oyundaki tüfeklerle ilgili yardım.

Users who are viewing this thread

Burak0320

Sergeant
Tweak MB kullanarak istediğim tüfeklerin mermi kapasitesinin artıra biliyorum ancak her atışta tek saçma atıyor. ben tüfeğin 9 tane saçma birden atmasını istiyorum tıpkı 12 gauge 00 buckshot av fişekleri gibi. bunu nasıl yapabilirim ?

Tam ne dediğini anlayamadım ama Wfas ta en fazla doldurmadan 2 atış yapabiliyor. Bu da Çift Namlulu larda oluyor sadece ..

Dediğim gibi tam anlamadım daha açıklayıcı olsa .?

RockndRoll said:
Tam ne dediğini anlayamadım ama Wfas ta en fazla doldurmadan 2 atış yapabiliyor. Bu da Çift Namlulu larda oluyor sadece ..

Dediğim gibi tam anlamadım daha açıklayıcı olsa .?
Yani 1 kere basacak 9 tane mermi atacak.

Yapılır görmüştüm bir modda ama nasıl olacağını bilmiyorum.

RockndRoll said:
o nasıl dahamı güçlü vuruyor yoksa 2 3 kişi birden mi :grin: normal gerçek saçmalar gibi mi

evet. kodları değiştirerek oyundaki bir tüfeği domuz saçması atan av tüfeğine çevirmeye çalışıyorum.

peş peşe mermi atma olayını denedim güzel oldu ancak bu dediğim olay kulağa daha hoş geliyor. 9x10=90 tane mermi yakar ortalığı  :grin:

w4hammer said:
öyle birşey yapmak aşırı karışık kodlama ister fakat mermi doldurmadan arka arka ateş etmeyi yapmak çok kolay.
Sanırım o Morghs Tools'dan çeşidi değiştirilerek yapılabiliyor. Oradan çeşidini seçebiliyoruz.

Hata vereceğini düşünüyorum.

Back
Top Bottom