Neden Taleworlds

Users who are viewing this thread

Lt_Ghost

Grandmaster Knight
Konu basit herkes neden diğer forumlar yerine Taleworlds Forumunu tercih ediyorsunuz. Madde madde yazın. Örnek:
Taleworlds Forumunu tercih ediyorum. Çünkü büyük küçük renkli renkli yazılar yazabiliyoruz. :grin:

İlk başta foruma warband hakkında sorunumu bildirmek için üye olmuştum.Sonra yeni yeni arkadaşlar edindim.Burda takılmaya başladım.

Diplomasi modda aldığım bir hatayı öğrenmek ve çözmek adına kaydolmuştum, çözememiştim tabi. Sonra foruma girmeye devam etmiştim fakat pek ileti atmıyordum, bir şeyler beni foruma bağlıyordu. Yavaş yavaş ısındım ve forumu sevmeye başladım, çok karışık olmayan bir Türkçe Forum kısmı hem yormuyor hem de diğerlerini tanımama yardımcı oluyordu. Öyle işte.

6tg3.jpg

"İnternetten tanıştıklarıma asla güvenmem!!!" Bu söz benim için bu foruma girmeden önce geçerliydi. Artık çoğu şey değişti. Başta arkadaşlar edindim, sonraları da her gün görüştüğüm insanlardan milyon kat fazla güvendiğim insanlarla kaynaştım(UXC, Courage, Kirsten, colombos, BlessedCriminal, 35emre, argon45, Erak, Faust, karatasak, adaşım Flecha ve unuttuğum diğerleri). Bu forum benim en sevdiğim ve bağımlısı olduğum bir forum haline geldi. İşte bu yüzden taleworlds.

İlk önce Warband için üye oldum aynen. sonra Baktım konu dışını havası diğer tüm forumlardan çok çok çok üst düzeyde. Ayrıca bazı forumlara oranla Teması daha kolay bir arayüze sahip.Yaş ortalaması 14-20 arası çoğunlukta yani ergen ama abaza değil. Trol değil.

Bound Sent bilmemne değişik nickli çocuk eski seher akıncısı baktım o buralarda takılıyor bende o sıra warband oynuyordum şekil şukul laflar yapıyor teyılvörlds falan bende anlamıyorum tabi büyük bir hevesle geçen yıl mart ayında katıldım sonra işte başlarda çok kalmadım 1hafta takılıp sıkıldım sonra yazın geri geldim gibi oldu 1ay a yine gittim sonra okul başlarında geldim ve daha gitmem herkes daha samimi, şu saldırıları saymassak çok hoş bir forum.

oyunla ilgili bir soru için üye olmuştum. o olmuyor bu olmuyor derken aceleyle şöyle bir isim aldım öyle de kaldı sonra. bir dönem ara vermiştim ama artık daha aktifim. yıllardır forumun en iyi okurlarındanım pek yazmam :smile: 

ayrıca forumun temasını çok seviyorum forum dediğin böyle olmalı

Karl Marx'ın manifestosundan sonra şahsını destekleyen konsüllerin sayısının tam 4 katı kadar Gomünist var bu forumda. Sırf ibret almak için buradayım :mrgreen:

Şaka bir yana online bir oyunda üst düzey forum yetkilisiyim. Kendi platformumuz bu kadar eğlenceli ve içten değil.

Back
Top Bottom