Sistem gereksinimleri

Currently viewing this thread:

Bay Mavi

Recruit
Best answers
0
Intel i5-6600
Rx 570 4GB
12 GB ram

En yüksek ayarlarda sorunsuz oynuyorum, muharebe büyüklüğü 400.
Windows 10 işletim sisteminde oyun açıkken ortalama 9 GB Ram tüketimim var.

Emre DANACI

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Normal şartlara işlemcin ve ramin iyiyse oynanıyor -benim bilgisayar mesela- ama opt. berbat olduğu için şuanlık keyifli olmuyor 45 50 fps alınıyor.
i7 7700hq ve 12gb ram, fakat moderatörün dediğine göre işlemcim böyle bir oyun içim yeterli değilmiş şaka gibi :grin:

Makaveli23

Squire
Best answers
0
i7 7700hq ve 12gb ram, fakat moderatörün dediğine göre işlemcim böyle bir oyun içim yeterli değilmiş şaka gibi :grin:
Laptopların performansı ile kasa performansı arasında çok fark oluyor, orasını bilemicem ama üst düzey bilgisayarım olsa Bannerlord mu oynarım şuanda? Yarım, bomboş ve tekrar eden bir oyun için rtx sistem mi dizmek gerekli?

Emre DANACI

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
Laptopların performansı ile kasa performansı arasında çok fark oluyor, orasını bilemicem ama üst düzey bilgisayarım olsa Bannerlord mu oynarım şuanda? Yarım, bomboş ve tekrar eden bir oyun için rtx sistem mi dizmek gerekli?
5
Vallahi ben 2 yıldır sadece 1 oyun oynarım, For Honor kendisi de. Ortaçağ oyunlarını severim ki kendisinde 1500 saatim var. Mesela o oyunda hem fizik olarak hem grafik olarak bannerlord dan kim bilir kaç kat daha üstte fakat yüksek ayarda oynayabiliyorum. Moderatörlerin oyunun optimizasyonu kötü demek yerine işlemciniz yeterli değil demesi çok üzücü

Segrek1234

Muted
Best answers
0
önerilen ayarlar için yeterli değil. mod a sorduğun soru yüksek ayarda oynamak için ise yetersiz kalıyor demek ki yüksek ayara. bannerlord diğer oyunlardan farklı şekilde yüksek işlemci istiyor.

Emre DANACI

Sergeant at Arms
WB
Best answers
0
önerilen ayarlar için yeterli değil. mod a sorduğun soru yüksek ayarda oynamak için ise yetersiz kalıyor demek ki yüksek ayara. bannerlord diğer oyunlardan farklı şekilde yüksek işlemci istiyor.
Buradaki sorun bannerlordun yüksek sistem istemesindeki sebebin mükemmel bir grafik veya mükemmel bir fizik olmasından dolayı değil. Tamamen optimizasyon çöp olduğundan dolayı yüksek sistem istiyor.