[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
RoadWarriror said:
Merhaba, fark ettiğim ilk Türk sunucususunuz. PK modunu indirince ilk bu sunucuya gireceğim. Lakin bu tür modlara pek girmedim. RP konusunda iyiyim. Ama yine de size birkaç sorum olacak:
1. "Sunucudan aniden çıksanız bile hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz" yazmışsınız. Peki nasıl olacak bu? Yani giren her oyuncu kayıt filan mı ediliyor?
2. Köylü olarak başlayacağız, sanırım. Peki bir krallığı nasıl seçebiliyoruz? Kafamıza göre seçecek miyiz?
3. PK konusunda çok bilgili değilim. Anlamadığım şeyleri adminlere sormam da bir sakınca var mı?
4. Troll davranışlara izin veriliyor mu?
5. Oyun genel olarak hayatta kalma üzerine mi?

Bunları cevaplarsanız, sevinirim. Başarılar...
Kayıt sistemi var, yerel çiftçi olarak başlıyorsun, ana krallığın madenci/oduncu gibi sınflarından para kazanıp bir başka krallığa katılabilirsin.Tabi ts/steam aracılığı ile görüşmen gerek kale sahibiyle katılacaktım diye.Kale almak istiyorsan belli bir grup gerekiyor diye biliyorum.
PK konusunda bilmediklerinle ilgilenebilecek bir admin bulacağını sanmıyorum.
Troll davranışlar, etrafta çıplak adam öldürmekse rolsüz evet yasak.Çıplak odunculuk gibi şeylerse yasak değil.Oyunda yemesende içmesende hayatta kalabilirsin.Oyun rol yaparak eğlenme üzerine.

RoadWarriror said:
Merhaba, fark ettiğim ilk Türk sunucususunuz. PK modunu indirince ilk bu sunucuya gireceğim. Lakin bu tür modlara pek girmedim. RP konusunda iyiyim. Ama yine de size birkaç sorum olacak:
1. "Sunucudan aniden çıksanız bile hiçbir şeyi kaybetmeyeceksiniz" yazmışsınız. Peki nasıl olacak bu? Yani giren her oyuncu kayıt filan mı ediliyor?
2. Köylü olarak başlayacağız, sanırım. Peki bir krallığı nasıl seçebiliyoruz? Kafamıza göre seçecek miyiz?
3. PK konusunda çok bilgili değilim. Anlamadığım şeyleri adminlere sormam da bir sakınca var mı?
4. Troll davranışlara izin veriliyor mu?
5. Oyun genel olarak hayatta kalma üzerine mi?

Bunları cevaplarsanız, sevinirim. Başarılar...
1. Evet sunucuda her adımınız dahi anlık kayıt olmakta. Bu sebeple atınız dahil bir kaybınız olmuyor.
2. Köylü olarak başlarsınız, daha doğrusu sivil, sınıfsız. Tercihlerinize göre krallıklara katılabilirsiniz. Krallıkları gerçek oyuncular yönetir, aralarına kendinizi kabul ettirmeniz lazım. Asker alımı veya işçi alımı yaparlar. Rol ile katılıp sonra kale içinden class alarak resmi dahil olursunuz.
3. Backspace ile istediğinizi sorabilirsiniz sıkıntı yok.
4. Hareketinize bağlı, DM vb. durumlar ban sebebi. Ama örneğin papaz kıyafetiyle maden kazmakta sıkıntı yok, rolsel başka oyuncular tepki gösterir en fazla.
5. Hayır, oyun roleplay yani gerçek hayatı yansıtma üzerine. Kendinizi o yıllarda yaşıyor gibi düşünün, karakterinizi ona göre yönetiyorsunuz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom