[SP] Azgad - Bir Kalradya Hikayesi v1.0+Modul System|Hikaye Modu

Users who are viewing this thread

linkde sıkıntı var sanırım kotu amaçla yazılım diyor ve indirmiyor pc

"Bir Sultanlığın Çöküşü" görevine kadar geldim. Sarranidlerin hiç bir yeri kalmadı ve tüm lordları başka krallıklara gitti. İncili Arwayı da bir köşede kıstırıp yedim  :grin: ama hala Sarranid yok olmadı yardım :grin:

frozenpainter said:
Biraz zaman geçmasini bekle, hileyle sağ kalan lord varsa onlarıda bitir.Taraf yenildi menüsü geldiğinde görev başarılı oluyor.

Sanırım aradan bir asır geçti  :grin: :grin: İncili Arwayı da bulamıyorum kayıplara karıştı

Sorunu çözdüm arkadaşlar. İncili Arwayı bulup esir aldım ve grup menüsünden onunla konuşup idam ettim artık Sarranid yok  :fruity:

Beyler 21. Görevde 2. Gündür Bozkır Göçebeleri Sığınağını Bulamıyorum Köyün Etrafında Yok Haydutlar Var Ama Sığınak Yok Yardım Ederseniz Sevinirim

Beyler Son Göreve Geldim Svadyayi Yok Ettim Ama Bir Sorun Var Benim Lordlarım Benle Savaşıyor Ülkemin Adı Osmanlı Diyorki Dhirim Şehri Osmanlıdan Lord Bilmemne Tarafından Kuşatıldı Sonra O Lordlar Bana Saldırıyor Çözülebilir Mi

Zaten sargot tihr rivacheg den almaya çalıştım pravendede olmadı acaba sürüm mü eski 1. 153de oynuyorum

Erencox12 said:
Zaten sargot tihr rivacheg den almaya çalıştım pravendede olmadı acaba sürüm mü eski 1. 153de oynuyorum
Modu 1.165 de yaptım yani sürüm tutsaydı daha iyiydi.Herhangi bir kıyı şehrine gittiğinde gemi satın al seçeneği yok mu?
cheatmenüyü açıp şehire öyle gir.Sail from path diye bir seçenek olacak, ona tıkla.
Cheatmenu(Hile Menüsü)
Hile açıkken shift-é bileşkesine basarak komut satırını açıp "cheatmenu" yazarsanız, hile mönüsünü etkinleştirmiş olursunuz; hile menüsünü kapamak için "nocheatmenu" yazmanız yeterli, komut satırını açtıktan sonra.
Tabi işe yaraması için hilelerin açık olması gerekir, hiçbiri olmazsada hileyle odasa köyünün kıyısına ışınlan orda krikon var.

Oyunu indirdim fakat rar dosyasına girerken ya da çıkarırken şu sorun geliyor önüme;

C:\Users\DBPC\Desktop\Azgad-A_Story_Of_Calradia_v1.0.rar: Azgad-A Story Of Calradia v1.0\1Modul System.rar dosyasında sağlama toplamı hatası. Dosya bozuk
    C:\Users\DBPC\Desktop\Azgad-A_Story_Of_Calradia_v1.0.rar: Azgad-A Story Of Calradia v1.0\languages\de\dialogs.csv dosyasında sağlama toplamı hatası. Dosya bozuk
    C:\Users\DBPC\Desktop\Azgad-A_Story_Of_Calradia_v1.0.rar: Tanımlanamayan arşiv sonu

Ne yapmam gerek????

Back
Top Bottom