Meci contra Suedia: Amical

Users who are viewing this thread

  Hartile si factiunile le stabilim la fata locului
  Am nevoie de 8 oameni. Dupa meciul asta, e posibil sa ne batem cu Finlanda... tot amical.

  APROPO: Sunt arbitru sef! Deci voi fi suprasolicitat. Daca nu pot face fata, e posibil sa cedez capitania!
 
Niara said:
rusinica! Am fost doar 3. Dar nici eu nu s-au strans 8. Dar tot rusinica. Interes minim, pretentii maxime!

Cu 4 nu avem ce face deocamdata. Oricum nici suedia nu era pregatita pentru meci. Totusi, avem o problema (da, stiu ca nici eu nu am venit, dar cel putin eu sunt activ si urmaresc forumul non-stop). Nu vad *** putem remedia situatia.
 
Arcas Nebun said:
Niara said:
rusinica! Am fost doar 3. Dar nici eu nu s-au strans 8. Dar tot rusinica. Interes minim, pretentii maxime!

Cu 4 nu avem ce face deocamdata. Oricum nici suedia nu era pregatita pentru meci. Totusi, avem o problema (da, stiu ca nici eu nu am venit, dar cel putin eu sunt activ si urmaresc forumul non-stop). Nu vad *** putem remedia situatia.

+ fasole +bbo sunt 6.Mai avem nevoie de unu si putem juca meci.
Am putea pune meciurile cand nu munceste Fasole.Solutii mai sunt.Putem sa vorbim cu sarbii in caz de forta majora.
 
De fapt problema este ca nici macar forumul nu e urmarit. Sunt totusi trei topicuri mari si late legate de cupa natiunilor. Stiu, toti avem obligatii in RL, dar atunci de unde atata entuziasm la inscrierea unei echipe?
 
Back
Top Bottom