[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

Başka moda kafa kesme eklersen bi uyarıda bulunayım. Lord Melga'nın kafasını kestim adam bayıldı. :grin: NPC ve lordladin kafasını kesiyoruz, bayılıyor. Bunu engelleyebilirsen iyi olur.

Ya iyide son bölümüde yeniyorum her yer benim oluyo sonra biyer geliyo hasta uyanıyo şizofren filan jeremusda var orda bişe anlamadım :?: :?:

Böyle Devam!
Güzel Forumcularım Lütfen Böyle Hikayeli Modlar Paylaşmaya Devam
1-Evlat Tatil
2-Azgad
Bu İki Moduda Bu Forumda Öğrendim Teşekkürler.. :oops:

unable to open Modules/Azgad-A Story of Calradia v1.0/sounds.txt
hatasını alıyorum yardım lütfen.kaplamalar yükleniyor bölümünde geliyor bu hata

Kardeş kötü yazılım uyarısı veriyor indirmeye çalıştığımda neden öyle yapıyor.

ferhat99 said:
Kardeş kötü yazılım uyarısı veriyor indirmeye çalıştığımda neden öyle yapıyor.
Virüs programları bazen gereksiz yere uyarı veriyorlar.Virüs programını kapatıp indir, şüphe duyuyorsan internet üzerinden indirme linkini taratabilirsin.
https://www.virustotal.com/tr/

Beyler Bozkır Haydutu görevinde köylüden silahları aldım ve 10.000 dinarı topladım ama yine de kabul etmiyor. Haydut liderinin yanına gittiğimde benim adam hala üzerinde çalışıyorum diyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin oyun tıkandı kaldı resmen ne yaptıysam düzelmedi baştan başlamak istemiyorum  :cry:

hompoy21 said:
Beyler Bozkır Haydutu görevinde köylüden silahları aldım ve 10.000 dinarı topladım ama yine de kabul etmiyor. Haydut liderinin yanına gittiğimde benim adam hala üzerinde çalışıyorum diyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin oyun tıkandı kaldı resmen ne yaptıysam düzelmedi baştan başlamak istemiyorum  :cry:
Silahların eksik olmadığından emin ol, her bir silahtan 2-3şer tane vardı.Bak elinde ok,ağır kargı,göçer yayı,kergit süvari kılıcı olması lazım.

frozenpainter said:
hompoy21 said:
Silahların eksik olmadığından emin ol, her bir silahtan 2-3şer tane vardı.Bak elinde ok,ağır kargı,göçer yayı,kergit süvari kılıcı olması lazım.
Çok teşekkür ederim sayende görevi yaptım.Büyük bir ihtimal envanterimde yer olmadığı için köylü bana kargı ve yayları veremedi

Back
Top Bottom