Misafirperver misiniz?

Misafir sever misin?

 • Olmazsa olmaz

  Votes: 5 8.5%
 • Tanıdıksa alırım bi dal

  Votes: 27 45.8%
 • Sadece özel durumlarda davetli olanlar

  Votes: 15 25.4%
 • Sevmem gerekirse tiksinirim

  Votes: 12 20.3%

 • Total voters
  59
Best answers
0
Forumdaşlarım hakkında merak ettiğim bir durum. Asosyallik bi bana özgün olamaz. Birde yatılı ve çatkapı gelen misafirler hakkındaki fikirleriniz neler? Ben gerçekten haz etmiyorum özellikle çatkapı gelen, geldi mi kalkmak bilmeyen ve yatılı türler sıkıntılı :meh:
 

Afrandez

Duke
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Ben iletişim özürlüsü bir adamım, ama gelen kişi eğer sevdiğim arkadaşlarımdan olursa öyle kolay kolay salmayacağımı biliyorum.
 

Dracheon

Master Knight
VCNWWBM&BWF&S
Best answers
0
Normalde üst katta duruyorum, salondaki misafirleri kapıdan görünce açımı annemi görecek şekilde ayarlıyorum, sonra bir kaç hareket yapıyorum, görmeyince kısık sesle anne anne diyorum, misafirlere verdiği yiyeceklerden banada koyuyor ve geri yukarı çıkıyorum.
 

Roffron

Duke
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Kısa süreli misafir olduğu sürece sıkıntı yok. Ayrıca gelmeden önce haber veren misafirler adamdır..
 

Dracheon

Master Knight
VCNWWBM&BWF&S
Best answers
0
Şimdi misafir gelecekmiş.Daha 1 saat önce bu konuda misafirlerden tiksinirim seçeneğini oylamıştım.  :dead:
 
Best answers
0
Anlasilan pek aziniz yuzsuz misafirlerle hasir nesirsiniz. Ne cabuk unuttunuz o oglen gelip gece kalkan, surekli cay ve meyve gomcuren belescileri. Ne cabuk unuttunuz gicik komsu cocuklarini :evil: Duzgun misafir gelmedi ki travmam olmasin...
 
Best answers
0
kendi evime misafir gelmesini ve agirlamayi cok severim.

ailemin misafirleri oldugundaysa ne kadar tanidigima bagli. akrabalarin gelmesini severim, ama benim cok az bildigim eski arkadaslari fln oluyo onlarin gelmesini ben de sevmiyorum, gereksiz kisitliyor
 

zéro de conduite

Grandmaster Knight
Best answers
0
0-10 yaş arası çocuklu herhangi bir misafir olursa gelmesin. (Yakın olsun olmasın.) Onun dışında ben çağırmadıysam yatmaya da gelmesin. Bunlar harici gelsinler :d.
 

Suqlat

Count
WBNW
Best answers
0
Erozbey said:
Misafirperverlik eskiden daha güzeldi.
Erkut dede. :smile:

Valla çok sevdiğim biri değilse öyle aman hoşgeldin beş gittin enseye şaplak mabada parmak olmam. Gidip tokalaşmam bile annem çok zorlarsa kapıdan hoşgeldiniz der odama geçerim.
 

Berent Han

Grandmaster Knight
WF&SWBNW
Best answers
0
Misafirperver değilim. Biriyle buluşacaksam dışarda buluşurum. Şimdiye kadar hiçbir arkadaşımı evime çağırmadım oturup sohbet etmek için. Anca kalacak yer lazımsa falan. Onun dışında aile dostu olan insanları bile pek istediğim söylenemez. Evde olduğum akşamlarda yüksek ihtimal discord yada tsde olduğum için yaptığımız ilginç muhabbetler veya ettiğim küfürlere maruz kalabiliyorlar.
 
Best answers
0
Su olmazsa olmaz diyen 2 kisi kim ya bi ortaya ciksin. Ya sizde hic yalniz kalma hissiyati, ne bileyim bi ozel alan ihtiyaci yok mu? İnsan evinde rahat etmek ister, sokaktan adam cagirip onlara pasta falan mi yapiyosunuz, akil sir erdiremiyorum
 

Emrehan

Count
M&BWB
Best answers
0
Forumda epeydir bu tarzda bir konu açılmamıştı, böyle bir konu açıldığını görmek güzel.  :smile:

Ben ailemle kaldığım için eve misafir gelmesini istemiyorum, kendi şahsi evim olsa arada bir önceden haberleşmek şartıyla gelmelerini isterim. Yalnız kalmayı bir noktaya kadar seviyorum ama bir noktadan sonra beni rahatsız etmeye başlıyor. Misafirler için de aynı şey geçerli. Yani tam misafirperver sayılmam, ama hiç misafir istemem gibi bir durum da yok. Arada yakınında insan görmek iyidir.