Sistem gereksinimleri

Users who are viewing this thread

Kasmadan oynayabilir miyim,hangi ayarlarda ya da.
aynı sistem var kasmadan full de oynarsın ram sadece 16 bende. rami yükseltirsen 16 ya daha performanslı olur ama bu şekilde de oynanır.

Normal şartlara işlemcin ve ramin iyiyse oynanıyor -benim bilgisayar mesela- ama opt. berbat olduğu için şuanlık keyifli olmuyor 45 50 fps alınıyor.
i7 7700hq ve 12gb ram, fakat moderatörün dediğine göre işlemcim böyle bir oyun içim yeterli değilmiş şaka gibi :grin:

i7 7700hq ve 12gb ram, fakat moderatörün dediğine göre işlemcim böyle bir oyun içim yeterli değilmiş şaka gibi :grin:
Laptopların performansı ile kasa performansı arasında çok fark oluyor, orasını bilemicem ama üst düzey bilgisayarım olsa Bannerlord mu oynarım şuanda? Yarım, bomboş ve tekrar eden bir oyun için rtx sistem mi dizmek gerekli?

Laptopların performansı ile kasa performansı arasında çok fark oluyor, orasını bilemicem ama üst düzey bilgisayarım olsa Bannerlord mu oynarım şuanda? Yarım, bomboş ve tekrar eden bir oyun için rtx sistem mi dizmek gerekli?
5
Vallahi ben 2 yıldır sadece 1 oyun oynarım, For Honor kendisi de. Ortaçağ oyunlarını severim ki kendisinde 1500 saatim var. Mesela o oyunda hem fizik olarak hem grafik olarak bannerlord dan kim bilir kaç kat daha üstte fakat yüksek ayarda oynayabiliyorum. Moderatörlerin oyunun optimizasyonu kötü demek yerine işlemciniz yeterli değil demesi çok üzücü

önerilen ayarlar için yeterli değil. mod a sorduğun soru yüksek ayarda oynamak için ise yetersiz kalıyor demek ki yüksek ayara. bannerlord diğer oyunlardan farklı şekilde yüksek işlemci istiyor.

önerilen ayarlar için yeterli değil. mod a sorduğun soru yüksek ayarda oynamak için ise yetersiz kalıyor demek ki yüksek ayara. bannerlord diğer oyunlardan farklı şekilde yüksek işlemci istiyor.
Buradaki sorun bannerlordun yüksek sistem istemesindeki sebebin mükemmel bir grafik veya mükemmel bir fizik olmasından dolayı değil. Tamamen optimizasyon çöp olduğundan dolayı yüksek sistem istiyor.

Yeni gelen patchle yine performans düşüşü var. Özellikle kale kuşatmalarında. Aslında eskisine göre daha iyi ama hala fps düşüşleri var. Umarım tamamen düzeltirler. Car Banshet gibi haritalarda aşırı takılıyor.Hala 16 20 fps alıyorum. Oyunun optimizasyonu hala çok kötü. Oyunu hakkını vererek oynamak istiyorum ama hala fps aşırı düşüyor, oyun zevkini azaltıyor ve oynama hevesimi kırıyor.

Last edited:
arkadaslar i5 4460 4 gb ramlık r9 255 ekran kartlı bilgisayarim var. oyun ilk ciktiginda cok kasiyordu suanki guncellemelerle biraz olsun oynayabiliyorum 30 40 fpsde. fakat buyuk bin kisilik savaslarda kasıyor. birde arada drop yasiyorum. eger 4 gb rami 8 gb yaparsam oyun performansinda onemli bir artis saglar miyim tesekkurler

Buradaki sorun bannerlordun yüksek sistem istemesindeki sebebin mükemmel bir grafik veya mükemmel bir fizik olmasından dolayı değil. Tamamen optimizasyon çöp olduğundan dolayı yüksek sistem istiyor.
çok doğru bi yorum olmuş grafikler 2015 gibi zaten oyun haddinden fazla sistem istiyor aynı şekilde başka bi arkadaşımızın dediği gibi bu içeriği boş ve yarım oyun için rtxli sistem dizmek anlamsız olur

GTX 1650 Super, 16 GB RAM, R5 3600 İşlemci, SSD sistemim var. Acaba oyunu yüksek ayarlarda oynama imkanım var mı? Optimizasyon problemleri olduğu için sormak istedim. Yüksek olmasa bile en azından orta ayarlarda büyük savaşlara katılabilir miyim?

GTX 1650 Super, 16 GB RAM, R5 3600 İşlemci, SSD sistemim var. Acaba oyunu yüksek ayarlarda oynama imkanım var mı? Optimizasyon problemleri olduğu için sormak istedim. Yüksek olmasa bile en azından orta ayarlarda büyük savaşlara katılabilir miyim?
GTX 1650 Mobile, 16 GB RAM, R5 3550H İşlemcim var ve oyunum HDD'ye kurulu durumda. Yüksek-orta ayarlarda büyük meydan savaşlarını sıkıntısız bir şekilde oynayabiliyorum dolayısıyla sizin sisteminiz yüksek ayarlarda büyük savaşları rahatlıkla oynatabilir diye düşünüyorum. Ancak kuşatmalarda hala sıkıntı var sanırım o da gelecek güncellemelerde çözülür diye umuyorum.

Back
Top Bottom