Nasıl evlencez

Users who are viewing this thread

Hepsen42

Regular
İncili arwayi tahta geçirdim sonra mareşal oldum gidip evlenelm dedm tamam dedi görevlerde nisanlınla evlen görevi geldi kaldradyada ailen olmadıgı için dügünü onlar düzenliyecek diyor nasil yapcaz dügünü ?  :shock:

Ya Onlar Hazırlıkları Bitince Sana Haber Gelecek Arada Yokla Ama Bazen Haber Gelmeyebilir. Neyse Haber Gelince Gideceksin Kale/Şehir'e Konuşacaksın İncili Arwa İle. Sonra Yemin Falan. Cinematic Gelecek. Bitti.

tlgklz said:
Ya Onlar Hazırlıkları Bitince Sana Haber Gelecek Arada Yokla Ama Bazen Haber Gelmeyebilir. Neyse Haber Gelince Gideceksin Kale/Şehir'e Konuşacaksın İncili Arwa İle. Sonra Yemin Falan. Cinematic Gelecek. Bitti.

oyshhh ne kadar romantik anlattın öyle thank you brother  :roll:

istenilen miktar çeyiz parası öde (ben 15051 dinar ödemiştim) sonra diyecekki hazırlıklar tamalanınca seni çağrıcam ama bekleme fazla çağırmaz gidip gelip yoklamalısın

Dllinjected said:
istenilen miktar çeyiz parası öde (ben 15051 dinar ödemiştim) sonra diyecekki hazırlıklar tamalanınca seni çağrıcam ama bekleme fazla çağırmaz gidip gelip yoklamalısın
saolasın mudur bu arada birşey sorcam bütün kalradyayı alınca noluyor oyunun sonunda ?

Kardeşim yanlız, evlenmeyi beklediğin zaman bi krallıkla savaşta olmaman gerekiyor çünkü barış gelmeden evlenemezsiniz.

Bütün kalradyayı alınca oyun bitiyor krallar lordlar kalradyayı terkediyor falan filan.

Back
Top Bottom