oyundaki tüfeklerle ilgili yardım.

Currently viewing this thread:

Burak0320

Sergeant
M&BWBWF&SNW
Tweak MB kullanarak istediğim tüfeklerin mermi kapasitesinin artıra biliyorum ancak her atışta tek saçma atıyor. ben tüfeğin 9 tane saçma birden atmasını istiyorum tıpkı 12 gauge 00 buckshot av fişekleri gibi. bunu nasıl yapabilirim ?

RockndRoll

Banned
M&BWBWF&SNW
Tam ne dediğini anlayamadım ama Wfas ta en fazla doldurmadan 2 atış yapabiliyor. Bu da Çift Namlulu larda oluyor sadece ..

Dediğim gibi tam anlamadım daha açıklayıcı olsa .?

Suqlat

Count
WBNW
RockndRoll said:
Tam ne dediğini anlayamadım ama Wfas ta en fazla doldurmadan 2 atış yapabiliyor. Bu da Çift Namlulu larda oluyor sadece ..

Dediğim gibi tam anlamadım daha açıklayıcı olsa .?
Yani 1 kere basacak 9 tane mermi atacak.

Yapılır görmüştüm bir modda ama nasıl olacağını bilmiyorum.

Burak0320

Sergeant
M&BWBWF&SNW
RockndRoll said:
o nasıl dahamı güçlü vuruyor yoksa 2 3 kişi birden mi :grin: normal gerçek saçmalar gibi mi

evet. kodları değiştirerek oyundaki bir tüfeği domuz saçması atan av tüfeğine çevirmeye çalışıyorum.

w4hammer

Sergeant Knight
WBWF&SNWVC
öyle birşey yapmak aşırı karışık kodlama ister fakat mermi doldurmadan arka arka ateş etmeyi yapmak çok kolay.

Burak0320

Sergeant
M&BWBWF&SNW
peş peşe mermi atma olayını denedim güzel oldu ancak bu dediğim olay kulağa daha hoş geliyor. 9x10=90 tane mermi yakar ortalığı  :grin:

Kral_faust

Grandmaster Knight
WBWF&SNW
w4hammer said:
öyle birşey yapmak aşırı karışık kodlama ister fakat mermi doldurmadan arka arka ateş etmeyi yapmak çok kolay.
Sanırım o Morghs Tools'dan çeşidi değiştirilerek yapılabiliyor. Oradan çeşidini seçebiliyoruz.

Hata vereceğini düşünüyorum.

Top Bottom