[M] The Last Friday

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şimdiden elinize sağlık arkadaşlar. Malum son 2 ayın lider online oyunu DayZ ile beraber güzel bir soluk getireceksiniz M&B severlere.

Elinize sağlık tekrardan. İzlemedeyim.  :wink:

Son resimde başka bir oyun gibi gözüküyor resmen.DayZ oynamışlığım vardır ona benzettim biraz.Çok iyi olucağa benziyor.RP tabanlı olmasıda güzel olur.Tam bir PWciyim ve zombilisini oynamak zevkli olur.Başarılar kolay gelsin :smile:

Edit:Hemen çıksada oynasak.

Mod konusunda bir kaç beklentim ve şikayetim var.

1. İnsanlarla savaşmayalım. Yoksa önce ilerleyen spawnda camp kuracak. Her yeni başlayanı vuracak.
2. Zombieee gibi olsun. RP bilmeyen benim gibiler modu baltalayabilir.
3. PW'de sanrım harita bir kaç saatte bir yenileniyordu. Harita yenilenecekse ve biz kendi sığnağımızı kurmak vb için çok uğraşacaksak ne anlamı kalır ?
4. Enfeksiyon kaparsak ısırılan bölgemizi kesebilelim. Düşük bir ihtimal ama bizi kurtarabilsin.

Şuradaki abimiz zombi mi oluyor ?

l7wfw.png

Dies Irae said:
Şuradaki abimiz zombi mi oluyor ?

l7wfw.png

Vayyy :grin: nasıl gördün sen onu?

Neyse bununla ilgili bir açıklama yapmak gerek.Bu görmüş olduğun düzeneği talim alanı sahnesi üzerine kurduğumuz için orada da talim üstadı durur vaziyette.Kendisinde her an zombiye dönüşme potansiyeli vardır  :cool:

Ee , kaçmaz benden  :cool:

Şaka bir yana , resimde her şey tam , bir zombi eksik.İnsanın gözü arıyor istemeden :razz:

Bu arada belli , zombi potansiyeli var adamda.Şu duruşa , bakışlara baksana :lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom