[M] The Last Friday

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dies Irae said:
Ee , kaçmaz benden  :cool:

Şaka bir yana , resimde her şey tam , bir zombi eksik.İnsanın gözü arıyor istemeden :razz:

Bu arada belli , zombi potansiyeli var adamda.Şu duruşa , bakışlara baksana :lol:

Ayrıntıdaki şeytanı buldun tebrik ederim.Bizden bir adet yapım aşamasında olan M4A1 resmi kazandınız.

Dies Irae dışında kimse açmasın :razz:
29787417.jpg

1 saattir üzerinde çalışıyorum.Sanırım bu gece biter gibi.

C.C.G. said:
Çok hoş olmuş ama yüksek polygon gibi duruyor biraz, öyle midir? Veya azaltmayı düşünüyor musun?

Ben yüksek modelliyorum sonra oyuna eklerken azaltıyorum.Model bu başka yerlerdede kullanırım diye High poly halini bulundururum mutlaka.2900 face oyuna atarken 1000 yaparım.

Madem hoşunuza gitti :grin: hatalardan arındırılmış halde sunayım birde.

39830280.png

Tüm bu güzellikleri Rise Of Swadia da göreceğinizide unutmayın :grin:

3. Rezerv mesajı bundan sonra güncellemeler için kullanılacaktır. Model için, harita için ayrı ayrı güncellemeler bildirilecek. Harita hakkında son durum, modeller hakkında son durumlara erişebilmek daha rahat olur diye düşünüyorum. Güncelleme düşündüğümüzde tarih olarak geçecektir.

4.Mesajda modun teknik detaylarını yazılı olarak paylaşmaya başladım.Gerekli bilgileri oradan edinebilirsiniz.Burası Özellikler kısmından farklı olarak modun bazı teknik detayları hakkında sizi bilgilendirir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom