Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

havvy

Banned
Flaming
yeni inek modellerinden haber var mı?
adını bile anmak istemiyorum o moderatörün, homeros mudur nedir. Forumu babasının çiftliği sanıyor heralde. Oyunun kendisini sallayan yok ki forumu sallayan olsun demekten alı koyamıyorum kendimi.

Bu mesajımı örnek olarak al ama bu sefer spamla yetinme lütfen, komple uçur hesabımı. Ayda bir giriyordum bir daha girmem sorun değil :smile:

Forum ahalisine sevgilerle, hoşcakalın...

Valtoin

Grandmaster Knight
Kuşatmalarda askerlerin merdiven kullanmama sorununun çözüldüğü yazıyor
onu gözden kaçırmışım, doğru. ayrıca iç kale kapısını bazen kırmıyordu askerler, o da düzeltilmiş.
oyuna girip bir kuşatma yapacağım, bakalım yapay zeka ne durumda

Faer

Squire
Daha çok oyunu çok daha stabil ve oynanabilir hale getiren bir beta olmuş. Kuşatmalarda merdiven kullanımı çözülmesi de harika bir haber.

Valtoin

Grandmaster Knight
yeni bir oyun açmadan 1.6.0'daki save ile kuşatma yaptım, yapay zekada değişen bir şey göremedim. yeni bir oyun açmadığımdan falan mı acaba?

fatihbaz

Regular
insin bakalım bi.yeni oyun açıp bi bakarım hemen,tüm gün evde pc başındayım zaten.bakalım neler çözülmüş,neler duruyor,hangi yeni sorunlar çıkmış :smile:

Müzik enstrumanları eklendi derken neyi kastediyorlar ? handa yine herkes gitar çalıyor :mrgreen: bayağıdır girmiyorum her factiona özel han eklemişler

Oyun çıktığından beri yok muydu bu
Ben de öyle biliyorum farklı birşey mi kast etti acaba. Enstrümanı ben de anlamadım sanırım handaki müzisyene farklı enstrümanlar eklendi.
Haydaa 😁 ben oyunda sadece 1 tane han haritası var zannediyordum 😂 yeni müzik enstrüman güncellemesini merak edip bütün milletlerin hanlarına baktım yeni eklediler galiba diye düşündüm. Ama eklenmemiş o özellik.

Valtoin

Grandmaster Knight
Forumun eski canı kalmamış,eskiden patch geldiğinde 3 sayfa yazı okurduk :lol:
eskiden az da olsa heyecan vardı. şimdi o da kalmadı. mesela ben dün kuşatmayı test etmek için 15 dakika oynayıp oyunu kapadım, herhalde bir daha diğer güncelleme gelince bakarım :smile:

NordicEarl

Veteran
WBNW
eskiden az da olsa heyecan vardı. şimdi o da kalmadı. mesela ben dün kuşatmayı test etmek için 15 dakika oynayıp oyunu kapadım, herhalde bir daha diğer güncelleme gelince bakarım :smile:
Gelen güncellemeler 10-15 dakikalık olunca böyle oluyor :')) Güncelleme geliyor bakıyorsun tacı karakterin kafasına geçiriyorsun oyundan çıkıyorsun oyun bu kadar çünkü

Hakaret
Buradaki moderatörlerden birinin daha 16 yaşında bir toy olduğuna o kadar eminim ki... Ya da zeka yaşı o bilemiyorum. Ss subayı mübarek.

Neyse şunu belirtmeliyim ki patch b.k gibi olmuş. Görüşürüz.

Top Bottom