RGL ERROR

Users who are viewing this thread

Gaaras23

Recruit
Ben oyun Mount & Blade indirilen bir poser vardı: taleworlds.com ile Warband yükleyici ben başlatıcısı çal basın oyuna girmek istedim 71 mb ağırlığında bir mod Napolyon Savaşları, satın sonra anahtar her şey iyiydi elde yükleniyor ve sonra aniden bir hata atar

RGL ERROR

Unable to open file:Modules\Napaleonic Wars\Resource\textures_face_gen.brf

Sevgili arkadaşlar ne?

I think you are Russian. Maybe we can find a solution for your problem. Can you speak English?

Probably, your message have translated with google translate and translated Turkish is not clear.

M.BARIS said:
I think you are Russian. Maybe we can find a solution for your problem. Can you speak English?

Probably, your message have translated with google translate and translated Turkish is not clear.
ha ?

Black_Paw said:
M.BARIS said:

ha ?

Adamın yaşadığı yeri, kişisel iletisini, imzasını ve foruma yazmış olduğu diğer mesajı görüyor musun? Rusça ve kendiside büyük ihtimalle Rus olmalı.

Türk oyuncular çok diye Rusça yazmış olduğu mesajını google translate ile Türkçe'ye çevirip buraya koymuş olmalı, bu kadar bozuk bir kurgu ve yanlış kelime seçimlerinden anlayamıyor musun, yoksa sırf laf olsun mesaj sayım artsın diye mi "ha" diyorsun? :grin:

Arkadaşın rus olduğu profilden belli ama insanlar hep aynı hatayı yapıyor translate çümle ceviremez

M.BARIS said:
Black_Paw said:
M.BARIS said:

ha ?

Adamın yaşadığı yeri, kişisel iletisini, imzasını ve foruma yazmış olduğu diğer mesajı görüyor musun? Rusça ve kendiside büyük ihtimalle Rus olmalı.

Türk oyuncular çok diye Rusça yazmış olduğu mesajını google translate ile Türkçe'ye çevirip buraya koymuş olmalı, bu kadar bozuk bir kurgu ve yanlış kelime seçimlerinden anlayamıyor musun, yoksa sırf laf olsun mesaj sayım artsın diye mi "ha" diyorsun? :grin:
Mesaj sayım artsın diye demedim.Farketmemişim adamın imzasını :smile:

Değiştirme değil çevirme ayrıca translate cümle çevirmek için yapıldığını da pek sanmıyorum.

O yüzden yapılmış olabilir ama konumuz bu değil bende arkadaşa rusça cevap vereyim

Пуск> Документы> Mount & Лезвие> rgl.config файла.

Решена.

Translate tarafından çevrilmiştir :grin:

hayır anlamam ki insan kayıt olmadan önce araştırır ben şahsen böyle yaptım bir de önüne gelen konu açıyor forum çöplük oldu bunlar yüzünden

MeteHan16 said:
Questo è vero, ma alla fine troverete un forum, e ha pensato la migliore risposta.

ne kadar doğru

translate cevabı
Bu doğrudur, ama sonunda bir forum bulacaksınız, ve o en iyi cevabı düşündüm.

italayanca

Napıyorsunuz la? rus adama gidip italyanca, almanca anlamsız mesajlar veriyor, adamın kafasını iyice karıştırıyorsunuz. rgl_config dosyasını silerek biter mi bu, onu yaparak anca ayarlar sıfırlanır, bir ***** olmaz. Çözümünü bilmiyorsanız arkanızdan birşeyler uydurmayın! Hayır bide gelmiş bu konuda google translate hakkında tartışıyorsunuz.

Да, многие люди действительно столкнулись с этой проблемой и раньше, вы можете скачать новые драйверы с этих страниц;
Если вы используете видеокарту NVIDIA: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
Если вы используете видеокарту AMD: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Seher Akıncısı said:
Napıyorsunuz la? rus adama gidip italyanca, almanca anlamsız mesajlar veriyor, adamın kafasını iyice karıştırıyorsunuz. rgl_config dosyasını silerek biter mi bu, onu yaparak anca ayarlar sıfırlanır, bir ***** olmaz. Çözümünü bilmiyorsanız arkanızdan birşeyler uydurmayın! Hayır bide gelmiş bu konuda google translate hakkında tartışıyorsunuz.

Да, многие люди действительно столкнулись с этой проблемой и раньше, вы можете скачать новые драйверы с этих страниц;
Если вы используете видеокарту NVIDIA: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
Если вы используете видеокарту
AMD: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

böyle diyorsun ama alasını yapıyorsun ayrıca o verdiğin siteler nedir
ve ben o bilgilerin kesin olduğunu belirmedim hatta oranın adresini de verdim anlıyacağın kopyala yapıştır yaptım

M.BARIS said:

Yes i'am russian and i used google translate

Seni yazdım tüm google döndü ve ben dürüst Krom anlamıyorum itiraf

Perhaps it would be better to use English)

I'm not playing Napaleonic Wars, but I can give some suggestions. First of all:

Turkish: Belgeler > Mount & Blade Warband > rgl.config dosyasını sil.
Russian: Документы > Mount & Blade: Warband > rgl.config удалить файл.
English: Documents > Mount & Blade: Warband > rgl.config delete this file.

Please delete this file and try again play Napaleonic Wars.

Back
Top Bottom