[---]Revolution RPG ~ www.revolution-rpg.com

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
wheneverwhatever said:
colombos said:
Outlawlara katılmak demek "BEN RP BİLMİYORUM" demenin alternatif yoludur.

Outlawlara katılmak RP yapmanın zor yoludur. Tabi gerçekten RP yapıyorsanız.
İyide 1k yada canınından öte giden outlaw yok malesef o yüzden tekbildikleri şey 1k yada canın.Bende zamanında outlaw oldum ama bunlar outlaw olamıyorlar.

colombos said:
wheneverwhatever said:
colombos said:
Outlawlara katılmak demek "BEN RP BİLMİYORUM" demenin alternatif yoludur.

Outlawlara katılmak RP yapmanın zor yoludur. Tabi gerçekten RP yapıyorsanız.
İyide 1k yada canınından öte giden outlaw yok malesef o yüzden tekbildikleri şey 1k yada canın.Bende zamanında outlaw oldum ama bunlar outlaw olamıyorlar.
+1 single playerdeki haydutlar kadar olamıyorlar

Evet arkadaşlar yine troll adminler troll oyuncular !!! Low rp nin artık dibine vurdular . Hele adminler takmıyor trollüyorlar . Bu gün admini abartısız 10-15 defa çağırmama rağmen random yerken . Ve yedikten sonra da 5 kere çağırdım . Tabi takarlar mı !!! Ben zırhı parayı falan kaybettim SS de var admin geldi sonra adama diyorum ki neden gelmedin kardeşim 25-30 defa seni çağırdım dedim . Admin kardeş sağolsun pek artistler yüzüme bile bakmadan dinlemeden gitti . Sonradan yine 5-10 defa çağırdım gelmedi . Ben buldum adamı '?' koydu . Ben olayı anlatmaya başladım baktım  orda mı afk mı diye 1 tane , 1 tane tekme attım . Bilin bakalım admin kardeş ne yaptı ..! Tabikide hiç uyarmadan kesti ..... Ben tekrar spawnlandım ve admin şöyle yazdı Rp nin içine ettiniz trolleyerek dedi. Bende karşılık Asıl sen trollüyorsun dedim . 1-2 saaniye sonra ban attı ...! Acilen Esfiex'in ilgilenmesini istiyorum . Kendisinden rica ederim .

Ha bir de bu gün bir olay daha başıma geldi . Adamın biri Low rp yaptı . Üstüne üslük anama sövmez mi ben delirdim 1 kere mızrak sapladım adam başladı randoma bende yeter dedim ve kestim . Ezik gitmiş admine param için beni kesti demiş =) . Admin geldi dedi böyle böyle olmuş . Dedim adam random atıyor üstüne üslük  anama sövüyor . Bende kestim dedim . Tam o sırada arkadaşın biri (Arkadaşta demeyeceğim küfredeceğim artık . Hiç sevmem küfrü . ) bana arbalet ile sıktı ve beni adminin gözü önünde öldürdü . Admin ne yaptı oradan uzaklaştı adama dokunmadı bile . Ben gittim zırhımı aldım . Adamın biri atımı çalmış delirdim . Gittim zırhıma baktım eldiven kayıp . Arkadaş dedi şu adam aldı admine dedim versin random yedim . Admin böyle diyor yetkim yok . Adam iki saat diretti bende en sonunda adamı kestim ... Ve aldım eldivenimi ..!

Adminleri bilgilendirin lütfen ..! Çok bilgisizler .... Acilen ilgilenmeni istiyorum Esfiex ..! :cry: :cry: :sad: :sad:

Log kontrol ftp'mizde bir sıkıntı var, düzeltilene kadar log kontrolü yapamıyoruz.
NW sunucusu ve sitesi için uğraştığımdan dolayı, bugün dışarıda işlerim olduğundan dolayı sunucuyla ilgilenemedim. Yarın düzene sokulacak. Moment, özel mesajla bana ulaşın lütfen.

Esfiex said:
Gördüğünüz gibi random şikayetlerinin hepsi PERM ile sonuçlanmış.

Sorup soruşturmadan, kolay yoldan bütün şikayetleri kabul etmeye devam edin. Random yiyip üstüne birde ban yedik admin yok (admin olsa da bir şey değişmiyor ama) sunucuda ikidebir random yiyip duruyoruz sonra gidip öldürünce de randomer oluyoruz.

oyunculardan yedigimiz trol yetmiyormuş gibi adminlerde trollüyor arıtk

Bugün adminin birisi random atan birine ana avrat sövdü. Bunu anons ile de yaptı. Diyecek pek de bir şey kalmamış.Özellikle kalemizi basan haydutlardan sonra. Admini çağırdım. Ne yaptı ? Tabi ki gelmedi.

Redstone Knight said:
Bugün adminin birisi random atan birine ana avrat sövdü. Bunu anons ile de yaptı. Diyecek pek de bir şey kalmamış.Özellikle kalemizi basan haydutlardan sonra. Admini çağırdım. Ne yaptı ? Tabi ki gelmedi.
Bizim facta sövdü.Sebebini bende anlamadım savaştan çıkmıştık köyde doktor arıyorduk,hepimizi öldürdü ve bize ana avrat küfür etti.2 Saat sonra oyuna girdigimizde ise ban attı.

Moment said:
Bu gün admini abartısız 10-15 defa çağırmama rağmen random yerken . Ve yedikten sonra da 5 kere çağırdım . Tabi takarlar mı !!!

50 kere duyuru yapılıyor, random atanların ss'sini alıp foruma ekleyin, aksi takdirde ilgilenemiyoruz diye. Sadece randoma bakmıyorlar ayrıca bir çok olay var ve faction belirttiniz mi yazarken? Ben eşyalarım gittiğinde söylemiştim sağolsun Ultimate vermişti hemen. Adminler ilgisiz diyorsanız alın ss'lerini atın foruma hepsi banlansın böylece bütün randomcular banlanır server daha iyi olur. Ayrıca TS'de açıldı direk oradan söyleyebilirsiniz artık.

Bugün yeni açılmış, öyle yazıldı duyuruda. Artık direk yardım edebilecekler. Ve sunucu bakımda, 1-2 saat deniyor ancak bayağı uzun bir süre kapalı kalıyor ne zaman açılır?

Benim anlamadığım, madem sevmiyorsun, neden hala sunucuya giriyorsun ? Beğenmiyorsan oynama.

Öyle bir durumda olanların büyük çoğunluğu mademki istediğim yapılmıyor bende sunucuyu batırırım kafasında, yani random atıyor falan bütün kuralları alt üst ediyor. Sonra banlanınca da ya SW'yi bırakıyor ya da unBan talebi açıyor.

Dipnot: Server hala açılmadı, 1-2 saat dendiği halde.  :?:

Bakım ne zaman sona erecek looo 2 saattir bekliyorum.Birde gurubumuz eşyalarımız classımız gitmiyor değil mi ? giderse üzülürüm pw nin hastası oldum la :grin:

Sabahın 6 sından beri bakım mı olur ? mapi falan değiştirmeyin bu map süper itemlerim gitmesin.

Regards said:
Sabahın 6 sından beri bakım mı olur ? mapi falan değiştirmeyin bu map süper itemlerim gitmesin.
Atma hemen saat 11-12 de sunucudaydım ben

Abi tamam da sakin, yukarıda sen de yazdın bende yazdım + foruma da yazmışsın biz de bekliyoruz da tek bir kere sorman yeterli.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom