[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Currently viewing this thread:

ibrahimtimur

Recruit
arkadaşlar bende neden moddb açılmıyor gizli sekmeden denedim opera ve yandexten de denedim vpn ile de denedim cihat ve haçlılar v5.2 i oynamak çok istiyorum çözümü nedir? ve interneti iyi olan bir arkadaşım varsa google driveye yükleyip atabilir mi v5 ve v5.2yi.

Modun yapımcısı güzel insan, oyun sırasında yaşattığın duygular ve heyecan için teşekkürler. İyi ki varsın. Krallık askerlerini kendimiz dizayn etmemiz muhteşem bir şey. Bu sayede bütün handikapları aştım. Görevlerde suyun üstündeki öldüremediğimiz düşmanlar tadımı kaçırsa da hilelerle bir şekilde bu sorunu aştım. Modun en büyük eksiği diplomasinin olmaması. Diğer eksikler; öldüğünde bir başka askerin yerinde savaşa devam edememek, npc' leri lord yaptıktan sonra geliştirememek. Bunlar öteden beri var sanırım. Ekleyememenin geçerli sebepleri olduğuna inanıyor ve tekrar teşekkür ediyorum.

arkadaşlar bende neden moddb açılmıyor gizli sekmeden denedim opera ve yandexten de denedim vpn ile de denedim cihat ve haçlılar v5.2 i oynamak çok istiyorum çözümü nedir? ve interneti iyi olan bir arkadaşım varsa google driveye yükleyip atabilir mi v5 ve v5.2yi.
telefonuna indir ve usb kabloyla aktarma yap olur heralde

Arkadaşlar oyunda dövüşürken 100 fps sabit ama mouse kasıyomuş gibi oluyo çok takılarak ve smoot yapıyo nasıl halletcem bi el atın

MutantSami

Recruit
Aga kıbrısı fethediyim dedim exp ve para yağmuruna tutuldu karakter. Ortalama 1 veya 1 buçuk saattir exp ve para yağıyo durduramıyorum. Bu nasıl bugtur acaba?

kalkol16

Recruit
agalar bu mod için kale fethi hangi devletle olur.kalelerde o kadar kayıp verdimki elde eli silah tutan asker kalmadı

yeşilzeytin

Recruit
Merhabalar, öncelikle bu harikulade mod için verilen emeklere minnettarım. Sormak istediğim bir soru var, krallıklar yok olduktan sonra o krallığın askerlerine nasıl ulaşabiliriz? Örnek vermek gerekirse Selçuklunun hiç toprağı kalmadığı zaman Selçuklu askerlerini nereden alabilirim?

miracyaprak

Recruit
Ellerinize saglik dostlar. Mod muthiş fakat bir sikıntım var bu v6da yeni eklenen ateşli silahları oyundan nasıl kaldırabilirim oynanışı bence bozuyo. Eski hali çok daha iyiydi 👌😌

Top Bottom