Mount and Blade: Warband ''A Clash of Kings'' mod görevlerinin tam çözümü Türkçe

Users who are viewing this thread

KemalistDevrim

Sergeant
Rehber üzerine

Arkadaşlar iyi günler 4 senedir forumlara uğramıyorum, malum okuldu stajdı derken yaş oldu 23. Geçenlerde hobi olarak başladığım kanala da
Mount and Blade Warband'ın ''A Clash of kings'' modu üzerine bir rehber hazırladım, forumlarda yaptığım aramada Türkçe hazırlanmış yazılı yada görsel bir
rehber bulamadığımdan, ilgili bölümün rehberlere taşınması için bu konuyu buraya açayım dedim. Kanal tamamen amatör ruhla hazırlanmıştır hatamız varsa
şimdiden affola... Bildiğim her şeyi en optimal sürede anlatmaya çalıştım inşallah yardımcı olabilmişimdir.

Rehberde Tanıtılması Hedeflenen Çıktılar

1-Mod'a yeni eklenmiş mekaniklerin tanıtılması.
2-Mod'da kullanılmak üzere optimal bir karakterin yaratılması.
3-Yeni eklenen Ruins and Borrows (Yıkıntı ve höyükler) sisteminin özellikleri.
4-Mod'a eklenen tüm görevlerin tam çözümü.
5-Hikayenin kitaplarda ve dizideki ''Lore'' unun Mod'daki ile karşılaştırılması.
6-Ünitelerin ve krallıkların tanıtılması.
7-Ticaret ve diplomasi sisteminin tanıtılması...

Ve benzeri bir çok konuyu daha işlemiş bulunmaktayım. Toplam 7 saate yakın kayıt almış olmama rağmen sadece 4 saatini kullanarak
rehberi olabilecek en az vakitte bitirecek şekilde hazırladım. Ayrıca görevlerin çözümü yapılırken sadece ana fikirden bahsetmiş
mod'u derinlemesine keşfetmeyi de size bırakmış bulunmaktayım...
[/font][/size]​

Rehberin Konumu

https://www.youtube.com/playlist?list=PLVYBULRFOqCKKr4njNN1kHD9NTFrNzHBd

Mod'un indirme sayfası

http://www.moddb.com/mods/a-clash-of-kings

Dipçe: Rehber hazırlanırken mod'un: 2.1 Versyonu kullanılmıştır 17 Mayıs itibari ile mod'un 2.2 Versiyonu çıkmıştır.

dipçe: ilk kez böyle bir şey yaptığımdan ilk 3 kayıt gerçekten çok amatörce oldu. Tüm seri öyle gitmiyor.

Edit:Rehberin linki atıldı-yazılar düzeltildi

Güzel olmuş başarılar

video gözükmüyor düzenlersen sevinirim

Yild said:
Güzel olmuş başarılar

video gözükmüyor düzenlersen sevinirim

Hocam direk linki attım forumda nasıl video paylaşılır unutmuşum yazılarda da hatalar var artık kaç yıldır foruma girmememe verin

1.168 versiyonunda Warband'ı oynuyorum fakat ACOK 2.0v ile oyun içinde takılmalar yaşıyorum ve henüz tüccarın evinden çıkamadım bu modda sorun nedir anlayamadım başka modlarda grafikler ultrada açıyorum burda medium'a da çeksem low'a da çeksem sonuç aynı takılmalar ve siyah ekrandan oyuna dönme oyunu oynamama engel oluyor. Birde türkçe yama kurdum onun etkisi olabilir mi acaba?

Back
Top Bottom