarınızın devamını dilerim.
3-)o nasıl resim seçimidir oyunun ekranındaki resmi görünce içim kararıyor keyfim kaçıyor resmen.

Top Bottom