Mount&Blade Karakterinizi Hikayeleştirin

Users who are viewing this thread

Şaka ya şaka. :grin: 79 level olcam da :grin:... ciddi olmak gerekirse 60 levelim. 79'un imkansız olduğunu biliyordum.

ya ben bu oyunda exportmudur herneyse o şekilde bile 62 lvlden fazlasını göremedim. Siz nasıl 70, 80 diyosunuz.

Arkadaşlar buda benim karakterim adı Çapulcu Rıdvan. Oyuna yeni başladım lütfen
ezikkk, beceriksiz
felan demeyin.Niye çapulcuda demeyin

madem soruyosun söyleyeyim. Oyunu hilesiz oynuyorum ve askerlere ödediğim maaş 300 dinara yakın

ridvan95 said:
ezikkk, beceriksiz

madem soruyosun söyleyeyim. Oyunu hilesiz oynuyorum ve askerlere ödediğim maaş 300 dinara yakın
benim adım rıdvan :evil: :evil:

Resmi nasıl koycam masaüstünde resim programı indirdim kaydettim masaüstüne koyuyorum buraya bu çıkıyor:  file:///C:/Documents%20and%20Settings/ılknur/Desktop/28.03.png

Turkishknight said:
Resmi nasıl koycam masaüstünde resim programı indirdim kaydettim masaüstüne koyuyorum buraya bu çıkıyor:  file:///C:/Documents%20and%20Settings/ılknur/Desktop/28.03.png
imageshack sitesine gircen ordan browse diyor tıkla bişey çıkıyo ordan resmi bul tamam de yüklücek ondan sonra üç tana adres çıkçak alttan 2.ciyi seççen kopyala dicen fouma geri dönüp yanıtlaya tıklıcan yapıştırcan göndercen... :mad: soluklanıyım biraz oh

barbaros74 said:
kusura bakmayın ama bazı resimlerde türk bayrağı görgüm bu nasıl oluyor :shock:
arkadaşım cezalı olduğum için yazamıyordum. Şimdi söyleyeyim bir "hadigarin" adlı arkadaşımızın çalışması
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,49722.0.html konu burda. Bu arada hazır bayrak demişken arkadaşımıza bu müthiş bayraklardan dolayı çok teşekkür ediyorum

Champi0N said:
Şaka ya şaka. :grin: 79 level olcam da :grin:... ciddi olmak gerekirse 60 levelim. 79'un imkansız olduğunu biliyordum.

yalanın batsın (: kıvıramadın da xD

Champi0N said:
LORD MAGARON

• Kılıç ustası
  • İsyankar
  • Onurlu
  • Şöhretli
  • Zengin
  • Dürüst
  • Doğru
  • Yardımsever
  • Akıllı

Hiç hile yapmadan 4094. günden aldığım foto. Tamı tamına 24 bin küsür kişiyi bayılttım, 54 bin küsür kişiyi öldürdüm. Güç 29, Zeka 12, Çeviklik 15, Karizma 17. 20 kişilik Svadyan Şövalyesi grubumla savaşıyorum. 79 levelim. 80 olmaya az bir şey kaldı :smile:
İnsan az sallar :grin: 775. günden sonra özellikler düşüyo zaten :grin: :grin:

barbaros74 said:
ridvan95 said:
ezikkk, beceriksiz

benim adım rıdvan :evil: :evil:

Evet, "Çapulcu Rıdvan" isminide sana hitaben yazmış zaten.

Arkadaşlar mount&blade hakkında video yaptım umarım beğenirsiniz.izleyip yorum yapın lütfen :grin:
http://www.youtube.com/watch?v=pBU1r8jwaNs

oyun zaten 62 leveldan sonra saçmalıyo bi ker o kadar level olmak için en az 100000 200000 deşmen lazım

Back
Top Bottom