[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

İlk çıktığı zamanlarda oynamıştım bu modu, çok güzel bir senaryosu vardı. Zamanım olursa yeniden başlayacağım :smile:

Sanırım indirecem mod süpermiş eline sağlık . Ama bir sorum daha var freelancer modu var mı ? Varsa türkçe mi :grin:

modun yapımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ellerine sağlık çok güzel bir mod ve çok güzel bir senaryo olmuş sürükleyici yeni oynamaya başladım modu gerçekten muhteşem ellerinize sağlık

Yaa sonu zindan adası filminin sonu gibi bitti... yıkıldım resmen. Jeremusls konustuktan sonra baska gorev yokmu haritada bi tarafsız kale daha var icinde kimseler yok  haydut kampinida kullanmadik. Neden?  Ayrica hakime suikasr duzenliyoz ama adam yine ortaliklarda dolasiy0 :smile:

Hakim suikastten sonra ortalıkta dolaşmaya başladığında ona dal.Sen beni öldürdün falan diyecek eğer hakimi yenersen birdaha ortalıkta dolanmaz.

2.0 si gelmeli bu modun.Hatta bir fikrim var.2.0 da oyunun sonunda Jeremus bizi bayıltmadan önce biz jeremusa saldırıp kaçalım be Kalradyayı gerçekten ele geçirelim.

@omerfaruk  Acaba haydut inine gidip haydutlara katılmış olabilir misin?Onun dışında onlar normal deniz yapmacıları.
@balikokokereç Aldığın araziler 1 yada 2 haftada bir gelir getiriyor sana, tabi o şehre gidip o menüye girmen lazım, 2 hafta geçmişse kazandığın para geliyor hemen.
@leonidas,
zaten jeremusla konusup haritaya dondugunde fetdilmiş olıyor harita, ordaki son, küçük bir mizahtı sadece, hep mutlu ve başarılı bir sondan ziyade değişik bir son olsun diye :grin:

Back
Top Bottom