WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Users who are viewing this thread

Beyler aranız dan hala light and darknees oynayan varmıdır bilemiyorum ancak size daha iyi keyif almanız için save game imi bırakıyrum
Şuradan Ulaşabilirsiniz Ayrıca Cheatmenu İçin de Açtığım Forum Konusu nun linkini atıyorum isteyen baksın daha önce cheatmenu için konu açılmış ama menus.txt indirme lnki kırılmış burdan save game imi ve cheatmenu dosyasına ulaşabilceksiniz

Kara şövalyeler görevi. Tanrının gücü bir yerlerde gizli ya da sadece en büyük gücün simgesi yazıyor yıldız borusunda. Ana hikayede, yıldız borusu bana yol gösterecektir gibisinden şeyler. Ayrıca oyunda at çiftliği göremedim ben. Bir hata mı, eski bir sürüm mü indirdim ( ki sanmıyorum ), yoksa görevler güncellendikçe mi açılacak?.. Garnevle okçuydu sanırım. Eğer oysa evet. Konuda sıradan bahsediyor, kırmızı, sarı... diye yazmıyor.
2 yıl sonra yazıyorum ama şu bilgiyi vermek istedim.at çiftliği görevi için atlı okçuluk ve binicilik yeteneğin en az 6 olmasi gerekiyor

Beyler aranız dan hala light and darknees oynayan varmıdır bilemiyorum ancak size daha iyi keyif almanız için save game imi bırakıyrum
Şuradan Ulaşabilirsiniz Ayrıca Cheatmenu İçin de Açtığım Forum Konusu nun linkini atıyorum isteyen baksın daha önce cheatmenu için konu açılmış ama menus.txt indirme lnki kırılmış burdan save game imi ve cheatmenu dosyasına ulaşabilceksiniz
Eyvallah usta, saolasın.

arkadaşlar ya bıktımya svadyanın mücevherini alamıyorum 10 kere arenaya gittim olmadı hancılara soru sorulmuyoki sarhoş ettim yok yeni bişey varmı diyom yok istediğim cevap değil şunu bana açıklayın lütfenn

arkadaşlar ya bıktımya svadyanın mücevherini alamıyorum 10 kere arenaya gittim olmadı hancılara soru sorulmuyoki sarhoş ettim yok yeni bişey varmı diyom yok istediğim cevap değil şunu bana açıklayın lütfenn
Tam olarak kaçıncı mücevheri arıyorsun ve şu an oyun notlarındaki ana görevde ne yazıyor?

Back
Top Bottom