[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Adminleri dandik ve sorgusuz sualsiz perm ban atıyorlar. Hiç girmeyin 2 gün sonra söve söve çıkarsınız.

Server hard rp server :S. Yapamıyorsan söve söve çıkman normal.
Adminler biraz easy kalıyor. Aa sen bana kuyrukacısı olandın di mi. Tabi laf atman doğal.

köyde inanılmaz random atıyorlar.3 kafadar hana gelmiştik yemeklerimizi aldık ve uyuyorduk , önceden öldürdügümüz bir muhafız bizi öldürmek için bahane arıyordu uyurken tekme attı ve saldırdı.Biz onu öldürünce köydek herkes bize saldırmaya başladı,2-3 kere öldürdüler.

GT_OsmanPaşa said:
köyde inanılmaz random atıyorlar.3 kafadar hana gelmiştik yemeklerimizi aldık ve uyuyorduk , önceden öldürdügümüz bir muhafız bizi öldürmek için bahane arıyordu uyurken tekme attı ve saldırdı.Biz onu öldürünce köydek herkes bize saldırmaya başladı,2-3 kere öldürdüler.

Aha aynen öyle. Outlawız diye biz kime dalsak herkes ama herkes bize dalıyor. Ama cidden herkes. Adam kafamın üstüne bakıyor outlaw. Hemen dalmaya başlıyor.
Sonra da aynı kafa admin gelip "aha outlaw herkesi öldürüyo hemen perm atayım" diyor. Bitti.

|GladiatoR| said:
GT_OsmanPaşa said:

Aha aynen öyle. Outlawız diye biz kime dalsak herkes ama herkes bize dalıyor. Ama cidden herkes. Adam kafamın üstüne bakıyor outlaw. Hemen dalmaya başlıyor.
Sonra da aynı kafa admin gelip "aha outlaw herkesi öldürüyo hemen perm atayım" diyor. Bitti.
Sıkılmadın değil mi Emoş?

|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Adminleri dandik ve sorgusuz sualsiz perm ban atıyorlar. Hiç girmeyin 2 gün sonra söve söve çıkarsınız.

Adminler biraz easy kalıyor. Aa sen bana kuyrukacısı olandın di mi. Tabi laf atman doğal.

Adminler hard olduğu için banlıyorlar zaten. Asıl server easy.

Sen o surdan okladıkları için psikopat gibi kale basıp, herkesi öldürüp, sonra yeni doğanları da öldürüp, üstüne ama onlar silah alacaklardı diyen manyak outlawsın değil mi ? Banladıkları zaman flame yapman doğal.

Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:

Sen o surdan okladıkları için psikopat gibi kale basıp, herkesi öldürüp, sonra yeni doğanları da öldürüp, üstüne ama onlar silah alacaklardı diyen manyak outlawsın değil mi ? Banladıkları zaman flame yapman doğal.

Çocuk sen iyi misin? Zaten oyunun forumunda tartışıyoruz bir daha niye buraya taşıyorsun tartışmayı? O kadar mı zoruna gitti ölmek? Anlayamıyorum şu insanları ya. Egon tatmin olana kadar her yere yazacan mı yazılarını? Haklıysan otur bekle admin kararını. Sus artık  ayrıca. Olayı burda anlattırma şimdi bana uğraşamıyacam artık senle.

|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:

Çocuk sen iyi misin? Zaten oyunun forumunda tartışıyoruz bir daha niye buraya taşıyorsun tartışmayı? O kadar mı zoruna gitti ölmek? Anlayamıyorum şu insanları ya. Egon tatmin olana kadar her yere yazacan mı yazılarını? Haklıysan otur bekle admin kararını. Sus artık  ayrıca. Olayı burda anlattırma şimdi bana uğraşamıyacam artık senle.

Çocuk sen iyi misin ? Zaten forumda tartışıyoruz buraya neden bunu yazdın ? O kadar mı ezildin ? Niye haksız olduğun bir durumda inadına haklıymışsın gibi her yere bunu yazıyorsun ? Forumda zaten 2 sayfa oldu konu. Çoğu mesajımda da olayı anlatıp bitiriyorum. Ben susacağım META YAPMIŞIN META hıh, OK SIKTINIZ ONDAN KALE BASTIK diyorsun. Forumda yeteri kadar anlattım. Ok sıkıp kale basmak, commoner olup outlaw dövmeye çalışmak gibi. Rolle alakası yok bu durumun.

Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:
Redstone Knight said:
|GladiatoR| said:

Çocuk sen iyi misin ? Zaten forumda tartışıyoruz buraya neden bunu yazdın ? O kadar mı ezildin ? Niye haksız olduğun bir durumda inadına haklıymışsın gibi her yere bunu yazıyorsun ? Forumda zaten 2 sayfa oldu konu. Çoğu mesajımda da olayı anlatıp bitiriyorum. Ben susacağım META YAPMIŞIN META hıh, OK SIKTINIZ ONDAN KALE BASTIK diyorsun. Forumda yeteri kadar anlattım. Ok sıkıp kale basmak, commoner olup outlaw dövmeye çalışmak gibi. Rolle alakası yok bu durumun.

Server hard rp server bi kere taam m ondan çıkmışsındır :SS
İlk yazan sensin bu çocuğun görme sorunlarıda var galiba. RP yapsaydın metagame yapmasaydın ( ki metagame RP nin en büyük düşmanıdır ) bizde adam gibi rol yapıp giderdin. Kalede ok sıkıp, arkadan adam yollayıp, birde artislik yapman çok komik cidden. O kadar şey yapacağına dediğim gibi bir kapıya inip rp yapabilirdin. A tabi sen çok süper bir pro olduğun için direk ok sıkıp arkadan adam yollamayı seçtin ve öldün. Olay başka hiçbir şey değil. Hiç sağdan soldan yalan katma. Ölünce bu sever fear rp'yi anlatıyorsun bana.

Doğunca kesiyordu NatiVoch. O zaman factionda 3 kişi vardı. 3'ümüzde en aşağı iki kere adamların kesti. Daha fazla ölerek combatloga devam ettirmek istemedim. Ragequit'in sebebi budur.

Ben yapamıyorsan söve söve çıkman normal dedim ki bu doğruduydu. Bu zamana kadar itiraz etmezsin ,banlanınca server dandik yha dersin. Laf atılınca konuyu sen açtın sonra sen açtın dedin. Sus artık devam etsin istemiyorsan. Biz metagamei sizi kesmek için yapmadık son kez söylüyorum. Yoksa gider diğer factionlardan adam isterdik yardıma, siz kapıyı kırana kadarda süvariler ne yapardı sizi bilemiyorum. Arkadan adamı ben yollamadım. Adminler gerekirse loglara bakar. Giden sanırım Alpaslan'dı ve I kanalından bize ben onları oyalamaya gidiyorum yazmıştı. Kapıya indik key yok dedik. Daha ne bekliyorsun ? Kapıyı kırmaya çalıştın, daha önceden zırhlara bakıp bunlar kaleyi basmaya geldiler demiştik zaten I kanalından bizde sıktık. Ne bekliyorsun ? Bir krallık sana kapıyı açmamış üstüne ok sıkmışsa, defolup gidersin.

Çok RP pro olduğun için bir kanunsuzken bir krallığın kapılarını kırdınız herkesi kesitiniz, üstüne combatlog attınız.

Bunu bunu yaptınız diyorum beyinsiz bir şekilde hala ama sen meta yaptınnnn diyorsun.

Outlae olduğumuz bilemezdin. Sen baştan hata yaptın zaten. Şu soruya hala cevap yok ama. "Outlaw olduğumu nereden biliyordun?"

Lan outlaw olduğunu bilerek meta yaptım diye ne başından diyorum it, biraz düzgün oku. Ama ben metayı role dökmedim. Eğer siz kapıları vurmasaydınız, bizden birisi kapıları açacaktı. Tüm mesele bu aptal.

An itibariyle Revolution DeathMatch sunucusu açılmıştır.

Redstone Knight said:
Lan outlaw olduğunu bilerek meta yaptım diye ne başından diyorum it, biraz düzgün oku. Ama ben metayı role dökmedim. Eğer siz kapıları vurmasaydınız, bizden birisi kapıları açacaktı. Tüm mesele bu aptal.

+1
Serverda 1 tane admin vardı sanırım,80 kişinin 50si random atıyordu.Piyadeyim great swordum var 2 tane serf kazma ile bana saldırdı onları öldürünce t den admin random osmangazi random diye bagırdılar ve PERM YEDİM. serverda 50 tane randomcu varken gelin beni banlayın tebrikler.

Redstone Knight said:

Redstone Knight said:

Sana tavsiye edebinle konuşmayı öğrenmedikçe pek biriyle tartışmaya girme.
Ok sıktık kaleyi bastılar outlawlar kaleyi nasıl bassın lafın için söylüyorum. Eğer gerçek hayata uyarlayacaksan barış zamanında normal bir kale garnizonu benim bildiğim 200 civarı olması lazım ortalama. Haydutlar 200 civarı bir birlikle savaşmaktan kaçacağını mı düşünüyorsun? Biri hayduta ok sıksa veyahut karışsa haydut ondan intikam almak isteyecektir. Yani kaleyi nasıl bassın  laflarına girmemeni tercih ederim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom