Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Currently viewing this thread:

image.png

:smile:
Fazla op olur bu ya 😂 gelene geçene 150 200 vurur bu

Grimmjow

Veteran
M&BWBWF&SNWVC
evet bindim ama meshini degistirerek (deve modelini fil ile degistirerek), daha düzgün görüntü ile forumda paylasmak icin animasyonlari ekliyorum tek tek biraz uzun sürüyor dc deyiz zaten takim olarak neler neler var
Güzel haberler bunlar. Hayvanlar saldırabilecek sanırsam artık. Bir Developer eskiden atların tepik atabildiğini ama sonradan kaldırmak zorunda kaldıklarını söylemişti. Üzülmüştüm, belki geri gelir bunca özellik. Ayrıca neler neler var dediğinize göre filden fazlası sanırım bu DLC. Ufaktan heyecanlanmalı mıyız?

Neyzen Tevfik

Knight at Arms
Güzel haberler bunlar. Hayvanlar saldırabilecek sanırsam artık. Bir Developer eskiden atların tepik atabildiğini ama sonradan kaldırmak zorunda kaldıklarını söylemişti. Üzülmüştüm, belki geri gelir bunca özellik. Ayrıca neler neler var dediğinize göre filden fazlası sanırım bu DLC. Ufaktan heyecanlanmalı mıyız?
dlc sadece fil ben modlama acisindan degisenlerden bahsediyorum yoksa dlc dosyasinda sadece fil var baska bir sey yok

NordicEarl

Veteran
WBNW
Yok, DLC olayı biraz yanlış anlaşılmış, DLC adı altında gelmez direkt güncellemelerden birisinde eklerler filleri...
O zaman bunu bizi gazlamak adına bilerek leaklediler tarzı bir şey mi oldu hocam,bakın uğraşıyoruz filleri getiriyoruz yakında diye
Ayrıca oyunda çok garip durucak sanki ama hayırlısı

Lamkrin

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
Ben amaçlarını anlamış değilim. Ufak bir sneak peek verdiklerini düşünüyorum. Öyleyse güzel. Öyle değilse hangi amaçla "downloadable content" adı altında yayınlanıyor?

Top Bottom